dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Rosochata,dolnośląskie

200 000 zł400 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:888 m²

NA sprzedaż budynek 400 M na działce 888 M , do kapitalnego remontu Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku o powierzchni 400 m położonego na działce o powierzchni 888 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

794 542 zł50 m² 15 805,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa Palmiarnia to więcej niż apartamenty - to nowoczesna architektura, organicznie wtopiona w otaczającą zieleń w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu Sudetów w kurorcie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grajów

Grajów,małopolskie

539 000 zł212 m² 2 542,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z dwoma garażami o powierzchni całkowitej 212 m2, powierzchni użytkowej 141,51 m2 znajdujący się w miejscowości Grajów (gmina Wieliczka). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł31 m² 15 673,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dobrze skomunikowane 1-Pokojowe ( z możliwościa wydzielenia 2 pokoju, propozycja aranżacji na końcu galerii.) mieszkanie na Mokotowie 32,1 m . Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piława Górna

Piława Górna,dolnośląskie

99 000 zł2 844 m² 34,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2844 m2 położona w Piławie Górnej obręb Kośmin. Oferta na wyłączność Działka o regularnym kształcie z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

850 500 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Płaszów - ul. Myśliwska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Płaszów, ul. Myśliwska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

520 000 zł43 m² 12 067,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na piętrze trzecim inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie nr 44 b2 o powierzchni 43,09 mkw, składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

680 000 zł28 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Polecamy! - do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie 28 m2 na ul. Kalwaryjskiej - dzielnica: (stare Podgórze). Mieszkanie usytuowane jest na 1 - piętrze w 4 piętrowym budynku z windą 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Głogów Małopolski,podkarpackie

355 000 zł39 m² 9 053,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w Głogowie Małpolskim na os. Niwa. Opis mieszkania: - powierzchnia użytkowa: 39,21 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł42 m² 14 347,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z czterema windami, co zapewniają wygodę codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzbna

Wierzbna,dolnośląskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:608 m²

Wombat nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej , zaprojektowanego i wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 99,62m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Łódź,łódzkie

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: rezerwacja do dnia 22.01. Oferujemy dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w odnowionym bloku na Górnej, w dzielnicy Dąbrowa, przy ulicy Broniewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Aleja Sztandarów

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł482 m² 1 286,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka znajduje się w doskonałym punkcie usługowym, bezpośrednio przy pętli autobusowej i stacji pkp Mokry Ług. Jest to dynamicznie rozwijający się obszar na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł65 m² 9 676,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych? Cenisz sobie spacery brzegiem jeziora z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej? bingo! Mam zaszczyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł27 m² 24 777,80 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam jasne i przestronne mieszkanie. Formalnie znajduje się na Woli, a w praktyce jest to ścisłe centrum Warszawy: 400m od Hali Mirowskiej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Grobla,małopolskie

269 000 zł8 200 m² 31,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property prezentuje nieruchomość gruntową na sprzedaż o powierzchni 82 ar. Przeznaczenie Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego: - e-29mnr - teren zabudowy mieszanej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

368 000 zł32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania, od dewelopera, bez podatku pcc - nie współpracuje z pośrednikami spotkanie możliwe poniedziałek - sobota do g. 19:00 dni otwarte Piątek i Sobota *promocje na miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

550 000 zł39 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku 1959.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

591 128 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 450 000 zł2 282 m² 1 073,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 506 m²

Na sprzedaż duże powierzchnie biurowe w atrakcyjnej lokalizacji Bielska-Białej. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o pow. 2.506 m , zabudowanej budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

80 000 zł1 150 m² 69,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca: jedną lub dwie działki budowlane w miejscowości: krążkowo, powiat Inowrocław, gmina Złotniki Kujawskie. Sielska i ładna okolica. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł48 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Poznań, łazarz, chociszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 48,4 m2, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku z cegły. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa przestronne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Minkowice

Minkowice,lubelskie

300 000 zł3 505 m² 85,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej, usytuowanej w malowniczo położonej miejscowości Minkowice, w gminie Mełgiew. Prostokątny grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka | świetna komunikacja | inwestycja | gdańsk wrzeszcz lokalizacja: oferujemy na sprzedaż odświeżoną kawalerkę w doskonałej lokalizacji- gdańsk Wrzeszcz, ul. Grunwaldzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Poznań,wielkopolskie

495 000 zł29 m² 16 963,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie położone na IV piętrze we frontowej części kamienicy. Z okien rozpościera się widok na przepiękną kamienicę Margarety Grüder. Mieszkanie z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Wrocławska

Zielona Góra,lubuskie

4 500 000 zł1 200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Przedstawiamy wyjątkowa ofertę inwestycyjną! Zdjęcie w ofercie jest zdjęciem poglądowym. Możliwość zakup obiektu z wieloletnim najemcą. Bardzo dobra lokalizacja z bezpośrednim.