dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 575 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

899 000 zł85 m² 10 576,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

**na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Pawlikowice (7 km od Krakowa)** Oferujemy Państwu funkcjonalny, gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł135 m² 8 151,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej, wrocław - Polanowice, duża działka 467 m2 ***kupujący nie płaci prowizji*** Opis nieruchomości: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

279 000 zł30 m² 9 457,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ul. Paderewskiego w Lubiczu Górnym. Mieszkanie wyposażone, umeblowane, kompletnie wyremontowane na początku 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gąski

Gąski,zachodniopomorskie

182 400 zł2 280 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana nad morzem okolice Gąsek , Gmina Będzino Zachodniopomorskie. Śmiechów działka nr 72/22 budowlana o powierzchni 2280 m2 cena 182400 zł , w planie przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł37 m² 11 024,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze bloku 10 piętrowego z windą na ulicy Hożej w Kielcach. Mieszkanie przeszło remont w 2023 r , jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Montwiłła

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie znajdujące się w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie: mieszkanie o łącznej powierzchni 46 m jest do odświeżenia lub remontu, i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliczarów Dolny

Gliczarów Dolny,małopolskie

950 000 zł2 991 m² 317,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość składa się z dwóch działek malowniczo położonych w Gliczarowie Dolnym, gm. Biały Dunajec. Działka posiada zatwierdzony projekt budowlany z zatwierdzonym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzoskwiniowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł51 m² 13 655 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Twoje wymarzone mieszkanie już w sprzedaży! Na sprzedaż 2-pok wrocławskim Gaju. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł130 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rezerwacja! Dom wolnostojący na granicy Białołęki, bezposrednio Zapraszam serdecznie do obejrzenia (i zakupu :) wyjątkowego, praktycznie nowego domu znajdującego się na granicy Warszawy Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł49 m² 14 664 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż Nowoczesne, wyposażone mieszkanie dwupokojowe z klimatyzacją, zachęcam do zakupu przestronnego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 49, m , znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Poznań,wielkopolskie

2 900 000 zł254 m² 11 432,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:968 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu na sprzedaż, położonego przy ul. Norwida w Poznaniu. Ten uroczy dom, zbudowany w latach 1950-tych, emanuje historią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperska

Poznań,wielkopolskie

625 000 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż klimatyczne, wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe w rewelacyjnej lokalizacji na Wildzie, przy ulicy Saperskiej! Osiedle Wechta, budynek z 2012 roku, piętro pierwsze. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dołgie

Dołgie,zachodniopomorskie

55 160 zł443 m² 124,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy do sprzedaży działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną, usługi turystyki. Poszukujesz idealnego miejsca na odpoczynek wśród pięknej natury, gdzie będziesz mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sanok,podkarpackie

499 000 zł210 m² 2 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przedstawiamy na sprzedaż przestronny dom z tarasem, zlokalizowany w Sanoku przy ul. Nowej. Dom rozbudowany w latach dziewięćdziesiątych, posadowiony na działce o powierzchni 4,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kramsk

Kramsk,wielkopolskie

499 000 zł128 m² 3 898,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom w Kramsku Twoje wymarzone miejsce na ziemi Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnego domu położonego w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Rezerwacja Dom w zabudowie szeregowej - dostępny szereg środkowy o powierzchni użytkowej 98,39m2 na działce o pow.178,30m2. Wrocław, psie Pole, polanowice Dom zaprojektowany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 439 150 zł163 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezpłatna obsługa Codziennie od godz. 9 do 21! Również niedziele i święta! Brak prowizji i brak podatku pcc! Obsługa zlecona bezpośrednio od dewelopera! Dwupoziomowy, przeszklony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Poznań,wielkopolskie

1 016 000 zł59 m² 17 296,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

811 104 zł119 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje Rzeszowskie Kąty, położoną w Pogwizdowie, zaledwie 10 minut samochodem od centrum Rzeszowa. Inwestycję która łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Podmagura

Szczyrk,śląskie

1 089 900 zł4 059 m² 268,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Perełka inwestycyjna 900m n.p.m. w Szczyrku! Zapierające dech w piersiach widoki. Potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

155 000 zł1 865 m² 83,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1865m 2 , w kształcie ustawnego prostokąta. Media tj przyłącze elektroenergetyczne, wodne i wodociąg w drodze gminnej. Objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczęśliwa

Koleczkowo,pomorskie

849 000 zł150 m² 5 678,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

U nas najmujący nie płaci prowizji! Ceny od 849 000 zł 4 sypialnie z garażem w Koleczkowie! W sprzedaży lokale: 2 b oraz 2 b/1 Jeśli wysoko cenisz sobie komfort prywatnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Murów

Murów,opolskie

920 000 zł250 m² 3 680 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu na wynajem lokal gastronomiczny w Murowie. Znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku. Lokal posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz salę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

546 000 zł64 m² 8 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż od dewelopera_bez prowizji I pcc_możliwy zakup przez obcokrajowca W ofercie dostępne mieszkania od 25 m2 do 70 m2 -> zapraszam do kontaktu w godzinach 8:00 - 21:00 lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

579 048 zł31 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera! Bez prowizji | bez ukrytych kosztów | bez podatku Prezentujemy do zakupu apartament w budowie z terminem realizacji sierpień 2026 w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Leszno

Leszno,wielkopolskie

390 000 zł1 596 m² 244,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena Działkę budowlana o pow. 1.596 m2 położona w Lesznie - dzielnica Gronowo. Jest położona w drugiej linii od drogi asfaltowej, dojazd do działki: służebność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gliwice

Gliwice,śląskie

750 000 zł126 m² 5 961,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Polecam serdecznie na sprzedaż komfortowe, mieszczańskie mieszkanie czteropokojowe położone na I piętrze kamienicy na zatorzu. Okolica Poniatowskiego, chodkiewicza, czarnieckiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, plac św. Jana

Jaworzno,śląskie

299 900 zł38 m² 7 976,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche mieszkanie w Centrum Jaworzna - Idealne dla Ciebie Cena: 299 900 pln | Powierzchnia: 37 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 1 | Ogrzewanie: centralne | Ekspozycja: południowo-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jamielnik

Jamielnik,warmińsko-mazurskie

3 900 000 zł600 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Dom marzeń (ok 600m2) dla dużej rodziny z zadbanym, łatwym do zagospodarowania ogrodem znajduje się w miejscowości Jamielnik na Warmi i Mazurach w okolicy Działdowa, 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

553 800 zł14 200 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w Chrząstwie Wielkiej w gminie Czernica. Nieruchomość nie jest objęta obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia działki: 14200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł26 m² 14 747,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 25,7m2 możliwość wejścia do takiego samego mieszkania Z poprzedniego etapu! Warszawa | Rembertów idealne na start albo inwestycję Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

642 164 zł30 m² 21 491,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na całość osiedla składają się trzy nowoczesne budynki. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami. Pozostałe mieszkania wyposażone są w przestronne balkony. Zaprojektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

552 600 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Witaj, podróżniku, w azylu przyszłości mieszkaniu, które zdaje się istnieć poza czasem. 36,84 m skrywa tajemnicę przestrzeni, gdzie miejskie zgiełki cichną, a światło sączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

555 643 zł56 m² 9 922,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwustronne mieszkanie o pow. 55,62 m2 z dwoma balkonami w nowej inwestycji na poznańskich Podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Prace budowlane - zakończone Inwestycja oddana do użytku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

220 000 zł41 m² 5 365,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w ścisłym centrum Lubina Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Odrodzenia w znakomicie skomunikowanej części Lubina. Mieszkanie o powierzchni 39,4 m 2 , dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawackiej

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,69 m z dużym balkonem oraz garażem doskonała oferta w nowoczesnym budownictwie! Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

875 942 zł54 m² 16 372,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena: 875 942 pln metraż: 53,50M2 piętro: I/IV inwestycja gotowa oddana do użytkowania! zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 319 900 zł157 m² 8 401 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Wolnostojący, nowoczesny. Fotowoltaika, pompa ciepła + rekuperator. Przedstawiamy do sprzedaży dom o powierzchni ok. 160 m, posadowiony na pięknej działce ok. 1000m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Królowe Stojło,podlaskie

450 000 zł125 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do zaoferowania mamy piękny dom w Puszczy Knyszyńskiej. Nie opodal Białegostoku (ok 30 km) w urokliwej miejscowości Królowe Stojło, gmina Gródek. Mamy do sprzedania: wybudowany w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

386 129 zł50 m² 7 655,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! hol-4,26 m2 łazienka- 4,40 m2 salon z aneksem kuchennym- 21,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Armii Poznań

Luboń,wielkopolskie

196 694 zł22 m² 9 101,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024