dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Tczew,pomorskie

389 000 zł73 m² 5 341,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 69,01m2, usytuowanego na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Starowiejskiej w Tczewie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł59 m² 7 101,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,36 m , zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 1956 roku (bez windy). Budynek jest ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dziekanów Polski

Dziekanów Polski,mazowieckie

520 000 zł993 m² 523,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom dziekanów polski! Wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 993 m, położonej w malowniczym regionie w drugiej linii zabudowy. Jest to doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zduny

Zduny,pomorskie

289 999 zł62 m² 4 677,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 metrów kwadratowych. Mieszkanie 3-pokojowe w wsi Zduny oferuje przytulne i funkcjonalne wnętrza na powierzchni 62 metrów kwadratowych. Po wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

444 938 zł41 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje Pańska Park, położoną przy ul. Pańskiej w Rzeszowie. Pańska Park to nowoczesna inwestycja, która łączy komfort z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żywiec

Żywiec,śląskie

259 000 zł56 m² 4 640,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1833

-Żywiec. Duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 na sprzedaż.- Prezentujemy Państwu przytulne a zarazem bardzo przestronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Księdza Prałata Słonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł60 m² 10 447 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

* * Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 60,3 m , zlokalizowanego na Naramowicach przy ul. Dolnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Krosno,podkarpackie

434 500 zł55 m² 7 904,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! wszystkie mieszkania zarezerwowane! > krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 4 mieszkania na nowo powstałej, nowoczesnej i atrakcyjnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rokitnica,pomorskie

888 000 zł102 m² 8 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'karol z38m v2_1139' z ceną: 633 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żory,śląskie

449 000 zł55 m² 8 232,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze o pow. ok 54,5 m2 z loggią o pow. 12,5 m2.w Żorach Rogoźnej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgorzelecka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

- dwupokojowe Rozkładowe Mieszkanie 50m - Na sprzedaż jasne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zgorzeleckiej na wrocławskim Szczepinie. Mieszkanie o powierzchni 50m jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 900 zł37 m² 9 997,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie na Bydgoskich Bartodziejach ul. Skłodowskiej Curie - całe wyposażenie jest zupełnie nowe, - czynsz ok. 350 zł, cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Kobylniki,wielkopolskie

649 000 zł72 m² 8 957,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Piękny lokal mieszkalny "pod klucz" w opcji Premium w Kobylnikach na granicy z Poznaniem i Chybami (jezioro Kierskie). Przynależny ogródek (115m2) i 2 miejsca parkingowe. Tylko dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł142 m² 5 607,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichym miejscu, w otoczeniu podobnych, zadbanych nieruchomości. Dom składa się z: parter (przyziemie): 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Głogów,dolnośląskie

249 000 zł47 m² 5 315,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kompaktowe mieszkanie 46,84 m na 1. piętrze - centrum Głogowa, gotowe do zamieszkania! Lokalizacja i charakterystyka mieszkania Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł37 m² 16 577,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,4 m , zlokalizowane w dzielnicy ochota/rakowiec. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł37 m² 7 819,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M-2 o powierzchni 36,9 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu leśne. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2, -pokój 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

948 996 zł159 m² 5 968,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ok Leśnicy ostatni Bliźniak 5 pokoi działka 550m2 okazja Cenowa! Polecamy ostatnie sztuki Bliźniak przy Lesnicy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

357 000 zł46 m² 7 677,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji a osiedlu ,przylesie" w Lubinie Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,5m2/położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

249 000 zł48 m² 5 149 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie do remontu, które możesz dla siebie zaaranżować na nowo. Lokalizacja: tarnów, ul. Warzywna 7 Powierzchnia 48,36 mkw. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

585 000 zł136 m² 4 301 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości nowa inwestycja zlokalizowana na granicy Boguchwały i Lutoryża. Przedsięwzięcie obejmuje budowę 9 budynków w zabudowie bliźniaczej, co stanowić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

444 000 zł34 m² 13 058,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji (oszczędzaj około 30 tysięcy) Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 341 000 zł158 m² 27 433 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania gotowy do odbioru lokal użytkowy w nowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość z powodzeniem może być wykorzystana na potrzeby własnej działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

405 000 zł57 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja w Chorzowie. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Przedstawiam ofertę mieszkań w znakomitej lokalizacji, dostępnych od IV kwartału 2024 roku, czyli już niebawem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł38 m² 22 368,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować 1- pokojową nieruchomość ( z możliwością na przerobienie na dwa pokoje) usytuowaną na Powiślu w kamienicy z 1930 roku. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wojska Polskiego

Łęczna,lubelskie

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecam na sprzedaż lokal użytkowy znajdujący się na ul. Wojska Polskiego w Łęcznej o łącznej powierzchni 64m2. W tej chwili jest on zaaranżowany na mieszkanie, które od 3 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

646 000 zł38 m² 16 814,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,42m2 i znajduje się na szóstym piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

461 070 zł27 m² 17 340 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, u stóp której powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, świeżo po remoncie. Gotowe do zamieszkania. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cesarzowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł161 m² 11 490,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nr 11m1 Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnego domu w prestiżowej inwestycji premium, położonej w zaledwie 3 minuty jazdy od wrocławskiego Oporowa. Ta ekskluzywna oferta składa się z 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 349 900 zł128 m² 10 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy Dom o powierzchni 128,5 m2, usytuowany w spokojnej i malowniczej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Błonia. Budynek położony jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Bartnica

Bartnica,dolnośląskie

187 200 zł1 560 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam wszystkich, sprzedam widokową uzbrojoną działkę budowlaną w Górach Sowich. Oferta sprzedaży od właściciela trzech działek budowlanych w Malowniczym Terenie Gór Sowich Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Radzymin,mazowieckie

2 500 000 zł218 m² 11 456,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom z dużym ogrodem, mieszczący się przy ul. Polnej w Radzyminie. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

2 900 000 zł400 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Bez prowizji! wynagrodzenie dla biura Piękna przestrzeń , w świetnej lokalizacji. Dom o powierchni 400m2 Budynek po generalnym remoncie. Parter Budynku morze stanowić samodzielny lokal osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł61 m² 18 852,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów! Rewelacyjne miejsce pod wynajem! metraż: 61 m2, trzypokojowe cena obejmuje mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

778 000 zł56 m² 13 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

1.C.3.03 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 55,81 m2 - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł49 m² 17 653 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Tylko u nas. Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraków

Kraków,małopolskie

537 000 zł1 074 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane w Swoszowicach (kraków Podgórze) Oferuję do sprzedaży dwie działki budowlane, zlokalizowane w Swoszowicach, w dzielnicy Podgórze w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

660 000 zł141 m² 4 680,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Tylko W biurze makler nieruchomości. Makler Nieruchomości maja przyjemność zaprezentować nietuzinkową ofertę nieruchomość gruntowej z domem drewnianym z bali w Kobylarni. Oferta.