dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 867 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

625 615 zł59 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 - pokojowe mieszkanie - Łódź, śródmieście Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 59,30m , składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Milczańska

Szczecin,zachodniopomorskie

100 000 zł19 m² 5 235,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży garaż w budynku zlokalizowanym przy ul. Milczańskiej. Garaż o powierzchni o powierzchni 19,10 m2, znajduje się w podziemiu na poziomie -1, budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kisiny

Kisiny,warmińsko-mazurskie

435 000 zł120 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Nowa cena! Prowadzenie własnego biznesu to proces, który wymaga zaplanowania i samodyscypliny. Najważniejsze, żeby mieć warunki i zacząć działać. A my mamy do tego narzędzia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

495 000 zł62 m² 7 983,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62m2, na 8 piętrze, w 10 piętrowym bloku z windą. Blok znajduje się na ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

486 900 zł37 m² 13 148,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spiżowa 2m/gotowe od Zaraz/tramwaj/klimatyzacja Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją o łącznej powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

440 580 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 41,96 mkw. w skład którego wchodzi: -pokój dzienny z aneksem kuchennym; -sypialnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł46 m² 12 798,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na starym Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Goleniów,zachodniopomorskie

875 000 zł133 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:547 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny położony w Goleniowie na spokojnym osiedlu Helenów w okolicy lasu. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej części Goleniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł46 m² 12 211,10 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji Klucze gotowe do odbioru! Możliwość obejrzenia lokalu. Mieszkanie do własnej aranżacji. Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 79,95 m2 z loggią , położone w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

490 705 zł43 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Lokalizacja Katowice, ul. Bytkowska Osiedle położone jest tuż obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poprzeczna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

710 000 zł60 m² 11 784,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuje Państwu jasne, przestronne, oddane do użytku w 2021 roku, wykończone w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,25m2 przy ulicy Poprzecznej w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

414 915 zł39 m² 10 614,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 31.12.2024 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Przestronne 2pokoje dodatkowo z 2 dużymi balkonami na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł159 m² 9 444,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:292 m²

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 114,01 m2 , z poddaszem o pow. 46,79 m2, usytuowane w dzielnicy Białołęka. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cierpięgi

Gniezno,wielkopolskie

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz stylowego mieszkania gotowego do wprowadzenia? Cenisz wnętrza dopracowane w każdym detalu? Jeśli preferujesz zabudowę śródmiejską z bezpośrednim dostępem do terenów zielonych, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 000 zł137 m² 5 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący , usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo pozytywne - dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Radom,mazowieckie

407 420 zł52 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie 52,24m2 z ogródkiem ok 150 m2 na osiedlu Zbożowa w Radomiu ( kameralne 8 mieszkań 3-pokojowych bezczynszowych o powierzchni od 52,24m2 do 56,82m2). Osiedle zbożowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży - działka rolna o powierzchni 3200m2, gmina Czernica, ul. Kwiatowa Chrząstawa Wielka. Zgodnie z mpzp symbol planu 14r- teren rolniczy. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

436 193 zł51 m² 8 497,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 998 zł37 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja/centrum/toplokalizacja/pereca/wrocław/grabiszyńska/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

309 000 zł34 m² 9 088,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji Olsztyna przy ul. Kołobrzeska 36. Budynek zlokalizowany obok nowego budownictwa. Nieruchomość na parterze w budynku 4 piętrowym. 34 m2 parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 801 001 zł312 m² 5 765,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

Top premium Krzyki-dom Klecina 7 pokoi super inwestycja Ogród Garaż* Przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szewce,dolnośląskie

590 000 zł298 m² 1 979,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł50 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na warszawskim Grochowie Budynek Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

984 690 zł73 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania W stanie deweloperskim premium. Lokalizacja: poznań grunwald - Wysoko oceniana okolica, blisko centrum i terenów zielonych. Powierzchnia: 72,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zgoda

Poznań,wielkopolskie

200 000 zł20 m² 10 025,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomoci znajdującej się w kamienicy przy ul. Zgoda w Poznaniu. Jest to doskonała propozycją zarówno na inwestycję, wynajem, jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nasy

Nasy,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł4 300 m² 279,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości Atrakcyjna inwestycja nad jeziorem Dadaj. Kompleks 3 działek o łącznej powierzchni ponad 4300 mkw nad jeziorem Dadaj położona w miejscowości Nasy. Uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

349 500 zł34 m² 10 279,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mega oferty rabatowe na dni otwarte! Szczegóły pod numerem telefonu! Kontakt możliwy 6 dni w tygodniu między 8-20. (zapytaj jak otrzymać miejsce parkingowe gratis lub po dużym rabacie) budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

591 428 zł52 m² 11 415,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle zaprojektowane jako miasto w mieście , które zapewnia mieszkańcom komfort życia i dostęp do wszystkich potrzebnych usług w zasięgu 15 minut. Centralnym punktem osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Osiedle Gielatówka

Bańska Wyżna,małopolskie

60 000 zł305 m² 196,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o małym domku ok. 25 m2 i chcesz mieć blisko do Zakopanego? To miejsce morze być Twoje. Ze względu na niewielkie wymiary i przepisy określające odległości od granic działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:920 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 64m2, położony na pięknej działce 920m2. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Warszawa Rembertów. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wroniecka

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł37 m² 10 871,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w samym centrum Poznania tuż obok płyty Starego Rynku przy ulicy Wronieckiej 6. Mieszkanie W pełni wyposażona i umeblowana komfortowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Koło

Koło,łódzkie

182 000 zł1 820 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Działki budowlane w Kole gm. Sulejów. Dla zdecydowanych miłośników slow life, zwolenników spokojnego życia! Do sprzedaży 2 działki budowlane o powierzchni 1820m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Białystok,podlaskie

379 000 zł44 m² 8 555,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m2, położone na trzecim piętrze w bloku z 1996 roku na ulicy Mierosławskiego. - powierzchnia: 44,3 m2 - Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bańgowska

Siemianowice Śląskie,śląskie

287 784 zł34 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zakończenie budowy - wrzesień 2024, mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim zadzwoń Lokalizacja Siemianowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

410 000 zł42 m² 9 727,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,15 m , zlokalizowane na Osiedlu Generałów, przy ul. Popiełuszki 26. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł47 m² 12 763,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż piękne, 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2. Nieruchomość usytuowana jest na 8 piętrze w jedenastopiętrowym bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Osieczna,pomorskie

525 000 zł140 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:701 m²

Spokojna ulica, dwa niezależne mieszkania, przytulne wnętrze, niskie koszta utrzymania, czyste powietrze przyjaźni sąsiedzi to wszystko zastanie nowy właściciel nieruchomości w Osiecznej, przy.