dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 458 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 458 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Toeplitza

Łódź,łódzkie

319 900 zł1 286 m² 248,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki znajdującej się na Zielonym Romanowie przy ulicy Toeplitza. Działka oznaczona jako 130/8 w obrębie B-55 zgodnie z uchwałą nr LXXVI/2075/18 rady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł27 m² 16 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Bielany, słodowiec, ul. Romaszewskiego (dawniej Duracza). Mieszkanie na wysokim parterze (nikt nie zajrzy przez okna) w odnowionym bloku na zewnątrz i wewnątrz. Mieszkanie do remontu. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł68 m² 8 700,15 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 67,7 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Tarnów,małopolskie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piękne Mieszkanie po generalnym remoncie, położone w centrum Tarnowa. Rok budowy:1950 Powierzchnia: 50m Oferta to prawdziwa perełka 2 piętro w niskim bloku duży balkon, ścisłe centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Stoku

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 000 zł221 m² 14 479,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż piękny Dom wolnostojący mieszczący się w dzielnicy Warszewo na ulicy Na Stoku w Szczecinie, położenie domu jest idealne dla osób, które cenią sobie spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oświecenia

Poznań,wielkopolskie

437 000 zł41 m² 10 658,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne do objęcia od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,20 m 2 , zlokalizowane na Ratajach, na zadbanym i zielonym osiedlu Oświecenia Mieszkanie zadbane i czyste - położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Północna

Banino,pomorskie

759 000 zł75 m² 10 152,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Środkowy 4-pokojowy szereg w centrum Banina - ul. Północna Oferujemy środkowy 4-pokojowy szereg w samym centrum Banina - spokojnej wsi położonej w bliskiej odległości od Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

Kraków,małopolskie

1 212 000 zł66 m² 18 475,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla rodziny, 3 pokoje ,prądnik Biały, żabiniec lokalizacja: oferowana nieruchomość znajduje się na krakowskim Żabińcu, osiedle lubiane ze względu na dużą ilość zieleni oraz kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Otwock

Otwock,mazowieckie

985 000 zł150 m² 6 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia bezpośrednio od Dewelopera nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w miejscowości Otwock pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł75 m² 16 713,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 z 5 pięter budynku wyposażonego w windę z 1995 roku, położonego przy ul. Limanowskiego na Sadybie w sąsiedztwie Jeziorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chojnicka

Piła,wielkopolskie

250 000 zł46 m² 5 382,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

R e Z E R W A C J A ! 3 pokojowe mieszkanie na parterze! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Nad Zalewem

Dziwnówek,zachodniopomorskie

8 890 000 zł813 m² 10 929,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

! oferta dostępna tylko U nas! Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość Polecam na sprzedaż nowoczesny i świetnie prosperujący hotel w Dziwnówku - ul. Nad Zalewem 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

412 486 zł51 m² 8 097,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta specjalna do końca listopada - "drzwi otwarte"! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego Apartamentu o powierzchni 50,94 m2 z przynależnym balkonem o powierzchni 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

759 000 zł134 m² 5 655,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta na wyłączność! Zakup w ramach czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Właściciel zastrzegł kontakt jedynie za pośrednictwem biura nieruchomości - proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na czyżkówku. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w domu dwu lokalowym,jedyny sąsiad jest na parterze,a bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

461 475 zł40 m² 11 534 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja - mp W hali garażowej gratis Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Dodatkowo poddasze niewliczone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł49 m² 11 178,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na dziesiątym piętrze bloku z lat 80. czeka mieszkanie, które łączy miejski komfort z bliskością natury. 49,2 m , dwa ustawne pokoje i funkcjonalna kuchnia kompaktowa, ale wygodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak na trasie za Kiełczowem około 15 km od miasta. Posesja w otoczeniu zieleni położona pod lasem na dużej działce około 500 mkw. Dom znajduje się około 15km od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Książenice

Książenice,mazowieckie

520 000 zł40 m² 13 161 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Książenicach z przypisanym miejscem postojowym na zewnątrz. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, dodatkowej sypialni, holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lesznowola,mazowieckie

1 370 000 zł135 m² 10 148,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2020

Duże, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy na obrzeżach Warszawy. Jeśli lubisz przestrzeń i wnętrza wykończone z dbałością o każdy detal, ta oferta powinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 790 000 zł245 m² 7 306,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:763 m²

***** Wyjątkowy dom w Dojlidach Górnych ****** Na sprzedaż - oferta na wyłączność Ten dom zapiera dech w piersiach! Trudno szukać takiej drugiej nieruchomości na rynku, nie wspominając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł60 m² 10 579,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyobraźcie sobie miejsce, gdzie każdy znajdzie kawałek przestrzeni dla siebie, a życie codzienne toczy się w przyjemnej i wygodnej atmosferze. Trzy pokoje, które aż proszą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Podpisz umowę, a aranżację ogrodu dostaniesz gratis! Pakiet zawiera- trawę z rolki, system nawodnienia trawnika oraz robot koszący! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Paderewskiego przy ul. Sowińskiego 37 Mieszkanie o pow. 54m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą! Blok w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słonecznikowa

Dopiewiec,wielkopolskie

1 750 000 zł154 m² 11 395,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szpilewskiego

Słupsk,pomorskie

658 000 zł65 m² 10 123 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie z dużym 200m2 ogrodem na nowym osiedlu moya w Słupsku, ul. Szpilewskiego (osiedle Zachodnie). Mieszkanie narożne! na parterze! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

914 895 zł68 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Inwestycja jest w trakcie budowy - data zakończenia grudzień 2025 Forma własności - pełna własność Brak podatku pcc 2% wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Spalice,dolnośląskie

1 080 000 zł112 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Jeśli szukasz nowoczesnego, przytulnego i wykończonego z dbałością o każdy detal domu - Przeczytaj uważnie tę ofertę! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Monte Cassino

Świnoujście,zachodniopomorskie

496 530 zł37 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Monte cassino apartments Jako oficjalny przedstawiciel dewelopera prezentujemy kameralny apartamentowiec w samym centrum Świnoujścia Monte Cassino 7 to kameralny apartamentowiec położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Boszkowo

Boszkowo,wielkopolskie

450 000 zł400 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam mam do zaoferowania działkę z rozpoczętą budową domu przy linii brzegowej jeziora resztę info nr telpozdrawiam Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

239 500 zł46 m² 5 206,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Mieszkanie W samym sercu miasta gorzowa wlkp., PRZY UL. Sikorskiego Idealne jako gotowiec inwestycyjny! Mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na 2 piętrze w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kalina,śląskie

430 000 zł153 m² 2 810,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, która znajduje się w gminie Herby, w małej wsi Kalina. To doskonała propozycja dla osób, które chcą wykończyć dom według swoich własnych gustów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Miszewko

Miszewko,pomorskie

970 000 zł3 390 m² 286,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę usługowo-produkcyjną o powierzchni 3390 m2 w miejscowości Miszewko, koło Gdyni z warunkami zabudowy. Działka położona jest w miejscowości Miszewko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

850 000 zł179 m² 4 748,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

NA sprzedaż: dom W stanie developerskim Piękny, nowoczesny dom parterowy, zlokalizowany w Błoniu, w województwie mazowieckim. Łatwy dojazd do centrum Warszawy (tylko 30 km), do Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł26 m² 22 692,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w Śródmieściu, al. Jana Pawła II Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 26 m znajdująca się na 9. piętrze w budynku przy alei Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

270 000 zł37 m² 7 271,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! oferta wstrzymana! tylko W naszym biurze nieruchomości! Mieszkanie dla Singla lub Pary! Na sprzedaż posiadamy mieszkanie dwupokojowe - Zatorze, olsztyn ul. Jagiellońska 52! Posiadamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronny apartament z widokiem na Tatry. Położony w spokojnej części Białki Tatrzańskiej w inwestycji Sun and snow. Główne atuty mieszkania, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

790 000 zł105 m² 7 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:557 m²

Atrakcyjna, nowoczesna architektura. Wyjątkowa urbanistyka i zagospodarowanie osiedla Rolety, ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja Teren zamknięty, realizacja w tym roku! Realizacja 4q2024!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bez pcc (brak podatku od czynności cywilnoprawnych)! inwestycja gotowa! możliwość kredytowania! możliwość wykończenia pod klucz! Biuro home ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chopina

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł55 m² 21 554,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,21 m2 na ul. Chopina Lokal usytuowany jest na parterze pięciopiętrowego budynku z 2017 roku z windom. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

1 765 300 zł127 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy lokal o powierzchni 127 m2, zlokalizowany na 4 kondygnacji w 5-kondygnacyjnym budynku Rupes przy ul. Racławickiej w Lublinie. Jeżeli szukasz.