dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

1 090 000 zł490,24 m² 2 223,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:395 m²

*** Wiele opcji. Jeden adres. *** Kamienica położona jest w przyjaznej i lubianej dzielnicy blisko centrum miasta, w sąsiedztwie parku, ścieżek rowerowych, szkoły i dużego hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł126,03 m² 7 133,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w Koszalinie w zabudowie szeregowej z tarasem, ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi na własnej posesji. Ten dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł31,77 m² 5 508,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W kamienicy po remoncie W dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,77m2 usytuowane na parterze 2 piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

1 786 575 zł55,40 m² 32 249 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C10.7, balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Do sprzedania absolutnie wyjątkowa nieruchomość! Unikatowa posiadłość, usytuowana na działce o powierzchni 6800 mkw, na terenie której znajduje się m.in. dopieszczony w najdrobniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 900 zł57,76 m² 10 974,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 6 Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - wanna, umywalka z szafką podwieszaną, lustro, oświetlenie wc - miska podwieszana, umywalka.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł39 113 m² 306,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 39 113 m , położony w Tarczynie, w bezpośrednim sąsiedztwie dynamicznie rozwijającej się zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 408 m² 212,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania działka budowlana z widokiem na jezioro Berzdorfer See, położona w Koźlicach 6 km od centrum Zgorzelca. Powierzchnia działki wynosi 1408.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł95 m² 9 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Dom wybudowany w 2017 r, o pow. całkowitej 95 m2, pow. użytkowej 90 m2 położony na prostokątnej działce o pow. 874 m2. składająca się z: parteru: - wiatrołap, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł38,70 m² 22 454,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Iławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 627 m²

Dom z historią i działka z przyszłością - Cieplice Śląskie Zdrój Biuro Nieruchomości Sudety oferuje na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym charakterze i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł100,75 m² 6 937,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego Inwestycje pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 999 zł142,08 m² 5 243,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż na Osiedlu Powały - Taczów, gmina Zakrzew (blisko Radomia) Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Taczowie (gmina Zakrzew),.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł36,70 m² 8 310,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o pow. 37 m kw w dzielnicy Górna przy ul. Umińskiego. Nieopodal Śląskiej, stacji Łódź Chojny, tatrzańskiej, mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł2 058 m² 255,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 20,58 ar zlokalizowana w malowniczej miejscowości Chmielnik, w odległości zaledwie 800 metrów od granic Rzeszowa. Działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł35,41 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do kupienia mieszkanie o powierzchni 35,41 m2 składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym - pokoju - łazienki - tarasu Wejście przez mały taras, mieszkanie jest do remontu, pokazane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 953 zł45,13 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 004 060 zł82,30 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 82,30 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, 4.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 943 m² 50,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2943m2. Położona w miejscowości Boniewo, gmina Fajsławice. Działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania symbolami: mn, u - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

641 000 zł45,57 m² 14 066,27 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone na warszawskim Bemowie - w zielonej i świetnie skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł37,60 m² 11 968,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk, ul. Stefanii Sempołowskiej atuty Wymienione instalacje elektryczne i hydrauliczne. Pełne umeblowanie i wyposażenie w cenie Optymalny układ 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Marianowo,zachodniopomorskie

268 000 zł6 347 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki siedliskowe (rolno-budowlane) 6041m2 i 306m2 w samym Marianowie pod Stargardem. Sąsiedztwo zabudowane domkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Działka bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł89,82 m² 8 350,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w kamienicy z 1905 roku przy ul. Wierzbięcice 19 (wilda). Lokal na wysokim parterze, z balkonem i piwnicą. Mieszkanie przygotowane do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł65,70 m² 10 487,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul. Jantarowej zlokalizowane na parterze w bloku z 2010 roku. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym (30m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł1 714 m² 291,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni ok. 1714 m , zlokalizowaną bezpośrednio przy ul. Warszawskiej - jednej z głównych arterii komunikacyjnych w Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 041 zł25,31 m² 15 252,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie inwestycyjne 25,31 m w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. Lokal objęty jest 23% vat, co pozwala inwestorowi na pełne odliczenie podatku. Układ obejmuje jasną.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 000 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Hucie Żabiowolskiej koło Żabiej Woli. Działka przy prywatnej drodze utwardzonej, gruntowej z udziałami w cenie. Druga linia.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*** tylko W naszym biurze *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 33 m , usytuowanego na wysokim parterze. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 963 000 zł3 020 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 3017 m , położona w sercu Kępy Zawadowskiej, przy utwardzonej ulicy Włóki. To unikalna propozycja dla tych, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł152,20 m² 8 212,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Deweloper | dom premium | zamknięte osiedle | mokronos górny Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148 m , położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57 m² 14 912,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa Bielany, ul Słodowiec - 57 m / 3 pokoje + balkon + piwnica / przy metrze We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą cichego i ustawnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 207 m² 318,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 1207 m2 w Nakle Śląskim. Dojazd do działki drogą publiczną i drogą prywatną. Udział w drodze prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Pomlewo, gmina Przywidz. Idealna dla osób szukających spokoju i inwestorów. Dom położony jest w otoczeniu lasu, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 717 zł58,51 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł115 m² 20 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie z przepięknym widokiem na zabytkowy Park Arkadia - jedno z najbardziej prestiżowych miejsc do życia na Mokotowie. Otoczone zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł133 m² 5 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Do sprzedania dom z garażem o powierzchni 133m 2 , położony na ogrodzonej działce 636m 2. Nieruchomość położona w dzielnicy Konradów tuż przy lesie. Piwnica: garaż, 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł850 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Budy Czarnockie gmina Piątnica o pow. 850 m2. Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,97 m² 6 777,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 53 m Łódź, polesie ul. Bratysławska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w bloku. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kruszka

Kruszka,kujawsko-pomorskie

999 000 zł143 m² 6 986,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony w miejscowości Kruszki gmina Cekcyn 300 m od jeziora Cekcyńskiego. Odbiór domu w grudniu 2022.Działka 1146 m2.Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł72,70 m² 8 253,09 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m w Łodzi, położone na czwartym piętrze w wieżowcu. Lokal w pełnym rozkładzie, gotowy do wprowadzenia lub dalszego wynajmu (po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł130,60 m² 5 742,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Zamieszkaj w domu w spokojnej okolicy na osiedlu Chmielnik. Dom w doskonałej lokalizacji, z dala od głównym dróg, a jednocześnie kilka minut od centrum! 1. Opis nieruchomości:.

Włącz powiadomienia

Powrót

Wybierz kategorię