dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 619 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 619 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł77 m² 14 252 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, które zostało wykonane z dbałością o każdy detal. Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 999 001 zł193 m² 10 334,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestowa wrocław krzyki partynice /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

355 989 zł33 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 33,27mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon; sypialnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł49 m² 18 163,30 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowej, funkcjonalnej nieruchomości, znajdującej się na XIV. piętrze w zadbanym, gruntownie odnowionym budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dąbcze

Dąbcze,wielkopolskie

299 900 zł1 550 m² 193,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji w Maruszewie. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1550 m2. Nr działki: 344/4 Teren: spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

729 000 zł117 m² 6 236,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 117 m , położony w malowniczej miejscowości Zielonka. Budynek położony przy ślepej ulicy, co daje gwarancję niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Parsęcko

Parsęcko,zachodniopomorskie

112 575 zł1 501 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Parsęcku blisko Szczecinka oddaloną 2,7 km od ronda w Trzesiece. W planie zagospodarowania przestrzennego gm. Szczecinek działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł34 m² 14 927,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje + Loggia 34,44m2 Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo 8 minut pieszo do skm Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Do sprzedaży sympatyczny dom wolnostojący, położony w spokojnej części dzielnicy Lisiniec. Dom budowany około roku 2000 z ceramiki, kryty blachodachówką. Na poziomie parteru znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

585 081 zł40 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy, kameralny budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

999 999 zł348 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 174 m2, posadowiony na działce 1038 m2. Położony na osiedlu domów jednorodzinnych, cicha i spokojna okolica, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł42 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 42,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł54 m² 8 860,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje Rzeszowskie Kąty, położoną w Pogwizdowie, zaledwie 10 minut samochodem od centrum Rzeszowa. Inwestycję która łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

558 900 zł46 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,86 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Prace budowlane - zakończone Inwestycja oddana do użytku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

460 000 zł56 m² 8 273,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania położonego w Jeleniej Górze. Mieszkanie własnościowe położone w kameralnym kilkunastoletnim budynku. Lokal położony jest na II piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Marzysz o idealnym miejscu do życia, które nie tylko zapewni Ci komfort, ale także wygodę i bliskość do uczelni? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Niezwykłe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żabia Wola

Żabia Wola,lubelskie

175 000 zł1 003 m² 174,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność oferować atrakcyjne działki budowlane, ulokowane w miejscowości Żabia Wola, w gminie Strzyżewice. I linia zabudowy: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł46 m² 14 543,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje + 2 Loggie 45,62m2 możliwość obejrzenia mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ignuta

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł35 m² 14 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z nową windą. Mieszkanie po generalnym remoncie. W bloku została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Lublin,lubelskie

498 999 zł39 m² 12 710,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Niesamowita okazja! bez prowizji! lublin - centrum ul. Gliniana! Na sprzedaż unikatowe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, usytuowane na 10 piętrze w wieżowcu 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

135 605 zł733 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Co jest takiego wyjątkowego w lokalizacji tej działki? Samo Osiedle Chopina położone jest na skraju miejscowości , otacza je zewsząd zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 350 000 zł238 m² 5 677,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Nowa oferta dostępna W mio casa na sprzedaż dom W malowniczej wsi mrzezino Przedstawiamy Państwu w pełni wyposażony dom o powierzchni 237,77 m , położony w urokliwej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

396 224 zł48 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje przy ul. Wieniawskiego. Jest to Etap V obecnej już inwestycji przy ul. Wieniawskiego. Etap V obejmuje budowę 2 budynków: budynki C1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wrocławska

Błonie,dolnośląskie

3 326 400 zł16 000 m² 207,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży tereny przemysłowe odpowiednie pod działalność produkcyjną, logistyczną / dystrybucyjną, usługową oraz wszelką inną przemysłową aktywność gospodarczą. Mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

2 283 881 zł183 m² 12 501 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Zapraszam na prezentację 4-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie bez barier architektonicznych! Otoczenie nieruchomości: apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

584 900 zł42 m² 13 926,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam Piękne 2-pokojowe, bardzo jasne i słoneczne, w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok 42 m2. na 2 piętrze 4 piętrowego budynku po termomodernizacji. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luszowice

Luszowice,małopolskie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom znajduje się na 11 a działce 1 piętro , poddasze do własnej aranżacji. Składa się z wysokich piwnic pod całością domu , piętra w którego skład wchodzi duża kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Zielona Góra,lubuskie

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w centrum miasta przy ulicy Staszica. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,61 m2, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku na Osiedlu Paryskim w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legionowo,mazowieckie

559 000 zł44 m² 12 632,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

W niepowtarzalnej scenerii zieleni parku znajduje się na najwyższym piętrze wyremontowane od podstaw piękne mieszkanie. Planowane zakończenie remontu jest przewidziane na 20 października, część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł42 m² 14 810,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do zamieszkania! Wyjątkowa oferta! lokalizacja: mieszkanie położone na ekskluzywnym osiedlu biotura, inwestycji Budner Inwestycje, harmonijnie wpisanej w zielone przedmieścia Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Białostocka

Uhowo,podlaskie

320 000 zł1 641 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość stanowiącą działkę rolną niezabudowaną , znajdująca się w Uhowie przy ulicy Białostockiej. Powierzchnia działki to 1641 mkw. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

489 000 zł43 m² 11 372,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję w sprzedaży bezpośredniej (pośrednikom dziękuję) 36 metrowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kobierzyńskiej (ruczaj, dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Luboń,wielkopolskie

649 000 zł88 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja oferty Oferta dostępna tylko u nas! Polecam na sprzedaż przestronne, 4-pokojowego mieszkanie w Luboniu, tuż pod Poznaniem. To dwupoziomowe mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Łódź,łódzkie

305 000 zł41 m² 7 439,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zamieszkaj na osiedlu łączącym spokój oraz dostęp infrastruktury miejskiej! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 metrów kwadratowych , zlokalizowane przy ulicy Wici 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł74 m² 12 045,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum: autobus, tramwaj, dworzec Główny, pl. Dominikański, pl.Grunwaldzki. Idealne dla dużej rodziny lub pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł53 m² 18 817,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie. W okolicy znajdziemy mnóstwo sklepów, supermarket oraz przystanki autobusowe. Dojazd do centrum zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Sobolewo

Sobolewo,podlaskie

589 000 zł78 m² 7 551,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralne osiedle apartamentów otoczonych własnymi ogrodami, tuż za granicą Białegostoku, w malowniczym Sobolewie! Zielona enklawa obejmująca 4 wille w nowoczesnej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zaborówek

Zaborówek,mazowieckie

280 000 zł1 132 m² 247,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki o powierzchni 1132 m każda, położone w spokojnej i cichej okolicy, z dala od zgiełku miasta. Idealne miejsce na budowę domu, zapewniające prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

610 000 zł65 m² 9 341,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Lokal mieszkalny w centrum miasta Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 62,30 m2 , składający się z korytarza, dwóch sypialni, pokoju dziennego, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

350 000 zł43 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym na os .Czarnów Mieszkanie ciepłe, środkowe, dwustronne w doskonałej lokalizacji Lokal składa.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij