dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 937 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolívara

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł48 m² 13 608,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,5m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1972 roku zlokalizowane w doskonałym miejscu na Targówku. Ciche miejsce, z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piotra

Mrocza,kujawsko-pomorskie

470 000 zł167 m² 2 814,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

Witam.Mam do sprzedania dom jednorodzinny lub dwurodzinny 126m2 z dodatkowym osobnym 39m2 mieszkaniem z osobnym wejściem i mediami.Idealne rozwiązanie dla dwóch rodzin.Dom w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

799 000 zł118 m² 6 784,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, gdzie natura spotyka się z wygodą miejskiego życia? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnomorska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł53 m² 13 559,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m2, położone w niezwykle dogodnej i urokliwej lokalizacji na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł52 m² 21 902,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament (52,46 m ) w doskonałej lokalizacji, w dzielnicy Kleparz Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Szlak, w samym sercu Krakowa, w dzielnicy Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

375 686 zł31 m² 12 142,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór 10.2025 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Lokal inwestycyjny (23 VAT, podana cena netto):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Marki,mazowieckie

1 203 796 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu mieszkania w jednej z naszych polecanych inwestycji, doskonałej lokalizacji na pograniczu Targówka i Marek. Oddanie do użytku już w pażdzierniku 2024! Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Bielice,zachodniopomorskie

495 000 zł70 m² 7 036,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle tulipanów Nowa inwestycja deweloperska 'osiedle Tulipanów' na obrzeżach Koszalina. Kameralne osiedle obejmuje 26 bezczynszowych lokali mieszkalnych położonych na parterze lub piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł52 m² 14 379 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania w kamienicy w lekko wyczuwalnym francuskim stylu w samym Centrum modnych Jeżyc lub po prostu marzysz o zamieszkaniu w genialnej lokalizacji to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ninikowo

Ninikowo,zachodniopomorskie

270 000 zł3 349 m² 80,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka 2 km od morza - Ninikowo. Sprzedam działkę nr 17/17 położoną w malowniczej miejscowości Ninikowo, w gminie Karnice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, pl. Jana Metziga

Leszno,wielkopolskie

499 990 zł60 m² 8 403,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkania w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Oferujemy mieszkania w trzypiętrowej, pięknie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

628 799 zł75 m² 8 495,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie współpracujemy Z pośrednikami Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 27.12.2024 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Michałowice,mazowieckie

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:916 m²

Na sprzedaż dom o pow. ok 120m2 w miejscowości Michałowice, posadowiony na działce o powierzchni 916 m2. Dom zlokalizowany w cichej i urokliwej części Michałowic. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

994 980 zł97 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestrzałowe mieszkanie 5-pokojowe z trzema balkonami ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania 5-pokojowego o powierzchni 96,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

324 000 zł42 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem O ferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42m2 składaj ą cego się 3 pokoi, usytuowane w spokojnej okolicy. Nieruchomość przeszła gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sulejkowska

Warszawa,mazowieckie

1 265 000 zł72 m² 17 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,43 m2 z trzema zadaszonymi tarasami o łącznej powierzchni ok. 12 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podlejki

Podlejki,warmińsko-mazurskie

549 000 zł78 m² 7 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 510 m²

Biuro 3a Nieruchomości prezentuje na sprzedaż uroczy, parterowy dom, położony w spokojnej miejscowości oddalonej zaledwie 20 km od Olsztyna. Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Łęgowa

Żywiec,śląskie

165 000 zł688 m² 239,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żywiec ul. Łęgowa - atrakcyjnie położona działka budowlana, łatwa do uzbrojenia w media. Polecamy Państwu działkę budowlaną z ładnym widokiem na Grojec, położoną w płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rąbież

Rąbież,mazowieckie

395 000 zł139 m² 2 841,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 922 m²

Oferujemy na sprzedaż siedlisko znajdujące się w miejscowości Rąbież, gm. Opinogóra Górna. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 139 m2, posadowiona na działce nr 3/7 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Klicko

Klicko,zachodniopomorskie

550 000 zł20 569 m² 26,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 569 m²

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,0569 ha zabudowaną trzema budynkami gospodarczymi magazynowymi o łącznej powierzchni ok. 2.500 m2. Działka w całości ogrodzona, doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Byków,dolnośląskie

336 674 zł1 126 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1126 m , położoną w urokliwej miejscowości Byków, zaledwie 2 km od Długołęki i niecałe 20 km od Wrocławia. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 300 000 zł573 m² 2 268,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 814 m²

Przedmiotem oferty jest teren o pow. 6814 m2 w całości ogrodzony murowanym płotem. Na posesji znajduje się: 1. nowa hala produkcyjna pow. 184 m2 z częścią biurową o pow. 33m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty mieszkania: nowoczesny budynek z 2016 roku, z windą, zadbany i w dobrym stanie technicznym. Duży balkon - (7 m ) Dwustronne rozmieszczenie zapewnia doskonałe doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łańska

Bartąg,warmińsko-mazurskie

949 000 zł157 m² 6 046,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

>osiedle premium zielona ostoja< > domy energooszczędne< poniższa oferta dotyczy domów nr 1a,1b,2a,2b,3a,3b Planowany termin zakończenia budowy do 30.06.2025r. Ofertę przedstawia treehouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemowita

Łódź,łódzkie

345 000 zł49 m² 7 012,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kłosek Sp. z o.o. poleca: -Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Olechowie opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy mieszkanie o powierzchni 49,20 m , usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przanowice

Przanowice,łódzkie

205 000 zł3 700 m² 55,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż! Wydane Warunki zabudowy- możliwość przesłania. *** Wymiary działki: 32m x 120m. Powierzchnia działki - 3700 mkw. Warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

549 000 zł107 m² 5 130,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Nieruchomość pełna możliwości. Ten dom w zabudowie szeregowej spełni Twoje oczekiwania! Powierzchnia użytkowa: 107 m2 idealna dla rodziny! Parter: jednostanowiskowy garaż koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 000 zł38 m² 15 586,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie na nowym osiedlu z basenem! Główne atuty nieruchomości: mieszkanie na nowym osieldu wykończone W wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabrze,śląskie

450 000 zł64 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż narożne, świetnie nasłonecznione mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w kameralnej inwestycji z 2021 roku na os. Kopernika w Zabrzu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

680 000 zł53 m² 12 722,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowy lokal mieszkalny z balkonem położony w budynku wielorodzinnym w niskiej zabudowie z 2020 roku. Osiedle położone jest w Smolcu przy ulicy Granitowej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Floriańska

Siedlce,mazowieckie

717 000 zł65 m² 10 985,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w Siedlcach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 65,27 m , usytuowanego przy ulicy Foloriańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł54 m² 14 725,10 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,65 m , zlokalizowane w wyjątkowej części Warszawy - na Saskiej Kępie, tuż przy Rondzie Waszyngtona. Lokal położony na wysokim parterze (od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szlichtyngowa

Szlichtyngowa,lubuskie

890 000 zł208 m² 4 274,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jeśli poszukujesz wygodnego i funkcjonalnego domu, zapoznaj się z naszą ofertą: na sprzedaż wolnostojący dom 2 kondygnacyjny z poddaszem użytkowym, położony na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsk Podlaski,podlaskie

340 000 zł47 m² 7 191,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 47,28m2 znajdujące się w Bielsku Podlaskim w doskonałej lokalizacji bliskie centrum. Lokal jak najbardziej w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Glinik

Kraków,małopolskie

1 389 300 zł2 526 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 25,26 ar, która jest podzielona na trzy równe mniejsze działki budowlane. Każda z działek ma powierzchnie 8,42 ar. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

199 900 zł48 m² 4 148,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Zlokalizowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowym, zadbanym, ocieplonym budynku. W skład nieruchomości wchodzą: przedpokój łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Wałbrzych,dolnośląskie

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na Chełmiec. W mieszkaniu znajduje się duży salon, sypialnia, pojemna garderoba, kuchnia i łazienka z wanną. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 378 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka zlokalizowana w Warszawie przy ul. Modlińskiej w budynku z 2011 roku. Nowoczesne, zamknięte osiedle z windą w budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Kielce,świętokrzyskie

559 000 zł61 m² 9 164 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 mieszkanie znajdujące się na parterze w 3 piętrowym bloku w samym centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

668 491 zł36 m² 18 350 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 36,43 m wraz z ogródkiem 24,41 m2 , usytuowany na parterze nowoczesnej inwestycji lindego2, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciasne

Ciasne,podlaskie

17 000 zł4 600 m² 3,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno -leśna położona w obr. miejscowości Ciasne, gm. Supraśl. Nieruchomość składa się z 4 działek : 1. pow. 0,13 ha - działka leśna 2. pow. 0,15 ha - łąka i część.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij