dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 326 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 326 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł50 m² 10 643,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bezpośrednio! Ogromny potencjał inwestycyjny, jak i mieszkaniowy! Mieszkanie o powierzchni 49,70 m2 zlokalizowane na 4 piętrze przy ul. Piłsudskiego 110 we Wrocławiu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

699 000 zł107 m² 6 519,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przestronne M4 w Dolinie Szczęścia Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 73,07m2 , znajdujący się na pierwszym piętrze, składający się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chruszczobród

Chruszczobród,śląskie

220 000 zł2 285 m² 96,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana - chruszczobród Na sprzedaż działka nr 4045 w malowniczej miejscowości Chruszczobród. Idealna dla osób ceniących bliskośc natury oraz ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 740 zł31 m² 19 711,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noskowskiego

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł67 m² 14 822 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy czteropokojowe, trzystronne mieszkanie o powierzchni 67,4 m , zlokalizowane na warszawskim Służewie nad Dolinką przy ul. Noskowskiego 20. Lokal znajduje się w budynku typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

223 000 zł38 m² 5 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,64 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Grudniowa

Mikołów,śląskie

399 000 zł1 202 m² 331,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1202 m , położoną w malowniczej miejscowości Mikołów Mokre, bezpośrednio przy Ogrodzie Botanicznym. Lokalizacja ta gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piła

Piła,wielkopolskie

710 000 zł70 m² 10 212,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,52 m , położonego na 1 piętrze budynku, wybudowanego przez czołowego pilskiego dewelopera na osiedlu Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żarnówka

Żarnówka,małopolskie

130 000 zł1 700 m² 76,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę położoną w miejscowości Żarnówka, w gminie Maków Podhalański. Działka w Żarnówce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Opoczno,łódzkie

1 170 000 zł160 m² 7 329,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w cichej i spokojnej lokalizacji *** Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiolinowa

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł63 m² 17 380 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie 5 min pieszo do Metra Ursynów Po remoncie w 2011 r Budynek z 1979 r Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miłocin

Miłocin,lubelskie

169 000 zł9 476 m² 17,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlano-rolna w Miłocinie, gmina Jastków - idealne miejsce na Twój wymarzony dom lub inwestycję! lokalizacja Działka położona jest w malowniczej miejscowości Miłocin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Monte Cassino

Świnoujście,zachodniopomorskie

328 950 zł26 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

,monte cassino apartments Jako oficjalny przedstawiciel dewelopera prezentujemy kameralny apartamentowiec w samym centrum Świnoujścia Monte Cassino 7 to kameralny apartamentowiec położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smyczkowa

Warszawa,mazowieckie

2 131 100 zł91 m² 23 393 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest Apartament o wysokim standardzie (zaprojektowany prze Architekta) o powierzchni 91,1 mkw na Warszawskim Mokotowie przy ul. Smyczkowa 17. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dehnelów

Czeladź,śląskie

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Inwestycyjna: budynek biurowy / usługowy I działka W centrum miasta tuż obok cechowni saturn I pałacu saturna termy rzymskie Inwestycja budynek 1000 m2 na rozległej i przestrzennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Trybsz

Trybsz,małopolskie

10 000 zł649 m² 15,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trybsz- miejscowość w powiecie nowotarskim, obfitująca w cudowne widoki na panoramę Tatr. Szukasz lokaty kapitału z pięknym widokiem na góry? Prezentujemy do sprzedaży przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 000 251 zł73 m² 13 702,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera tel.: Nowoczesne Mieszkania w Sercu Włoch Zapraszam do zapoznania się w nową inwestycją, która łączy nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świętochłowice,śląskie

186 550 zł65 m² 2 870 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w Centrum Śląska z Ogromnymi Możliwościami! To mieszkanie jest wyjątkowo korzystną okazją, aby zamieszkać na swoim w najlepszej lokalizacji w sercu Śląska! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Tuchola,kujawsko-pomorskie

310 000 zł83 m² 3 734,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 mkw położone przy ul. Cegielnianej w Tucholi. W cenie mieszkania 3 pokojowego kupujesz 4 pokojowe. Atuty: * 550 m do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Karpie

Karpie,dolnośląskie

490 000 zł2 122 m² 230,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2025 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fulmana

Lublin,lubelskie

603 000 zł47 m² 12 808 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Biskupa Mariana Fulmana na Wrotkowie. Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

495 000 zł68 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych apartamentów w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Makuszyńskiego w Częstochowie. W ofercie posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

269 000 zł51 m² 5 233,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Woźniakowski Nieruchomości oferuje w bardzo dobrej cenie duże, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m2, położone na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku. Ogromnym atutem jest lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota Karczma

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest dzielnica Gdańsk Matarnia. Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3 - piętrowym budynku, na bardzo cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

638 000 zł48 m² 13 154,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,5 m2, zlokalizowane na Grochowie, pradze-Południe, ul. Ostrobramska 122. Najważniejsze cechy: - powierzchnia: 48,5 m2 - pierwsze piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 050 000 zł57 m² 18 512 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament z dużym tarasem Całkowicie wykończony, ponad 56 metrowy apartament z miejscem w garażu podziemnym ze stałym dostępem do basenu, jacuzzi i strefy saun. Lokal dopracowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

572 265 zł73 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 72,9 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania świetną ofertę cesji mieszkania 2 pokojowego o fantastycznym układzie i słonecznej ekspozycji. Nieruchomość zlokalizowana jest na 8 piętrze inwestycji o unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

518 016 zł54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: maj 2025r. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł37 m² 10 002,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,89 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku po termoizolacji. Mieszkanie po remoncie, bardzo dobry standard. Okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł97 m² 9 109,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Atuty: - funkcjonalny, dwustronny układ mieszkania - piękna, odnowiona kamienica - cicha i kameralna okolica, bez ruchliwych ulic w pobliżu - wysokość 2,90m - widok na zieleń - 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 995 zł38 m² 15 547,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno- kopycińskiego | 2pok | Garaż!. Mieszkanie 38,2 m2, które znajduję się przy ulicy Kopycinskiego 23,osiedle Jagodno. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze 4-piętrowym budynku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węglowa

Bieruń,śląskie

378 000 zł62 m² 6 048 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o w Bieruniu Nowym przy ulicy Węglowej. Mieszkanie o powierzchni 62,5 m znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - salonu z którego jest wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Łódzka

Częstochowa,śląskie

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 pokojowy apartament o powierzchni 110,6 m2 usytuowany jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł59 m² 9 798,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na osiedlu Park Południe od dewelopera Robyg. Mieszkanie na drugim piętrze. Mieszkanie narożne - ekspozycja południowy - wschód. Duży balkon - 6,72 mkw. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

852 465 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kup nieruchomość bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 100,29 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawilcowa

Gdańsk,pomorskie

1 279 000 zł103 m² 12 419,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Nowość w miocasa Wyjątkowy dom jednorodzinny z dużym tarasem - Twoje idealne miejsce do życia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł42 m² 15 328,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, ale z rynku wtórnego - idealny układ (2 pokoje z osobną kuchnią) w nowoczesnym apartamentowcu na Klecinie we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 397 000 zł126 m² 11 087,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Leśnica Piekny dom / 5 pokoi /nowoczesny/lux! Polecamy na sprzedaz nowoczesny i urządzony dom w Wilkszynie 100 m od lasu i 500 m od granicy Wrocławia. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł39 m² 18 925,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Idealne jako inwestycja pod wynajem. Do sprzedaży atrakcyjne, 2 - pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 39,10 m2 na Saskiej Kępie. Druga linia zabudowy od ul. Międzynarodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeżeli zależy Ci na niedrogim pierwszym "M" lub szukasz mieszkania pod inwestycję, koniecznie zapoznaj się z naszą nową ofertą! osa nieruchomości zaprasza na prezentację zadbanego 2-pokojowego.