dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł36 m² 16 805,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. Atrakcyjna lokalizacja. Stan do generalnego remontu, możliwość własnej aranżacji, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł74 m² 5 370 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 74,29 m2 + piwnica o pow. 2,63 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w kamienicy, blisko Centrum Miasta. Lokal składa się z kuchni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Aroniowa

Glinno,wielkopolskie

275 750 zł1 103 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż trzy piękne działki budowlane położone w Glinnie przy ul. Aroniowej! Działki te znajdują się w otulinie Rodzinnych Ogródków Działkowych, zaledwie około 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sączewskiego

Będzin,śląskie

419 000 zł90 m² 4 655 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Jedyne w swoim rodzaju, nietuzinkowe i niepowtarzalne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok.90m2 z dodatkowo wygospodarowaną 30- metrową przestrzenią na antresoli ( niewliczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz mieszkania, które jest nie tylko funkcjonalne, ale i przytulne? Ta oferta jest dla Ciebie! Księga wieczysta: nr księgi ld1g/00104681/4 Główne cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kierocińskiej

Sosnowiec,śląskie

439 000 zł64 m² 6 859 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim, kameralnym 4 piętrowym budynku zlokalizowanym w Sosnowcu przy ulicy Kierocińskiej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu, 2400 brutto na rok. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wawrzyniaka

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł64 m² 6 256,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

0% prowizji dla kupującego! Chcesz prowadzić swój biznes w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Poznania? dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz idealny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

625 000 zł56 m² 10 837,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na wysokim parterze w 10 piętrowym bloku. Lokalizacja w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wejherowska

Reda,pomorskie

725 000 zł129 m² 5 605,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Poszukujesz domu gotowego na już? Ta oferta jest dla Ciebie! Zadzwoń i zobacz czy to Twoje miejsce do życia! Odkryj przyjemność życia w otoczeniu doskonałej infrastruktury - wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł51 m² 12 975,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe z dużym tarasem na Stabłowicach Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Stabłowice. Mieszkanie jest dwustronne, atutem nieruchomości jest duży balkon. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rynkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł28 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Kawalerka na sprzedaż ul. Rynkowa, szczecin Na sprzedaż przestronna i jasna kawalerka o powierzchni 28,5 m , położona przy ul. Rynkowej w Szczecinie. To oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

997 000 zł67 m² 14 840,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie trzypokojowe 67,18 m w Krakowie, ul. Sołtysowska, osiedle "fajny Dom" Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

269 000 zł44 m² 6 175,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niewielkie mieszkanie położone samym centrum malowniczego Ełku. Kawalerka o pow. 43, 56m2 położona jest na ostatniej kondygnacji w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

903 329 zł76 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4 - pokojowe mieszkanie - Łódź, śródmieście Przestronne mieszkanie na parterze o powierzchni 75,30m , składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł32 m² 14 254 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż oferuję ciche i komfortowe mieszkanie znajdujące się na parterze 3-piętrowego bloku z 2002 roku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

255 000 zł53 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe o pow. 53m2, położone na IV piętrze. Budynek 4-o piętrowy, wielka płyta, ocieplony i otynkowany. Okna pcv , na podłodze parkiet. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdów

Gdów,małopolskie

415 000 zł144 m² 2 881,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Prezentujemy dom do wykończenia w spokojnej i cichej okolicy. Lokalizacja - miejscowość Szczytniki z doskonałym połączeniem komunikacyjnym, w zaledwie kilkanaście minut dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

829 900 zł85 m² 9 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 85 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. ok 360 m2, położony w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

239 000 zł46 m² 5 229,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe, dwustronnie rozkładowe mieszkanie z balkonem, położone na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną składają się dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Makler oferuje na sprzedaż słoneczne mieszkanie na osiedlu Szwederowo, o powierzchni 44,8m2. Rozkład mieszkania: przestronny salon z wyjściem na balkon Komfortowa sypialnia Funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

0% prowizji Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w Kobierzycach, nieopodal ronda Magnice i trasy S8 w kierunku Kudowy Zdrój. W każdym domu pompa ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

865 250 zł144 m² 5 999,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i partnerzy Nieruchomości przedstawiają rzeszowskie kąty - unikalne miejsce, stworzone z myślą o tych, którzy cenią komfort, prywatność oraz bliskość natury. Rzeszowskie Kąty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wieprz

Wieprz,warmińsko-mazurskie

1 513 440 zł210 200 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntowa na sprzedaż o powierzchni 210 200 m , usytuowana w sąsiedztwie Jezioraka, największego jeziora w województwie warmińsko-mazurskim. Ta malownicza nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

591 100 zł41 m² 14 382 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Idealne na start mieszkanie z ogródkiem i tarasem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarkowskiego

Leszno,wielkopolskie

429 000 zł54 m² 8 018,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie położone na III kondygnacji w apartamentowcu/gronowo. Na sprzedaż bardzo nowocześnie urządzone trzypokojowe mieszkanie o pow.53,50 m2. Okna wychodzące na wschód z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

531 000 zł34 m² 15 617,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 34 w promocyjnej cenie 531 000 zł znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wieprz

Wieprz,warmińsko-mazurskie

819 200 zł51 200 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

1 290 000 zł155 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowoczesny, do łatwej aranżacji dom wolnostojący w zielonej okolicy na Sławinie. Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom w standardzie deweloperskim o powierzchni 155 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł77 m² 4 532,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania do kapitalnego remontu znajdującego się przy ulicy Śniadeckich w Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł36 m² 21 401,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na co zwrócić uwagę, aby mądrze i pewnie zainwestować w nieruchomości w Warszawie? 1. Topowa lokalizacja. 2. Bliskość stacji metra 3. Widok z okien, który przyciągnie najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Utrata

Suwałki,podlaskie

260 000 zł70 m² 3 691,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 50 m , idealny dla osób poszukujących domu w centrum. Lokalizacja i charakterystyka nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jazgarzewszczyzna

Jazgarzewszczyzna,mazowieckie

1 010 000 zł1 961 m² 515,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super działka pod Warszawą, tu zrealizujesz marzenia o własnym domu pod miastem! W tym wymarzonym miejscu, budzić Cię będzie śpiew ptaków. Działka budowlana zaledwie 10 km od Warszawy, 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wypoczynkowa

Krzyżówka,mazowieckie

160 000 zł1 183 m² 135,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży urocza działka budowlana w miejscowości Krzyżówka ul. Wypoczynkowa. Powierzchnia 1183 m2 z wjazdem od strony zachodniej. Działka położona przy drodze gminnej. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzienna

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł40 m² 24 626,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Super lokalizacja blisko komunikacji miejskiej! Mieszkanie wykończone pod klucz. Oferta zawiera realne zdjęcia mieszkania. Mieszkanie gotowe do wejścia. Atrakcyjne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

690 713 zł70 m² 9 807,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

350 000 zł2 427 m² 144,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną położoną przy utwardzonej drodze gminnej w miejscowości Wycinki Osowskie. Wjazd na działkę od północy. W drodze znajduje się prąd. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Stryjewo

Stryjewo,warmińsko-mazurskie

176 000 zł8 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8,8 ha, położona w miejscowości Stryjewo, gmina Biskupiec. Nieruchomość znajduje się w cichej i malowniczej okolicy, idealnej dla osób.