dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 813 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 813 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Sól

Sól,śląskie

39 000 zł682 m² 57,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Beskid Żywiecki - Sól - Klimasy - działka budowlana na osuwisku Wyjątkowa działka położona wysoko w górach, na terenie przysiółka Klimasy. Działka położona jest na obszarze osuwiska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwnika Ponurego

Ełk,warmińsko-mazurskie

260 000 zł54 m² 4 843,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 53,68 m2 usytuowane na IV piętrze w budynku przy ul. Piwnika Ponurego 6 w Ełku. Lokal składa się z kuchni, 3 pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Krośniąt

Gdynia,pomorskie

2 850 000 zł2 154 m² 1 323,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 2154 m2, zabudowana domem jednorodzinnym (dwukondygnacyjnym), położona w świetnie skomunikowanej dzielnicy w Gdyni na Wielkim Kacku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

531 993 zł46 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 - pokojowe mieszkanie - Łódź, śródmieście Przestronne mieszkanie na 6 piętrze o powierzchni 46,06m , składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

719 000 zł126 m² 5 687,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z ogrodem i garażem, w malowniczych Miłoszycach. Osiedle składa się z 14 domów bliźniaczych. Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

270 000 zł53 m² 5 114,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,79m2 zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy w Centrum Sosnowca. Mieszkanie idealne dla singla, pary, a z pomocą architekta nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

125 000 zł38 m² 3 246,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko teraz! promocyjna cena: 125 000 zł zamiast 140 000 zł Dwupokojowe mieszkanie w Świętochłowicach - 38,5 m Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

299 000 zł51 m² 5 828,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu, przestronne , ustawne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach dzielnicy Łabędy. Mieszkanie mieści się na I piętrze ładnego w budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Do sprzedania 2-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 50m2 zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej, ząbkowicach. Dom idealny dla pary lub rodziny z dziećmi z wielkim ogrodem 775m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

428 000 zł36 m² 11 965,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić ofertę mieszkanie na osiedlu Toruńskie Zawiśle, na prężnie rozwijającym się lewobrzeżu. Na powierzchnię 35,7 m2, składają się: przestronny jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł39 m² 12 787,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,1 m2, usytuowane na czwartym piętrze w bloku 10 piętrowym nieopodal ulicy Legnickiej. Idealne pod najem długoterminowy. Do rynku 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

326 648 zł43 m² 7 655,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 31.12.2024 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł120 m² 7 471,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Osiedle Wiosenny Zakątek w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej, w urokliwym i spokojnym miejscu. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, którzy pragną ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 325 700 zł75 m² 17 676 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na osiedlu zlokalizowanym w malowniczej dzielnicy Letnica. To przestronne mieszkanie o unikalnym charakterze znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przedstawiam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Kalina. Mieszkanie jest usytuowane na parterze niskiego bloku przy ul. Niepodległości. Budynek mieści się przy samym Parku Zawilcowa. Piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borowa

Bojszowy,śląskie

240 000 zł1 001 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana z świetną lokalizacją. Blisko do centrum Bojszów, jednocześnie z dala od gęstej zabudowy. W zasięgu wzroku las. Dojście pieszo do: szkoły, kościoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żenczykowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 438 000 zł129 m² 18 899,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na bliskim Mokotowie, zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

461 720 zł68 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie ma przyjemność zaprezentować Państwu kolejny etap osiedla Natura Park, które docelowo będzie składać się z 7 budynków mieszkalnych. Sprzedaż dopiero ruszyła, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

560 000 zł44 m² 12 686,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowocześnie zaaranżowane mieszkanie z dużym balkonem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko Zalewu Zemborzyckiego /700m/. W cenie zakupu wyposażenie oraz meble widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Lublin,lubelskie

348 000 zł36 m² 9 720,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży jest mieszkanie z przepięknym widokiem na panoramę Lublina w dzielnicy Tatary. Nieruchomość o której mowa znajduje się dokładnie przy ulicy Hutniczej, położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

501 542 zł41 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie o powierzchni 41,11m2 z tarasem, usytuowane na 2 piętrze. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

190 000 zł50 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje z balkonem i garażem murowanym około 50m w miejscowości Głuszyca i pięknym widokiem na góry. Wysoki parter: - 3 pokoje , - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

524 124 zł48 m² 10 842,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Oferta od dewelopera. Komfortowy apartament z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń i balkonem. Prezentowana inwestycja to kameralne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

2 500 000 zł4 200 m² 595,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

549 000 zł66 m² 8 288,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Duże mieszkanie w budynku dwurodzinnym /1/2 domu /na parterze z osobnym wejściem z dala od ulicy. Składa się z dwóch pokoi , oddzielnej kuchni , przedpokoju, łazienki oraz loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bogdaniec

Bogdaniec,lubuskie

183 000 zł1 013 m² 180,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest unikatowa działka o pow. 1013m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Bogdańcu. Nieruchomość jest pięknie położona, ponieważ znajduje się ok 50m od ściany lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł44 m² 14 977,30 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 lub 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach (chomiczówka) przy ul. Kwitnącej. Nieruchomość znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł64 m² 6 692,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bartodzieje, ul. Skłodowskiej-curie Polecam mieszkanie czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

2 357 536 zł111 m² 21 162,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty Premium na Mokotowie - Sprawdź Teraz! Odkryj nową inwestycję na Mokotowie - idealną dla osób, które szukają wygody, prestiżu i świetnej lokalizacji w jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Żychlin,wielkopolskie

329 000 zł75 m² 4 386,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w Żychlinie koło Konina w bloku. Mieszkanie znajduje się na parterze, łączenie są 3 piętra. Mieszkanie 3 pokojowe, jeden.