dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

473 987 zł47 m² 10 052,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie na przestrzał. Salon od strony południowej i dwie dodatkowe sypialnie. Zadzwoń i zapytaj o dodatkowe rabaty. > winda w budynku. > możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wąwozowa

Koszalin,zachodniopomorskie

72 000 zł16 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż o powierzchni 16 m2 zlokalizowany w kompleksie garaży przy ul. Wąwozowej. Garaż murowany, brama wjazdowa dwuskrzydłową. Do garażu doprowadzony prąd. Czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł38 m² 15 440 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Skrajna na warszawskim Targówku. Lokal 37,5 m2 - dwa pokoje, oddzielna ciemna kuchnia, łazienka i przedpokój. Instalacje wod-kan w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

432 400 zł49 m² 8 849,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z ogródkiem w idealnej lokalizacji przy znanej dzielnicy Teofilów. Obok park, sklepy , przedszkola , szkoła. Na samym Osiedlu znajdują się sklepy, kawiarnia , sala zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

554 008 zł51 m² 10 816,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3- pokojowe mieszkanie ok. 7 km od centrum z balkonem " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Glinnik

Glinnik,lubelskie

399 000 zł24 584 m² 16,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja bez prowizji! cena do negocjacji! propozycje cenowe proszę wysyłać na email lub sms. Obejrzeć nieruchomość można codziennie od 9-20. Na sprzedaż siedlisko usytuowane na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagiellońskie

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na osiedlu Jagiellońskim 300 metrów od Ronda Rataje. Powierzchnia mieszkania to 47,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuszów

Tuszów,lubelskie

215 000 zł2 094 m² 102,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży interesującej działki budowlanej , zlokalizowanej w spokojnej miejscowości Tuszów, w gminie Jabłonna. Działka o powierzchni 2 094.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

418 500 zł27 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 27m2 znajdująca się w doskonale skomunikowanej części Warszawy przy ulicy Wysockiego 18 na Targówku. Dla kogo? Kawalerka świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

899 900 zł216 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 216 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jabłoniowa

Żelistrzewo,pomorskie

260 000 zł1 087 m² 239,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1087 m2 zlokalizowana w Żelistrzewie przy ul. Jabłoniowej, gm. Puck. Działka o wymiarach 24x46 m, płaska. . Dojazd drogą gminną. Media: prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

6 300 000 zł271 m² 23 234,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

454 500 zł44 m² 10 329,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klasyczne mieszkanie 2 pokojowe z dużym salon, położone na I piętrze od strony południowej. Zakup bezpośrednio od dewelopera - zadzwoń i zapytaj o szczegóły. zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogdaniec

Bogdaniec,lubuskie

242 000 zł4 400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest 44 arowa działka w Bogdańcu z wydanymi warunkami zabudowy dla trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących. Dojazd drogą gminną, w sąsiedztwie nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złotego Smoka

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł290 m² 12 063,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na Sprzedaż Świetna inwestycja w pełni wykończony dom wymaga lekkiego liftingu, w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i cichej okolicy, tuż obok malowniczego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł43 m² 6 465,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Makler poleca oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Centrum Bydgoszczy w bardzo dobrej lokalizacji, tereny spacerowe, rowerowe, blisko markety, sklepy, przychodnie.Komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł125 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować Państwu idealną nieruchomość dla rodziny lub ludzi ceniących sobie przestrzeń i komfort. Mieszkanie jest widne, przestronne i dwupoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

819 900 zł29 m² 28 059,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania posiadamy lokal inwestycyjny (możesz odliczyć 23 % vat) o powierzchni 29,22 m2 w samym sercu Wrocławia. Atuty: gotowe do zamieszkania lub wynajmowania na krótki termin. Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Bytom,śląskie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 108 m²

Cześć, tu. Pośrednik Nieruchomości wielkiej Wagi. w małym samochodzie ;) Jeżeli: szukasz nieszablonowej nieruchomości, również o przeznaczeniu mieszkalnym, zlokalizowanej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mazowiecka

Przasnysz,mazowieckie

300 000 zł986 m² 304,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu mieszkalnego 3-kondygnacyjnego. Działka o powierzchni 986m2 znajduje się w miejscowości Przasnysz przy ulicy Mazowieckiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Ruckemanna. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł58 m² 12 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,71 m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku bez windy z 1945 r. W bonusie nowy Właściciel zyska dużą, suchą piwnicę z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł72 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość, znajdującą się na Muchoborze Wielkim, przy ulicy Skowronkowej. Oferowane dwupoziomowe mieszkanie ma powierzchnię 71 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

990 000 zł93 m² 10 621,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rezerwacja! Tylko u nas |r| Property prezentuje dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Niepołomicach. Lokalizacja: niepołomice to urokliwe podkrakowskie miasto położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

870 000 zł263 m² 3 307,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana domem wolnostojącym o pow. użytkowej 263 m2 zlokalizowana w Bogusławicach. Parter 160 m2: salon z jadalnią, kuchnia, sypialnia, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lipno

Lipno,wielkopolskie

182 820 zł831 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! polecamy! Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Lipnie o pow. 831 m2 przy ul.Spacerowej - nowe osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

478 770 zł20 m² 23 938,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

apartamentów inwestycyjnych na trójmiejskim rynku nieruchomości. Przemyślany projekt pozwala efektywnie czerpać z najmu krótko- i średnioterminowego. Nastawiona na klienta biznesowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubelska

Bełżyce,lubelskie

430 000 zł300 m² 1 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:547 m²

Bardzo atrakcyjna oferta! Dom z zabudowie bliźniaczej w centrum Bełżyc. Powierzchnia całkowita budynku wynosi ok. 300m2. Na parterze budynku znajdują się: osobna kawalerka z wc oraz 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł36 m² 17 217,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy przytulne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze czteropiętrowego bloku z 1962 roku, bez windy. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum Warszawy oraz dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

653 600 zł38 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w nowym budownictwie, która znajduje się w spokojnej okolicy. 38 metrowe mieszkanie jest w pełni umieblowane, gotowe do zamieszkania. osiedle jest zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

591 730 zł66 m² 8 921 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą segmentu narożnego w cichej i spokojnej okolicy w Kobyłce, 800 metrów od stacji pkp Kobyłka Ossów. *** Układ pomieszczeń dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł19 m² 20 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej Fabryki Pollena (warzelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł85 m² 10 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Budowa zakończona * Spokojna okolica teraz niższa cena! cena przed promocją 950000 zł Parterowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Armii Krajowej

Starachowice,świętokrzyskie

179 000 zł34 m² 5 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe, 34,5 m na ulicy Armii Krajowej, starachowice. Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie bez piecyka gazowego! Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł59 m² 7 918,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,śląskie

460 000 zł102 m² 4 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Biuro Nieruchomości locatus przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się na parterze domu wolnostojącego dwurodzinnego w miejscowości Turów (gmina Olsztyn) Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Gotkowice

Gotkowice,małopolskie

1 100 000 zł10 810 m² 101,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki inwestycyjne położone w atrakcyjnej lokalizacji w rejonie Gotkowice w Gminie Jerzmanowice- przeginia. Obecne przeznaczenie w mpzp to w większości rola natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł43 m² 10 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! bez prowizji I bez podatku pcc! zadzwoń I umów się na prezentację Osiedle oddalone od pozostałych co zapewnia ciszę i komfort. Jednocześnie położone w lokalizacji pozwalającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

409 000 zł50 m² 8 211,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie świeżo po gruntownym remoncie o powierzchni 49,81m2 położone w Nowym Sączu przy ul. Żółkiewskiego W skład mieszkania wchodzi:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij