dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 386 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 386 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Bochnia

Bochnia,małopolskie

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę położoną w Bochni. Działka w atrakcyjnej lokalizacji. Może być przeznaczona na dom rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

819 800 zł131 m² 6 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedsprzedaż. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej w wysokim stanie wykończenia - w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

860 000 zł78 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 78 m2 w domu dwu rodzinnym z wyodrębnioną księgą wieczystą. Lokalizacja Stogi to dzielnica Gdańska, znana przede wszystkim z szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Działkowa

Józefosław,mazowieckie

3 190 000 zł580 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny, duży dom o powierzchni całkowitej 580m 2 oraz 417 m2 użytkowej , w najlepszej części Józefosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wzgórze Elfów

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł69 m² 9 392,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w czworaku o powierzchni 69,10m2 z możliwością powiększenia do 94 m2 -powierzchnia bez skosów, a w rzeczywistości nawet do 120m2 (poddasze). W lokalu wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Topolowa

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Polecam na sprzedaż urządzoną kawalerkę położoną na 4 piętrze VI-piętrowym apartamentowcu z 2005 roku z dwoma windami przy ul. Topolowej na poznańskiej Górnej Wildzie. Na powierzchnię 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w samym sercu miasta, położonego przy ul. Legionowej w Białymstoku. Tylko u nas , oferta na wyłączność! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Halinów,mazowieckie

995 000 zł199 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży segment o powierzchni 200 m2 (użytkowa 172) w Halinowie. Gotowe do odbioru. W skład nieruchomości wchodzą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tywęzy

Tywęzy,pomorskie

380 000 zł140 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Tywęzy. Nieruchomość o powierzchni 140 mkw stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ceynowy

Reda,pomorskie

450 000 zł60 m² 7 461,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Porozmawiajmy o cenie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Redzie przy ulicy Ceynowy, z pełnym dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej. W zasięgu kilku minut przystanek pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

33 448 zł42 m² 796,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Andrzeja Krawczyka sprzeda udział 2/3 w prawie własności do lokalu mieszkalnego nr 14 wraz z udziałem wynoszącym 580/10000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

939 000 zł49 m² 19 163,30 zł/m²

 

Piętro:14/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy przytulny apartament na 14 p. w Hanza Tower. Dla większości mieszkańców Szczecina nie trzeba reklamować tej lokalizacji:) Każdy zainteresowany wie wszystko o tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Rybitwy

Stare Rybitwy,kujawsko-pomorskie

229 999 zł11 100 m² 20,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka numer 51/15 o powierzchni 1,11 ha (11 100 m ), położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie lipnowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Figurska

Żuraw,śląskie

320 000 zł12 900 m² 24,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro lipiński Nieruchomości ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Żurawiu przy ulicy Figurskiej o powierzchni 12900 m2 - możliwość podziału działki dla zdecydowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 600 000 zł184 m² 8 674 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak w Milanówku. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 184,45 m2, posadowiony na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

774 318 zł65 m² 11 912,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

730 000 zł54 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu z ogródkiem, komórką i miejscem w garażu podziemnym na duży samochód. Składa się z salonu z kuchnią w aneksie z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł143 m² 5 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.144 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 550m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Syryjska

Wrocław,dolnośląskie

569 360 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy zupełnie nowe lokal usługowy o powierzchni 51,76m2. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni 100 m , zlokalizowanego w dzielnicy Raków. Ta wyjątkowa nieruchomość, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

599 000 zł59 m² 10 101,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Młyńskiej w Redzie Dane nieruchomości: - pomieszczenia: aneks kuchenny z salonem z wyjściem na taras, 2 sypialnie, łazienka, toaleta oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

299 000 zł1 500 m² 199,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Witoszowie Dolnym! Pięknie położone działki z widokiem na wzgórza i tereny zielone. Działka w okolicy nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

2 154 500 zł155 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy lokal typu open-space o powierzchni 155 m2, zlokalizowany na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku Rupes przy al. Racławickiej w Lublinie. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł36 m² 22 194,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Warszawa, muranów, smocza 1 między ulicami Nowolipie i Nowolipki. Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Mieszkanie typu studio z aneksem sypialnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Zabrze,śląskie

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65m2 położone w bardzo spokojnej lokalizacji Zabrza - Mikulczyce. Lokal znajduje się na parterze w małej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słowackiego

Chwałowice,dolnośląskie

190 000 zł1 214 m² 156,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu piękną działkę budowlaną nr 10/4 położoną bezpośrednio przy drodze gminnej (juliusza Słowackiego) w Chwałowicach (obok Jelcza-Laskowic). Działka objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zaciszna

Józefów,mazowieckie

2 565 600 zł3 207 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w Viva Invest! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Józefowie przy ul. Zacisznej. Prezentowana działka zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

730 000 zł113 m² 6 457,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Znajdź swoje wymarzone miejsce do życia z Rzeszowskimi Nieruchomościami! Przedstawiamy piękny skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,02 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł36 m² 27 123,30 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W skrócie Nowoczesne mieszkanie 36,5 m na Żoliborzu, zlokalizowane na eleganckim i prestiżowym osiedlu Zielony Żoliborz przy ul. Rydygiera 11a. Ciche, a jednocześnie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Żelechów,mazowieckie

399 000 zł1 431 m² 278,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania działkę w bardzo cichej i przyjemnej okolicy. Znajdujemy się w miejscowości Żelechów, niedaleko Tarczyna. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lesoki

Bojano,pomorskie

589 000 zł89 m² 6 619,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne osiedle w Bojanie przy ul. Lesoki, położone zaledwie 10-15 minut od centrum Gdyni, oferuje wyjątkową lokalizację - blisko miasta, a jednocześnie z dala od zgiełku i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mielżyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

449 000 zł45 m² 9 933,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Swarzędz, nowa Wieś, os. Mielżyńskiego. Mieszkanie o pow. ok. 45m2, położone w kameralnym, niskim bloku na 1 piętrze. Ładny rozkład, pokoje ustawne, mieszkanie jasne, dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

709 500 zł55 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gaj-Huby | 3pok | Rozkład! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m na wysokim parterze, ul. Kamienna świetna lokalizacja i pełna infrastruktura! opis mieszkania Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

169 000 zł735 m² 229,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 735 m 2 w Żołędowie. Położona jest na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Nie jest objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Warszawa,mazowieckie

1 222 000 zł67 m² 18 162,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,28 m z działką o powierzchni 132,64 m w zielonej, cichej okolicy na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karczów

Karczów,opolskie

3 150 000 zł21 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, w bliskim sąsiedztwie obwodnicy Opola. Areał 2,1 ha pozwala na rozważenie potencjału inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Białystok,podlaskie

426 000 zł43 m² 9 906,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Białymstoku o powierzchni 43 m , które zachwyca nowoczesnym wykończeniem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworze

Jaworze,śląskie

1 290 000 zł238 m² 5 413,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:937 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Klimatyczny dom wśród drzew nieopodal Parku Zdrojowego Oferujemy Państwu bardzo przytulny dom, usytuowany w bardzo atrakcyjniej, cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

429 900 zł46 m² 9 341,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Boguszyce/2pok./2024/parking/lux/balkon/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Milanówek

Milanówek,mazowieckie

969 000 zł150 m² 6 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Gotowy, skrajny Segment o powierzchni ok. 150m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 300m2. 2 miejsca postojowe. Rozkład jest następujący Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dołgie

Dołgie,zachodniopomorskie

50 025 zł575 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy do sprzedaży działkę budowlaną, położoną w urokliwej miejscowości Dołgie, nad jeziorem Dołgie. Okolica przedstawia szeroki wachlarz możliwości spędzania aktywnie czasu. Jest to.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij