dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 347 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 347 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

164 000 zł74 m² 2 216,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działający Lokal Gastronomiczny w centrum Poznania przy ulicy Marcelinskiej 27 przy dużym parkingu - w okolicy kilka akademików.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

579 900 zł51 m² 11 370,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera brak prowizji dla kupującego oraz zwolnienie z podatku pcc (2%). Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jarosławiec

Jarosławiec,lubelskie

590 000 zł228 m² 2 587,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam nowo wybudowany dom projekt w Bergamotkach G2. Dom znajduje się na działce 3077m2. Działka w pełni ogrodzona część obsadzona drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

569 000 zł52 m² 10 879,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,30m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą przy ul.Koralowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon (17m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

847 000 zł48 m² 17 645,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam lub zamienię. Wyremontowane trzypokojowe mieszkanie obok placu Hallera, przy ul. Brechta 9. Prezentowane mieszkanie ma 47,50m. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

830 000 zł113 m² 7 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:872 m²

Prezentujemy piękny, wolnostojący dom parterowy o powierzchni użytkowej 113,44 m , usytuowany na działce o powierzchni 872 m w malowniczej miejscowości Krzeczyn, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł56 m² 9 267,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronne mieszkanie 56,4 m Bez kosztów pośrednika! Duża piwnica! Idealna lokalizacja pod inwestycję! Szukasz mieszkania w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł48 m² 18 559 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty Jagoda Szudzińska tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,44 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Osińskich

Falenty Nowe,mazowieckie

700 000 zł1 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość składa się z dwóch działek, idealna na wybudowanie wymarzonego domu. Dużym atutem nieruchomości jest jej położenie, 20 min. to czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

604 000 zł63 m² 9 587,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż - ekskluzywny, 2 pokojowy mieszkanie o powierzchni 63 m , umiejscowiony w sercu Grodziska Mazowieckiego, przy malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł47 m² 13 936,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pośrednikom z góry dziękuje za propozycje współpracy. Cena nie podlega negocjacji. Status nieruchomości: forma własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 900 zł171 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1005 m2 w Jaktorowie. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł56 m² 14 910,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Digitalbroker prezentuje wyjątkowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji na Żoliborzu - ul. Teofila Boguckiego 5. Lokal o powierzchni 55,6 m , zlokalizowany na 3. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Przemyśl,podkarpackie

219 000 zł73 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na Sprzedaż: mieszkanie z Potencjałem w Przemyślu 73 m za 219 000 zł! Typ nieruchomości: mieszkanie własnościowe Lokalizacja: przemyśl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł47 m² 5 487,29 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu-pokojowe, ciepłe mieszkanie o powierzchni 47,2m2, na 4 piętrze w bloku z windą, zlokalizowane bardzo blisko centrum miasta przy ulicy Walczaka. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł54 m² 8 193,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Powierzchnia: 53,70 m Lokalizacja: 10 min do Centrum miasta, poznań, górczyn, ul. Sielska 21 A Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,70 m , usytuowane w samym sercu Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

943 920 zł68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

420 000 zł4 160 m² 100,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

4 działki W ochli. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4160 m2, składa się z czterech działek przeznaczenie: działki powstałe w wyniku podziału działki, na którą były już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Wejherowskiej (chylonia). Blisko stacji skm gdynia leszczynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomsko,łódzkie

2 299 000 zł234 m² 9 824,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 363 m²

Nowa cena! Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość o ogromnym potencjale, zlokalizowaną w Radomsku. Dom zadbany, funkcjonalny, w świetnej lokalizacji, idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł36 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dodana za pomocą addom Twoje spokojne miejsce na mapie Warszawy! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m na zielonym Rakowcu, przy ul. Mołdawskiej. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

1 290 000 zł154 m² 8 376,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154,34 m2 położony na 10 arowej, zagospodarowanej działce w dzielnicy Czarnowąsy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sępia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

587 000 zł72 m² 8 152,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wystawiam fakturę vat, więc nie płacą Państwo podatku pcc. Usytuowanie: osowa Góra, ul. Sępia 12/ 2a- bursztynowa rezydencja rok budowy: 2014/2015 Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

719 000 zł70 m² 10 271,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie położone w Rokitnicy, tuż przy Pruszczu Gdańskim. Wybudowane w 2017 roku na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jaglana

Józefów,mazowieckie

525 000 zł1 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 7442 m2 usytuowanej w Józefowie przy ul. Jaglanej - dz. nr 13/5 obręb 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Gryfino,zachodniopomorskie

499 000 zł56 m² 8 942,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta 0%-wynagrodzenie pokrywa Sprzedający. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż prezentujemy piękne, czteropokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

516 190 zł25 m² 20 491,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Ogrodowa

Zabrze,śląskie

57 000 zł400 m² 142,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam mam do sprzedania piękny ogródek działkowy Rod wypoczynek w Zabrzu Biskupicach .Niestety z powodu wyprowadzki nie jestem w stanie nadal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janówek Pierwszy

Janówek Pierwszy,mazowieckie

1 320 000 zł123 m² 10 731,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:905 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom jednorodzinny w Trzcianach o powierzchni 123 m , usytuowany w cichej, spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Załuki

Załuki,podlaskie

349 000 zł3 400 m² 102,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę rolną 3400m2 na którą mam wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny i budynek gospodarczy wraz z domkiem letniskowym.Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

802 278 zł45 m² 17 828,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Współpraca za pośrednictwem Agenta Nieruchomości: 0 zł Podatek pcc : 0 zł Oddanie III Kwartał 2025 Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność sprzedać 2-pokojowe mieszkanie w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Westerplatte

Tarnów,małopolskie

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Tarnowie, na ulicy Westerplatte, to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz świetną infrastrukturę miejską. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

810 000 zł3 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka (nr 69/6,obreb Sady) z widokiem na jezioro Tałty w turystycznej miejscowości Stare Sady-5 km od Mikołajek.Do jeziora 100 metrów, do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kukułcza

Poznań,wielkopolskie

1 340 000 zł142 m² 9 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nowa oferta sprzedaży luksusowego, oryginalnie zaprojektowanego domu z segmentu Premium. Jest to kolejna inwestycja marki Villa Fiore, która świetnie przyjęła się w Przeźmierowie ciesząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

550 000 zł63 m² 8 798,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oleśnica/3pok./balkon/lux./piwnica/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,5m2 znajdujące się w Oleśnicy. Mieszkanie składa się z: -kuchni, -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

474 000 zł39 m² 12 150,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W katowicach 2 km do samego centrum lokalizacj A przy skwerze holtzego patio dla mieszkańców kawiarnie I restauracje W budynku 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radziszewo

Radziszewo,zachodniopomorskie

409 999 zł3 040 m² 134,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty, jest budowlana działka gruntu o powierzchni 3040 m2 w miejscowości Radziszewo w powiecie Gryfińkim. Działka jest uzbrojona w prąd. Możliwa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

295 000 zł37 m² 7 966,51 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie sprzedaży kawalerki - 37 m , Katowice, ul. Radockiego 194 Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 37 m , zlokalizowana w Katowicach przy ul. Radockiego 194.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

95 000 zł992 m² 95,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Oferuję na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane w Kawczycach, położonych zaledwie 4,5 km od centrum Buska Zdroju. Przedmiotem ogłoszenia jest : Działka nr.1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Chełm,lubelskie

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 80,05 m , zlokalizowanego na trzecim piętrze w zamkniętym osiedlu przy ul. I. Skorupki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 095 000 zł150 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Parter: przedsionek (2,6m2), hol (7,6m2) z szafami w zabudowie, pokój-gabinet (7,3m2), wc (5,4m2) z kotłem gazowym w zabudowie, salon.