dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 813 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 813 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gustorzyn

Gustorzyn,kujawsko-pomorskie

300 000 zł115 m² 2 603,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 253 m²

Dom parterowy, wolno stojący, o powierzchni użytkowej 115,21 mkw, z garażem w bryle budynku, o ciekawej formie architektonicznej, z dachem wielospadowym, z wykuszami nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Radom,mazowieckie

340 000 zł58 m² 5 833,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na osiedlu XV-lecia przy ul. Prądzyńskiego. Mieszkanie ulokowane jest na pierwszym piętrze w niskim budynku, oddanym do użytku w latach 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prendowskiej

Kielce,świętokrzyskie

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Prendowskiej 5 na Osiedlu Kochanowskiego. Rozkład Mieszkania: -2 oddzielne pokoje jeden z wyjściem na balkon - widna kuchnia - łazienka z wc -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łękawka

Łękawka,małopolskie

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej Łękawce. Dom o powierzchni około 130 m , usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Witkacego

Białogard,zachodniopomorskie

180 000 zł1 286 m² 139,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1286 m , położonej w miejscowości Białogard, przy ul. Witkacego, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Luboń,wielkopolskie

640 000 zł92 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży 2 mieszkania dwupoziomowe o całkowitej pow. ok. 92 m2 każdy, znajdujące się w Luboniu w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

553 000 zł42 m² 13 011,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na Stegnach. Nieruchomość mieści się w niskim 4-piętrowym bloku na 3 piętrze. Budynek wyremontowany, ocieplony, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noakowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

595 000 zł71 m² 8 383,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż bardzo ładne, słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie z piwnicą w śródmieście/turzyn przy ul. Noakowskiego. Łączna powierzchnia 71 m2 w tym: przestronny, bardzo jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł79 m² 22 065,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży mieszkania - Woźniakowski Nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie zaprojektowane przez renomowanego architekta i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

819 900 zł121 m² 6 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka - stan deweloperski o powierzchni ok. 121 m2, posadowiony na ładnej działce o pow. ok. 750 m2, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 558 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe + garderoba bądź miejsce na biuro, o powierzchni 69,99 m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku na Oporowie. Można zrobić drugie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 498 460 zł92 m² 16 326 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: winda, stacje ładowania samochodów elektrycznych, stojaki lub wieszaki na rowery, komórki lokatorskie, punkt odbioru przesyłek w budynku B1 i B2, zielone tereny - Park Edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kawia

Częstochowa,śląskie

340 000 zł330 m² 1 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 513 m²

Do sprzedaży udziały (70 %) w nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w Częstochowie przy ulicy Kawiej. Oferowany udział w nieruchomości obejmuje udział w działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament 52m2/lux/garaz /nowy blok widok staw Polecamy Panstwu na sprzedaż 2 pokojowe, umeblowane mieszkanie o łącznej powierzchni 51,6 m2 zlokalizowane przy ul. Głównej Na sprzedaż dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

230 000 zł900 m² 255,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Nadolicach Małych, gmina Czernica. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinna lub bliźniaczą. Media: kanalizacja i prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł152 m² 7 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowy dom, bliźniak ok.152m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.152 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Heyke

Goszyn,pomorskie

119 000 zł762 m² 156,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 762 m2 w miejscowości Goszyn gmina Pruszcz Gdański. Działka ( nr działki 20/57 ) zabudowana małym domkiem, ogrodzona i zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

369 000 zł39 m² 9 476,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie w Wejherowie komfort i styl w doskonałej lokalizacji! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Czernichów,małopolskie

1 100 000 zł142 m² 7 746,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego z pięknym ogrodem 12 arów, położonego w Czernichowie. Czernichów to niewielka miejscowość znajdująca się ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krzanowice

Krzanowice,opolskie

250 000 zł989 m² 252,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się ofertą nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 989 m2 położonej w Opolu, w dzielnicy Krzanowice. Nieruchomość gruntowa nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł53 m² 11 196,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atuty: - dostępne od zaraz - duża otwarta kuchnia - 3min do pkm Kiełpinek oraz obwodnicy Trójmiasta - osiedle kameralne i zielone, blisko do terenów zielonych tpk, tras idealnych dla rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 104 750 zł88 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Niezwykle kameralny projekt z dwoma budynkami po 6 apartamentów każdy. Realizacja III kw 2024 Zacisze osiedlowej uliczki w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Klimat spokojnego przedmieścia poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł48 m² 9 508 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,38 m2 w centrum Rzeszowa przy ul. Lenartowicza, usytuowane jest na pierwszym piętrze, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

383 848 zł55 m² 6 979,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 28.12.2024 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł35 m² 7 179,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Dr. Warmińskiego w Bydgoszczy. Prezentowane mieszkanie o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

699 000 zł47 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,63m2 w nowo powstałej inwestycji przy ulicy Banacha w Krakowie ( dzielnica Prądnik Biały) Usytuowanie mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł228 m² 24 085,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niepodległości

Stargard,zachodniopomorskie

869 000 zł100 m² 8 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Ofertą sprzedaży jest piętrowy bliźniak o powierzchni całkowitej ok.100 m2 z pięknym ogrodem o powierzchni 333 m2 położony na obrzeżach Stargardu w Witkowie. Dom składa się: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł74 m² 13 297,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 73,7 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z la t 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie., Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Kraków,małopolskie

1 408 000 zł176 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 176m2, ul. Konecznego, żabiniec. Lokal wynajęty, możliwość przejęcia najemców. Lokal frontowy, zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego. Ciepła woda i ogrzewanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Stary Folwark

Stary Folwark,podlaskie

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domek letniskowy o powierzchni 45 m2 - Stary Folwark, nad Jeziorem Wigry. Piękne tereny Wigierskiego Parku Narodowego. Bliska odległość do Jeziora Wigry z ogólnodostępnymi plażami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł61 m² 10 621,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania 3-pokojowego z oddzielną kuchnią, usytuowanego w sercu gdańskiej dzielnicy Chełm, przy ulicy Witosa. Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Radom,mazowieckie

445 000 zł55 m² 8 096,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę idealną dla osób lubiących czynnie uczestniczyć w życiu miasta, jak i dla tych ceniących sobie spokój i wygodę związaną z komunikacją, bowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

620 000 zł60 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim, zlokalizowane na Osiedlu Bursztynowym, o powierzchni 58,9 m . Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze trzypiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

675 400 zł30 m² 22 446 zł/m²

 

Piętro:10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

447 000 zł49 m² 9 072,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze w dzielnicy Jeleniej Góry -cieplicach Śląskich. Mieszkanie o pow. całkowitej 55,97m2 i użytkowej 49,27m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nutki

Warszawa,mazowieckie

877 000 zł48 m² 18 270,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Good Life Estates zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania na warszawskim Ursynowie, które przeszło gruntowny remont od podłogi po sam sufit wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł89 m² 22 460,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupoziomowe na sprzedaż - ul. Paryska 6, saska Kępa Na sprzedaż oferujemy urocze dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m w odrestaurowanej kamienicy z 1939 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Henryka Sienkiewicza

Wieliczka,małopolskie

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 48 m2 położone na parterze niskiego bloku w Wieliczce - os. Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z: - salon z dwoma oknami 18 m2(możliwość podzielenia na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

299 000 zł19 m² 15 972,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Ogrzewanie mpec! Do sprzedaży przytulna kawalerka w pełni wyposażona spokojnej okolicy w pobliżu Nowego Kleparza w Krakowie. Idealna dla studenta a także jako zakup inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26m2 Wrocław, krzyki, ul. Lubuska. Usytuowane jest na piętrze 6/10 (winda) bloku z przełomu lat 70/80 tych. budynek po.