dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wasilków,podlaskie

905 000 zł120 m² 7 532,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:193 m²

Nowa niższa cena! 925tys. -> 905tys. Zapraszam do zapoznania się z nowoczesnym domem w zabudowie szeregowej, położonym w Wasilkowie. Lokalizacja Dom zlokalizowany na popularnym os. Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

699 000 zł55 m² 12 640,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja bez prowizji! Unikatowy Apartament w samym Centrum Lublina! Czechów Południowy ul. Północna 27! Nowoczesne osiedle! Piękny widok z okien na panoramę miasta! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

55 000 zł13 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:13 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsca postojowego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Zachodniej 2g w Białymstoku. To wyjątkowa propozycja dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

575 627 zł44 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twój Azyl Blisko Natury! Brak ukrytych opłat! Bez prowizji 0% pcc Poznaj wyjątkową inwestycję mieszkaniową. Idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort życia w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

949 900 zł118 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez pcc i Prowizji. Zapraszamy do odkrycia swojego miejsca wśród spokojnej i zielonej okolicy. Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

654 600 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni 32,73 m2, usytuowaną na pierwszym piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 2016 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Bukowa

Faryny,warmińsko-mazurskie

65 000 zł800 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek rekreacyjnych położonych w malowniczej miejscowości Faryny, gmina Rozogi. Do dyspozycji mamy 2 działki o kształcie prostokąta o powierzchni 800 i 774.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żary,lubuskie

385 000 zł52 m² 7 347,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestor artur mikołajczyk Kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na parterze w bloku 14-lokalowym przy ul. Bogatki w Żarach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stacyjna

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł40 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedażna sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 na wrocławskim Szczepinie. Układ pomieszczeń: *pokój1 *pokój2 *kuchnia *łazienka *przedpokój Powierzchnie dodatkowe: *piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wikrowo

Wikrowo,warmińsko-mazurskie

44 200 000 zł4 420 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunty orne o łącznej powierzchni 442ha położone na Żuławach w miejscowości Jegłownik i miejscowościach sąsiednich. Zlokalizowane ok. 7km od Elbląga przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zdrapy

Zdrapy,lubelskie

145 000 zł1 800 m² 80,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w cichej i spokojnej miejscowości Zdrapy k/bychawy. Działka w pierwszej linii zabudowy z dojazdem drogą asfaltową w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Józefów,mazowieckie

350 000 zł28 m² 12 540,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Piłsudskiego w Józefowie. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku z 1976 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 430 000 zł225 m² 6 355,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca piękny dom usytuowany w bardzo prestiżowym miejscu na bydgoskich Bielawach. Dom o łącznej powierzchni 223m2 (możliwość dalszej rozbudowy) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smugowa

Łódź,łódzkie

451 000 zł46 m² 9 797,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Termin oddania - inwestycja oddana Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Łodzi, przy ul. Źródłowej i Parku Helenów zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

432 500 zł54 m² 7 994,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości ms Home poleca Państwu mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze w bloku z cegły w znakomitej lokalizacji przy ul. Narewska w Białymstoku. Blok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Teresin,mazowieckie

2 200 000 zł585 m² 3 760,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

Przestronny, wolnostojący dom położony na elegancko zagospodarowanej działce o pow. 1194 m2 w sercu Teresina. Wspaniałe miejsce dla osób ceniących sobie spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

315 000 zł2 206 m² 142,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną położoną przy utwardzonej drodze gminnej w miejscowości Wycinki Osowskie. Wjazd na działkę od północy. W drodze znajduje się prąd. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tarnów

Tarnów,małopolskie

2 450 000 zł1 502 m² 1 631,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży budynek usługowo-handlowo-magazynowy o powierzchni zabudowy 1086m2, wiatę obudowaną o powierzchni zabudowy 253m2 oraz wiatę magazynową blaszaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

779 900 zł53 m² 14 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania, które łączy w sobie nowoczesny design z niepowtarzalnym charakterem. Jego wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł46 m² 16 325,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje ustawne i ciche 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej części Śródmieścia (powiśle). Świetnie zlokalizowana nieruchomość mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karczowiska

Karczowiska,dolnośląskie

649 000 zł98 m² 6 622,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Segment w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 93,5m 2 ,całkowita powierzchnia 98m2+strych 25m w Karczowiskach. (miejscowość pomiędzy Legnicą a Lubinem). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Suwałki

Suwałki,podlaskie

55 000 zł5 600 m² 9,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 5600 m2 każda, położone w Nowej Wsi pod Suwałkami. Nieruchomości nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grotniki

Grotniki,łódzkie

890 000 zł260 m² 3 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz dużego, luksusowego domu z basenem pod Łodzią - to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferujemy do sprzedaży piękną rezydencję z olbrzymim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

556 000 zł54 m² 10 284,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z pięknym tarasem | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

427 380 zł43 m² 9 913,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 31.12.2024 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Najlepszy układ 2 pokoi na inwestycji, okna skierowane na południe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

2 800 000 zł260 m² 10 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom 260 m2 z 2006 roku wybudowany na działce o powierzchni 9800 m2 w centrum Dobrcza. Doskonała oferta dla inwestora ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłkowskiego

Hajnówka,podlaskie

1 299 000 zł239 m² 5 435,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:933 m²

Hajnówka to miasto położone na skraju Puszczy Białowieskiej, w województwie podlaskim. Często nazywana "bramą Puszczy Białowieskiej". tak, ta nazwa odzwierciedla to miejsce. To właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łańcut

Łańcut,podkarpackie

509 000 zł84 m² 6 063,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkanie na piętrze! Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 4 pokojowe w Łańcucie. Mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rumiankowa

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł34 m² 14 139,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,3m2 ( ok 40m2 "po podłodze" - skosy w salonie i sypialni). Bardzo dobre połączenie z Centrum i lotniskiem. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł42 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Poleca na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie z loggią na Szwederowie - 11 piętro, piękny widok! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone w wieżowcu na XI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

880 999 zł53 m² 16 688,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

590 000 zł80 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:659 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

599 000 zł49 m² 12 348 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe w mieście Lublin w dzielnicy Dziesiąta, przy ul. Nowy Świat 40h. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowym bloku. Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

446 000 zł39 m² 11 435,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji Mieszkanie do odbioru w marcu dodatkowo - poddasze przynależna do mieszkania - dodatkowa przestrzeń do przechowywania Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł36 m² 13 899,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,90 m2 po generalnym remoncie na ul. Wincentego Pola tylko 2 km od rynku W rzeszowie. Mieszkanie jasne, z nowoczesnym wnętrzem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

269 000 zł46 m² 5 797,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: mieszkanie M-3, częstochowa, ul. Wodzickiego 99 Oferujemy mieszkanie typu M-3 o powierzchni funkcjonalnej, położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w Częstochowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

65 000 zł300 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kameralna działka rod Zagaje w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 300 metrów kwadratowych. Działka znajduje się przy jednej z głównych alejek, bardzo blisko wejścia. Posiada duży domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26m2 Wrocław, krzyki, ul. Lubuska. Usytuowane jest na piętrze 6/10 (winda) bloku z przełomu lat 70/80 tych. budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 002 zł44 m² 11 278,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum 2 pokoje/lux/ rozkład 43m2! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 4 piętro w 5-piętrowej kamienicy z 1900 roku.