dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Studzieniec

Studzieniec,wielkopolskie

2 200 000 zł538 m² 4 085,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:30 438 m²

Przedmiotem oferty jest zespół dworsko-pałacowy z XVIII wieku, wybudowany w 1760r., składający się z barokowego dworu i parku o powierzchni 3,0438 ha znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

509 787 zł48 m² 10 665 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera! bez Prowizji bez podatku pcc 2% > promocyjna cena ograniczona czasowo < zadzwoń zapytać o szczegóły. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Marynarska

Łódź,łódzkie

430 000 zł69 m² 6 231,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:501 m²

Działka 501m2 w bardzo dobrej lokalizacji, zaledwie ok. 100m od ulicy Wojska Polskiego. Zabudowana domem do kapitalnego remontu. Blisko przystanek tramwajowy i autobusowy, park, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pogodna

Miłoszyce,dolnośląskie

264 440 zł1 202 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ziołowa

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł60 m² 9 186,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 59,87 m , położony przy ul. Ziołowej w Rzeszowie, działka o powierzchni 1,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Zalasewo,wielkopolskie

629 000 zł62 m² 10 080,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prześliczne, zadbane, słoneczne I ustawne Z ogromną loggią W zalasewie K. Swarzędza Z wyposażeniem Mieszkanie do wprowadzenia bez żadnych nakładów Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 319 900 zł157 m² 8 401 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Wolnostojący, nowoczesny. Fotowoltaika, pompa ciepła + rekuperator. Przedstawiamy do sprzedaży dom o powierzchni ok. 160 m, posadowiony na pięknej działce ok. 1000m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

199 000 zł50 m² 3 962,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość na rynku nieruchomości - bytom - stroszek - 2 pokoje Przedstawiam nieruchomość o powierzchni użytkowej 50,22 m2 z przynależną piwnicą 5,21 m2 , położonej w zielonej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

470 000 zł42 m² 11 325,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny. Agencja nieruchomości housestate prezentuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 41,5 m2 zlokalizowane na pierwszym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tęczowa

Bolszewo,pomorskie

1 050 000 zł312 m² 3 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny- parterowy z poddaszem użytkowym podpiwniczony. Efektowny dom o reprezentacyjnej sylwetce. Od frontu- wejście do domu osłonięte opartym na kolumnach balkonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gilów

Gilów,dolnośląskie

700 000 zł171 m² 4 085,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w stanie surowym, posadowiony na działce o powierzchni 2000 m2 we wsi Gilów woj. dolnośląskie, oddalonej 8km od Dzierżoniowa, 52km od Wrocławia i 5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

581 305 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Przy zakupie mieszkania wraz z miejscem parkingowym przysługuje rabat w wysokości 15 000 złotych. Mam do zaoferowania jedno z trzech ostatnich mieszkań w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł50 m² 12 447,30 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty nieruchomości: wykończenie w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Pełne umeblowanie oraz wysokiej jakości sprzęt agd. Prestiżowe 12. piętro z widokiem na zieloną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Poznań,wielkopolskie

491 504 zł35 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Jeżycach, w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Poznańskiej 26. Remont budynku zakończony w 2024 roku. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

326 000 zł34 m² 9 642,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dzień dobry, prosty temat: miejsce: poznań, zawady, paczkomat w szczycie bloku. Opis: parter, 33,8 m2 - dwa pokoje, łazienka i kuchnia z holem. Wejście bezpośrednio z ulicy, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

11 900 000 zł98 100 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

534 240 zł67 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Oferta od dewelopera. Bez prowizji i podatku pcc. Piękne M3 o podwyższonym standardzie deweloperskim, znajdujący się na osiedlu apartamentowców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz dużego mieszkania, w którym zamieszkasz z rodziną ? A może potrzebujesz oddzielnego pomieszczenia na gabinet ? Ważna jest dla Ciebie bliskość najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

519 995 zł28 m² 18 597,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalna kawalerka! | Nowa inwestycja | Gądów! Polecam na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach Bud. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Świdno

Świdno,mazowieckie

350 000 zł16 900 m² 20,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania: dwie, przylegające do siebie, działki rolne z siedliskiem w miejscowości Świdno nr 18, gm. Mogielnica, powiat grójecki. W skład siedliska wchodzi: budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Giby

Giby,podlaskie

127 000 zł1 633 m² 77,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1633 m2, położona w centrum wsi turystycznej Giby. Posesja usytuowana około 600 m od ogólnodostępnej plaży nad Jeziorem Gieret. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, ul. Komuny Paryskiej, wrocław Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

459 000 zł48 m² 9 503,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Co tu pisać. Mieszkanie jak widać na zdjęciach torpeda. Zdjęcia nie oddają klimatu - po prostu kupować i mieszkać. Agd nowe na gwarancji! Nie przegap okazji! Skontaktuj się z nami, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

464 000 zł60 m² 7 707,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,20m2, zlokalizowane na osiedlu Jaroty, przy ul. Janowicza. Lokal mieszkalny położony jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1970

Prestiżowa lokalizacja w centrum Lubicza Górnego, zaledwie 5 km od Torunia. Nieruchomość składa się Z: dom mieszkalny (250 m ): - dwukondygnacyjny, w pełni podpiwniczony - Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

512 750 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpłatna obsługa Codziennie od godz. 9 do 21! Również niedziele i święta! Brak prowizji i brak podatku pcc! Obsługa zlecona bezpośrednio od dewelopera! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Racławówka

Racławówka,podkarpackie

427 000 zł70 m² 6 139,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w zabudowie szeregowej - dwulokalowej. Osiedle znajduje się w spokojnej a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Chociwel,zachodniopomorskie

179 000 zł69 m² 2 594,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe wraz z przynależnym strychem i piwnicą (+ działka pod zabudowę), położone na I piętrze dwurodzinnej willi przy ul. Grunwaldzkiej w Chociwlu. Lokal składa się.