dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 867 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Smolec

Smolec,dolnośląskie

690 001 zł1 030 m² 669,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1030 M2, smolec, przedmieście wrocławia, okolica ul. Ładnej Oferuje na sprzedaż działkę 10.30 arową przy ulicy Ładnej w Smolcu koło Wrocławia. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

525 000 zł31 m² 16 935,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

nr M.02.12 BEZ PODATKU PCC 2% , BEZ PROWIZJI. Do sprzedania przestronne, 1 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji z dobrym dojazdem do centrum Krakowa. Dla wygody mieszkańców: komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

2 300 340 zł164 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 6-pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane bezpośrednio przy ul. Grzegórzeckiej - 300 m od Hali Targowej. Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

620 000 zł42 m² 14 786,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży mieszkanie przy ul. Rydygiera o powierzchni 41,93m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku z 2004 roku. Mieszkanie do indywidualnej aranżacji składające się z: - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Wstęp: przestronny dom wolnostojący na dużej działce - Gdańsk Osowa. Dla kogo?: -Dom dla rodziny -dla miłośników przestrzeni i ogrodu -dla tych, którzy chcą urządzić się od nowa we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł67 m² 11 641,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m . Nieruchomość mieści się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, oddanym do użytku w roku 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

314 575 zł19 m² 16 409,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj W kołobrzegu!/lux/niższa cena!/spa0%.|.| Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe apartamenty wraz ze strefą rekreacyjną SPA. Apartamenty to kameralna inwestycja, która zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

389 000 zł44 m² 8 901,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni Chylonia, ul. Kartuska. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

365 000 zł56 m² 6 552,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania do wprowadzenia! to właśnie ta oferta jest przygotowana dla ciebie! Mieszkanie o pow. 55,7m2 składa się z: - dużego, przestronnego pokoju dziennego - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,lubelskie

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 383 m²

Dom z dużą działką o powierzchni 5,4 ha w pobliżu Krasnobrodu. Mpzp część ( ok. 2000 m2 ) budowlana mr, część leśna ( stary las ok. 2 ha ) oraz część rolna ( nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

214 000 zł36 m² 5 944,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Południe. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

371 500 zł43 m² 8 553,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Paderewskiego nieopodal Doliny Trzech Stawów - zielonego serca Katowic. Usytuowane na najlepszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Częstochowa,śląskie

629 900 zł189 m² 3 332,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej. Błeszno przy ul. Bienia. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole,przystanki autobusowe,tramwaj. Dom bardzo funkcjonalny, doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu do sprzedaży: mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,5m2 zlokalizowane przy ul. Trybuny Ludów w dzielnicy Wola Duchacka Mieszkanie znajduje się w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bramki

Bramki,mazowieckie

225 000 zł1 381 m² 162,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Błonie i okolice. Bardzo ciekawa działka na sprzedaż 7minut pieszo od dworca pkp Boża Wola. Działka mieści się w Bramkach w jednej z bocznych uliczek przy centrum, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

825 000 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie na os, przy Arce, o powierzchni 55 m , usytuowane na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rogowska

Czyżowice,śląskie

465 000 zł214 m² 2 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Rezerwacja! wszystkie dostępne zdjęcia znajdą państwo na naszej stronie firmowej Na sprzedaż zadbany dom w unikalnej części Czyżowic w sąsiedztwie "szwajcarii Czyżowickiej" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Orzysz,warmińsko-mazurskie

259 000 zł44 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie w mieście Orzysz. Iwm Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w mieście Orzysz, przy ul. Kolejowej. Miasto Orzysz położone w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 422 120 zł127 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Unikatowy, luksusowy, dwupoziomowy apartament w rewitalizacji historycznego budynku na wyspie Kępa Mieszczańska w sercu Wrocławia! Gotowy do odbioru! Ostatnie 3 apartamenty w sprzedaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

499 999 zł250 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Dom wolnostojący po częściowym remoncie w Wilkszynie z poddaszem do własnej aranżacji (nowa konstrukcja dachu z pokryciem, orynnowanie, nowe okna na poddaszu, nowa instalacja grzewcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szteklin

Szteklin,pomorskie

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Zapraszamy do zakupu całorocznego, parterowego domu, położonego w miejscowości Szteklin, gmina Lubichowo, powiat starogardzki, województwo pomorskie. Budynek z 2023 roku o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł54 m² 16 586,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Twoje wymarzone mieszkanie w sercu Warszawy czeka na Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania z balkonem i klimatyzacją, które nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

958 716 zł73 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc inwestycja jest W trakcie budowy termin oddania : koniec roku 2025 forma wlasnosci: pelna wlasność brak podatku pcc 2% wartości nieruchomości cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 113 000 zł76 m² 14 673,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marzysz o mieszkaniu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji. Ustawne, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

940 000 zł216 m² 4 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom z dużym potencjałem ; Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 108 m 2 , posadowiony na działce ok. 630 m 2 , zlokalizowany miejscowości Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celulozowa

Ostrołęka,mazowieckie

268 000 zł38 m² 7 108,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,7 m, znajdujące się na 1. piętrze w budynku przy ul. Celulozowej 4. Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji, w pobliżu szkół, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

887 000 zł65 m² 13 646,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,3 m2 usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach, chomiczówka ul. Bogusławskiego. Swietna lokalizacja 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sempołowskiej

Radom,mazowieckie

413 000 zł51 m² 8 093,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego na osiedlu Gołębiów II, przy ulicy Sempołowskiej 15. Mieści się ono na pierwszym piętrze nowego bloku. Dzięki dużemu metrażowi oraz rozkładowi ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł59 m² 12 881,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m , 9 piętro w 12-piętrowym bloku z windą z 1976 roku-Warszawa, bielany, ul. Josepha Conrada. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Strzelecka

Opole,opolskie

782 000 zł1 564 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Gdańsk,pomorskie

359 040 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,92 m2, składające się z: - wygodnego salonu z aneksem kuchennym (13,73 m2) oraz wyjściem na balkon, - ustawnej sypialni (9,45 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łany

Kraków,małopolskie

1 025 000 zł57 m² 17 960,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Łany, ruczaj. Mieszkanie o powierzchni 57.07m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Luboń,wielkopolskie

729 000 zł66 m² 11 065,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

#rezerwacja Proponuję do sprzedaży 4-ro pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,88m2, ulokowane na piętrze domu jednorodzinnego dwulokalowego (z 2021r.) przy ul. Traugutta w Luboniu, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 587 176 zł77 m² 20 696 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy Galerii Mokotów. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Bez pcc. Bez prowizji. Skontaktuj się ze mną już dziś, żeby umówić się na spotkanie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morawskiego

Zabrze,śląskie

230 000 zł45 m² 5 291,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Oferta sprzedaży mieszkania M3 w Zabrzu - Centrum Południe Cena: 230 000 zł Powierzchnia: 45,36 m2 Lokalizacja: zabrze, dzielnica Centrum Południe, 2. piętro Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 12 892,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena transakcyjna 654 000,30 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

819 000 zł10 920 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro housestate ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie ,kawodrza. Lokalizacja Działka budowlana znajduje się w malowniczej okolicy, 10 minut do centrum Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Amundsena

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł49 m² 12 249,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - dobrze skomunikowane - Pełna własność - 3 min pieszo do tramwaju/autobusu - Balkon - Pełna infrastruktura handlowo-usługowa i edukacyjna w pobliżu - 15 minut autem do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 766 000 zł92 m² 19 135,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalne, eleganckie mieszkanie na Bemowie. Wyjątkowe osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

299 900 zł31 m² 9 674,19 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m na IV piętrze wysokiego bloku położona na prawobrzeżu Szczecina. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, co gwarantuje możliwość zakupu przez.