dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 611 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł58 m² 13 849,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy narożne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,69 m , zlokalizowane na Dolnym Mokotowie w Warszawie, tuż przy Parku Morskie Oko, parku Promenada oraz Królikarni. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

407 712 zł42 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

309 227 zł27 m² 11 402,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Okazja Inwestycyjna - Ograniczona Oferta Czasowa! Zakup Bezpośrednio od Dewelopera Brak Prowizji oraz Podatku pcc Mieszkania gotowe do przekazania na koniec 2024 roku Lokalizacja Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipia Góra Mała

Lipia Góra Mała,pomorskie

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 420 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 58m2, usytuowany na działce o obszarze 2420m2, położony w miejscowości Lipia Góra Mała, gmina Zblewo. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pawia

Warszawa,mazowieckie

65 000 zł26 m² 2 479,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam miejsce postojowe w hali garażowej na -1 w budynku przy ulicy Pawiej 51 Cena netto 65 000,00 zł Cena brutto 79 950,00 zł Wystawiam Fakturę Vat Przy zakupie na firmę do odliczenia Vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

670 000 zł86 m² 7 753,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:489 m²

Tylko U nas! okazja! Dom wolnostojący parterowy o powierzchni użytkowej 86,41mkw postawiony na działce o powierzchni 489mkw w miejscowości Władysławowo gmina.Łabiszyn PROJEKT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł53 m² 14 555,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goleniowska

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł80 m² 5 018,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Dwupoziomowe, 4 pokojowe - 80m2, 1 piętro, balkon, garaż. Osiedle Dąbie. Mieszkanie z dużym potencjałem. Dwupoziomowe, rozkładowe, 4 pokoje - 80m2, usytuowane na 1 piętrze, w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

429 900 zł46 m² 9 339,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oleśnica/2pok./2024/parking/hit/balkon/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

632 225 zł67 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Cena miejsca parkingowego po rabacie to tylko 25 000 złotych Rabat 15 000 złotych Mam do zaoferowania mieszkanie w inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynarzewska

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dla rodziny dla inwestora 3 pokoje Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Rynarzewskiej w Poznaniu. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

1 618 000 zł174 m² 9 304,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:913 m²

Szukasz naprawdę wyjątkowego miejsca do życia? Czegoś nowoczesnego, oryginalnego, niepowtarzalnego? Przykuwającego wzrok i wtapiającego się w naturę? Lubisz designerskie, intrygujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

1 060 000 zł71 m² 14 929,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się przy ul. Strzelców, w gdyńskiej dzielnicy Mały Kack, na kameralnym osiedlu Apartamenty na Polanie wybudowanego przez uznanego dewelopera "ekolan". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł50 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrody

Skawina,małopolskie

450 000 zł46 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa cena! 3 pokoje W skawinie Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Skawinie, przy ul. Ogrody, nieruchomość położona na 3 piętrze w 4-ro piętrowym bloku z lat 70-tych, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filarskiego

Gdańsk,pomorskie

1 260 000 zł67 m² 18 806 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży, ekskluzywnie wykończonego, mieszkania w inwestycji Porto dewelopera Robyg. Mieszkanie o powierzchni 67 m2, zlokalizowane jest na 3 z 5 pięter, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

755 000 zł41 m² 18 450,60 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, nieruchomości położonej w Gdańskiej dzielnicy Letnica, w Inwestycji Nowa Letnica dewelopera Robyg. Najważniejsze cechy: powierzchnia apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

360 975 zł31 m² 11 644,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i spytaj o dostępne inwestycje na Śródmieściu: - na samej Wyspie Spichrzów! - nad rzeką - 15minut pieszo od Wyspy Spichrzów - 5min od Dworca Głównego tramwajem - i inne cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

3 999 000 zł760 m² 5 261,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż kamienica (część) z ogromnym potencjałem inwstycyjnym w bliskiej odległości od Centrum przy ul. Piotrkowskiej. Budynek Powstał ok 1912 r. Posadowiony na narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Opole,opolskie

389 000 zł36 m² 10 805,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie I Po generalnym remoncie I Możliwość montażu balkonu I Dobrze skomunikowane z miastem I Tereny rekreacyjne w pobliżu I Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

638 347 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,95m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach/ Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł38 m² 15 706,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie dwupokojowe, usytuowane przy ulicy Wyszogrodzkiej na warszawskim Targówku. Mieszkanie ma powierzchnię 38,2 mkw i jest położone na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł53 m² 21 539,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 53 metrowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem na osiedlu Saska 3. Mieszkanie składa sie Z: salonu 10 metrowego tarasu 22 metrowego ogródka sypialni kuchni łazienki hallu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wierzbowa

Kargoszyn,mazowieckie

375 000 zł1 407 m² 266,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki położone w miejscowości Ciechanów przy ul. Wierzbowej (dzielnica Kargoszyn) o numerach: 187/8, 186/7 o łącznej powierzchni 1407 m2 lokalizacja: - ok. 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczygla

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł58 m² 7 568,97 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas W ofercie na wyłączność Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, ustawne i z dużym potencjałem mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lubin

Lubin,dolnośląskie

399 000 zł141 m² 2 823,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:724 m²

Dobra lokalizacja! nowość! oferta na wyłączność! Nieruchomość dostępna jest wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. *Zainwestuj w dom za jeszcze niższą cenę! * Dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

391 818 zł56 m² 7 086,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 21.12.2024 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Duże 3pok. w lokalizacji Oś. Kukułek, z mega dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł47 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem, zlokalizowane na spokojnym, zamkniętym osiedlu pośród zieleni. Idealne dla osób, które cenią spokój, bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Żagań,lubuskie

265 000 zł52 m² 5 057,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i ciepłe, umeblowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem typu loggia, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na ulicy Bema. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie z aneksem Kuchennym, blisko Galerii Świdnickiej i Placu Targowego. Opis Nieruchomości: wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 959 249 zł108 m² 18 176,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Informacje O mieszkaniu: apartament znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,34m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Źródłowa

Łódź,łódzkie

556 000 zł57 m² 9 783,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Termin oddania - inwestycja oddana Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 56,83 m2 z dużym balkonem 12,74m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowogródzka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł71 m² 11 939 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze. We can speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

539 900 zł61 m² 8 865,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Świetna inwestycja pod wynajem lub do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na IV piętrze IV- piętrowego bloku z 1992 roku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sienno,mazowieckie

369 000 zł72 m² 5 160,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 168 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w Siennie z ustawnymi 4 działkami budowlanymi. Przytulny, widny dom o powierzchni 71,5m2 usytuowany w kompleksie działek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

553 770 zł41 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpłatna obsługa Codziennie od godz. 9 do 21! Również niedziele i święta! Brak prowizji i brak podatku pcc! Obsługa zlecona bezpośrednio od dewelopera! Świetne, południowo-zachodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Jagodowa

Wojcieszyce,dolnośląskie

134 070 zł500 m² 268,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka budowlana z mega widokiem na Śnieżkę i Karkonosze! Działka o nr geodezyjnym nr 567. Potencjał: zgodnie z mpzp działka jest oznaczona symbolem mnu. Przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jastrzębia

Lipków,mazowieckie

639 000 zł1 070 m² 597,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w malowniczej miejscowości Lipków, powiat warszawski zachodni. Lokalizacja: - adres: ulica Jastrzębska, lipków - Powiat: warszawski zachodni - Okolica: otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

535 000 zł51 m² 10 449,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Łubinowa

Musuły,mazowieckie

380 000 zł1 500 m² 253,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m 2 w miejscowości Musuły w gm. Żabia Wola na granicy z Osowcem. Zgrabny prostokąt 29x52 m, krótszym bokiem do utwardzonej, wewnętrznej, osiedlowej drogi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

588 592 zł52 m² 16 273 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: i kwartał 2027 Świetna lokalizacja! 3km od Katowickiego Rynku: 5 min autem.