dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koziorożca

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł53 m² 12 646,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na III piętrze w budynku z 2006 roku. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi, natomiast jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Chrzanów Duży

Chrzanów Duży,mazowieckie

360 000 zł1 013 m² 355,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną nr ew 145/25 w Chrzanowie Dużym w gminie Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 1013 m2 (0.1013 ha).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dulin'a

Gdańsk,pomorskie

720 576 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 4- piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bochnia

Bochnia,małopolskie

341 527 zł108 m² 3 162,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 129 m²

Wierzyciel podaje do wiadomości informacje odnośnie I licytacji komorniczej. Wszelkie zapytania o nieruchomości uprzejmie prosimy kierować bezpośrednio do: komornika Sądowego przy Sądzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 999 zł48 m² 14 433 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

48,25m2 | 2 pokoje + loggia 8,5m2 Praga Północ | Śliwice | Jagiellońska 20 minut tramwajem do centrum Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym w prężnie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

319 500 zł27 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania, od dewelopera, bez podatku pcc - nie współpracuje z pośrednikami spotkanie możliwe poniedziałek - sobota do g. 19:00 dni otwarte Piątek i Sobota *promocje na miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

520 000 zł1 230 m² 422,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie kształtna działka 1230 m2 w ślepej uliczce w Nadarzynie bardzo blisko centrum. Wymiary 42x30m, w drodze obok działki gaz, kanalizacja i telekomunikacja oraz prąd ( złożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

715 457 zł68 m² 10 599,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! bez prowizji! bez podatku pcc! Zapraszam serdecznie do prezentacji! Katarzyna Zatorska Już dziś zapraszam Państwa do prezentacji mieszkań gotowych do obioru w inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topolowa

Lubin,dolnośląskie

329 000 zł64 m² 5 124,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie 4 pokoje mieszkanie przy ul. Topolowej - osiedle Polne. Budynek usytuowany przy parku Jesionowym, budynek w bardzo dobrym stanie, pod klatka parking dla właścicieli lokali przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż od dewelopera_bez prowizji I pcc_możliwy zakup przez obcokrajowca W ofercie dostępne mieszkania od 25 m2 do 70 m2 -> zapraszam do kontaktu w godzinach 8:00 - 21:00 lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Jana Pawła II

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

1 248 000 zł10 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka gruntu o powierzchni 1,0400 ha, w kształcie prostokąta z wyciętym narożnikiem, od ulicy o szerokości 48 m, dalej 73 m, głęboka na 157 m, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

450 508 zł34 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpłatna obsługa Codziennie od godz. 9 do 21! Również niedziele i święta! Brak prowizji i brak podatku pcc! Obsługa zlecona bezpośrednio od dewelopera! Nowoczesna kawalerka (możliwe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

340 000 zł45 m² 7 556 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecamy! W naszym biurze pojawiła się doskonała oferta mieszkania na sprzedaż, jeśli cenisz sobie bliskość do wszystkich niezbędnych placówkę ta oferta skierowana jest bez wątpienia właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jazgarzewszczyzna

Jazgarzewszczyzna,mazowieckie

640 000 zł1 823 m² 351,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W tym wymarzonym miejscu, budzić Cię będzie śpiew ptaków. Działka budowlana zaledwie 10 km od Warszawy, 2 km od wjazdu na S7, 500 m do przystanku autobusowego L-1, 900 m autobus L-5, oraz 737(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

632 000 zł26 m² 24 122,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Steniatyn-Kolonia

Steniatyn-Kolonia,lubelskie

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 268 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 100 m , położony na dużej działce o powierzchni 4268 m (0,42 ha). W skład nieruchomości wchodzi dom po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stobierna,podkarpackie

650 000 zł85 m² 7 683,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,6m2 położony w prężnie rozwijającej się miejscowości Stobierna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitschana

Kraków,małopolskie

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! prądnik czerwony! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Bitschana Nieruchomość położona na 2 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

602 000 zł37 m² 16 270,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane na Ochocie przy ul. Geodetów. Blok zadbany, po dociepleniu i wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł43 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

51,45m2 | 2 pokoje + balkon Granica Targówka i Pragi Północ 18 minut tramwajem do centrum Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy Targówka i Pragi Północ. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

609 000 zł64 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż idealne dla rodziny, przestronne i słoneczne mieszkanie / apartament o powierzchni około 60 m , przy ulicy Tadeusza Kościuszki 81 w Chorzowie, zaledwie 900 m od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł41 m² 19 459,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości wymiar zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Zapraszamy do eleganckiego mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu Złota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

340 000 zł44 m² 7 664,56 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie do remontu co daje możliwość wykończenia wg własnej aranżacji. Mieszkanie p pokojowe o powierzchni 44,36m2, położone na X piętrze w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jasienica,śląskie

1 240 000 zł295 m² 4 203,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:929 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Jasienica, zaledwie kilka kilometrów od Bielska-Białej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Estkowskiego

Leszno,wielkopolskie

478 872 zł44 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

II etap inwestycji Osiedle Lniane: mieszkania w komfortowej, bezpiecznej i atrakcyjnej lokalizacji Leszna Mieszkania znajdują się przy zbiegu Ul. Estkowskiego i ul. Austriackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tadeuszak

Poznań,wielkopolskie

549 999 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 z loggią , położone w bliskiej odległości od Ronda Żegrze. Wyjątkowa nieruchomość! taras na 18 pietrze Z widokime na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

599 000 zł27 m² 22 218,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni prawie 27 m2 przy al. Kijowskiej, dzielnica Krowodrza. Nieruchomość: w skład tego mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł47 m² 15 212,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 47 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych bez windy. Mieszkanie bardzo jasne, dwustronne w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 199 000 zł199 m² 6 025,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferujemy Państwu piękny domek na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy , w dzielnicy Bielany. W sąsiedztwie znajduję się: osiedle domów wielorodzinnych. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabieniec

Łódź,łódzkie

334 500 zł34 m² 9 695,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najtaniej na rynku! Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię 34,42m2 oraz dodatkowo balkon 4,50m2 + Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smetany

Łódź,łódzkie

499 000 zł63 m² 7 873,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 63,38 m Lokalizacja: widzew, łódź Liczba pokoi: 3 Układ: w pełni rozkładowe Możliwa zamiana: na mniejszy lokal Największy atut: niezapomniane zachody słońca z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wypalanki

Częstochowa,śląskie

659 000 zł125 m² 5 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

! na sprzedaż nowy, piętrowy, ekonomiczny, energooszczędny dom w stanie deweloperskim wykonany z ceramiki oraz najwyższej jakości materiałów. Usytuowany w Częstochowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Suwałki

Suwałki,podlaskie

1 049 000 zł170 m² 6 168,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest w Suwałkach przy ul. Wesołej. Na powierzchnie 170,06 m znajduje się: - lokal o powierzchni 89,60 m na parterze składa się z dużej skali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Świdnica,dolnośląskie

245 000 zł26 m² 9 344,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka na Osiedlu Młodych w Świdnicy Oferujemy Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 mkw, znajdujące się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1980 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

1 060 001 zł149 m² 7 102,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szereg w Żernikach Małych/duża działka/bez pcc! Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 146,26 m2 z działką 500m2. Dom znajduje się w Żernikach Małych (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

697 500 zł44 m² 15 766,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka ul. Marywilska 68 > autobusy 200 m > stacja kolejowa Żerań 900 m Mieszkanie 44,24 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem ok 5 m2. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

313 820 zł31 m² 10 016,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

573 499 zł61 m² 9 468,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 60,57 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł72 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, tuż przy rondzie Charles'a de Gaulle'a (rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Białystok,podlaskie

385 000 zł55 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Centrum, ul. Świętojańska, 55,2 m Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,2 m , położone w samym sercu miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł38 m² 14 103 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne Mieszkanie z Wysokimi sufitami w Lokalizacji - park Tołpy Marzysz o posiadaniu mieszkania, które nie tylko spełnia Twoje oczekiwania, ale także przekracza wszelkie standardy? Ta.