dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

267 000 zł2 670 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo mieszkaniowa o powierzchni 2670m2. Działka szerokością 68m przylega do nowo wydzielonej drogi wewnętrznej. Media oddalone o około 150m. Teren płaski, nielicznie porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Licencjonowane biuro Szymura Nieruchomości oferuje do sprzedania wygodne dwupokojowe mieszkanie w Rybniku - Niewiadomiu- ul. Morcinka Najważniejsze informacje: powierzchnia: ok. 38 m (układ:.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł431,50 m² 13 673,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy do sprzedania nietuzinkową ofertę nieruchomości położonej na Starych Bielanach, przy jednej z bocznych uliczek odchodzacych od ul.Kasprowicza, z garażem dwu stanowiskowym, 4.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Lichwin, w gminie Pleśna. Działka ma powierzchnię 9 arów i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł400 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży działki, zabudowanej budynkiem mieszkalnym w Świdniku o powierzchni użytkowej dochodzącej do 320mkw, na którą składają się następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

967 680 zł41,09 m² 23 550,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1b/14 - 2-pokojowe mieszkanie z osobną sypialnią i ogródkiem | Bronowice | 41,09 m + balkon 9 m Wykończone z meblami i agd wykończone 2 pokoje Z balkonem I meblami.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł645 m² 618,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową - wolnostojącą, bliźniaczą lub szeregową! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 645m2 położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł190,64 m² 7 338,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Słomczyn koło Konstancina | lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym | sprzedaż | 190,64 m2 | 1 399 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 800 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super pakiet! Dwie działki o łącznej powierzchni 28 arów położone w miejscowości Górki koło Brzozowa. - górki to urokliwa miejscowość z pełną infrastrukturą do życia - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł173 m² 11 502,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W starej wsi Wysoki standard technologiczny | Działki 1500 m | Ekologiczne rozwiązania | Smart Home | Blisko Warszawy ***** standard: domy został.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł136,21 m² 9 544,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Chwaszczyno- gdynia - Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 136,21m2. Nieruchomość posadowiona na działka o pow. 930m2. Bardzo starannie wykonany z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł42,21 m² 17 910,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i ustawne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 911 m² 156,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy dla Państwa w ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1911 m w miejscowości Zbychowo! To idealne miejsce dla osób planujących budowę domu w cichej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

122 570 zł1 442 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Lubieni ( gmina Brody) przy trasie dk9. Idealne pod dom lub jako lokata kapitału. - dostęp do drogi publicznej. - gotowe do budowy: wydane wz na budowę budynków.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 800 m² 92,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni ok. 2800 m2. DO działki podłączony jest prąd. Działka znajduje się wśród innych zabudowanych i niezabudowanych działek leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

933 000 zł127,89 m² 7 295,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 305 zł58,05 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł13 100 m² 10,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 13100 ha. Działka znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł600 m² 1 648,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

City Invest Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękny pałacyk w miejscowości Trzebule, w województwie lubuskim. Zespół pałacowo-parkowy o powierzchni 600 mkw , znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Małuszów,dolnośląskie

899 000 zł151 m² 5 953,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Małuszowie (gm. Konierzyce) wg. zmodyfikowanego projektu Dino Duo. Dom składa się z następujących. pomieszczeń: parter: salon - 28m2 Kuchnia - 8,4m2 Gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł36 m² 14 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Wojska Polskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł200 m² 1 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Budynek z potencjałem pod dom lub 2 mieszkania - Czarna Wieś Kościelna Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem z lat 70., podpiwniczonym, z możliwością przekształcenia na dom.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł691 m² 976,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość stanowi kompleks dwóch obiektów o biurowo-techniczno-magazynowym charakterze użytkowania, o łącznej powierzchni 691,30 m 2. Budynek A - biurowo-techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł5 432 m² 217,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane nr 649/3, 112/5 i 112/6 o łącznej powierzchni 5432 m2 oraz działka drogowa nr 649/2 o powierzchni 264 m2 położone w Ligocie Pięknej, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

600 200 zł3 001 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w Trzęsaczu. Nieruchomość o powierzchni 3001 m2, w kształcie kwadratu, znajduje się około 1 km od morza. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,56 m² 11 326,19 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Otoczenie nieruchomości: huby to najbliższa centrum miasta część Krzyków. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34,45 m² 5 776,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Dowal Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż położone w Świeradowie- zdroju przy ul. Młyńskiej. Informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-12

590 000 zł78 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży komfortowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 78 m , położonego w Słonawach - dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 000 zł57 m² 13 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwesttycja w Czyżynach - mieszkania gotowe do odbioru Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne mieszkania W tej inwestycji posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł238 m² 10 504,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy narożny, dobrze wyeksponowany, przy ruchliwej ulicy. Długość frontu ok.30- 40m. Dwa niezależne wejścia z ulicy (duże drzwi pojedyncze i podwójne profil aluminiowy), kilka.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł2 867 m² 1 360,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 946 m²

Sprzedam bardzo atrakcyjną nieruchomość komercyjną (budynek handlowo-usługowy) położoną w Kaliszu przy ul. Wojska Polskiego 23. Nieruchomość położona w peryferyjnej strefie miasta Kalisz.

Szczegóły ogłoszenia

770 600 zł3 853 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobry dom ma Państwu do zaoferowania: działkę o powierzchni 3853m2 usytuowaną w miejscowości Koplany. Nieruchomość objęta wz z przeznaczeniem na budowę pięciu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 184 m² 328,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o powierzchni 1 184 m , położoną w malowniczej miejscowości Białogóra (gmina Krokowa, powiat pucki). Najważniejsze informacje: media: licznik.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł45,10 m² 5 077,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż, o powierzchni 45,10 m2, usytuowany na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 600 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu Zalesia Górnego. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczonego symbolem przeznaczenia 1mnu.

Szczegóły ogłoszenia

2 631 643 zł130 m² 20 243,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 130 m | 5 pokoi | 2 loggie | 9 piętro Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni ok. 130 m , położony na 9 piętrze nowoczesnego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 150 m² 208,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łężyce to miejscowość położona w samym środku lasu, na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dogodny dojazd do Rumi oraz Gdyni. 10 minut do centrum Rumi 25 minut samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 830 zł65,70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Dom Marzeń na Skraju Lasu Luksus, cisza i Przestrzeń! Tarnowskie Góry, ul. Grzybowa Szukasz domu, który łączy nowoczesność, najwyższą jakość i bliskość natury? Ta nieruchomość to.