dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

724 000 zł56 m² 12 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

C-1-7 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, idealne dla rodziny z dziećmi. Położone w krakowskich Czyżynach, blisko al. Pokoju - bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

599 000 zł38 m² 15 680,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: kawalerka z balkonem o powierzchni 38,2 m2 przy ul. Obozowej w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica: dębniki ul. Obozowa Wyjątkowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł258 m² 11 240,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wymarzony dom w centrum warszawskich Zawad. Stworzony z myślą o wymagającym kliencie, ceniącym sobie wysoki standard wykończenia i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Marcówka

Marcówka,małopolskie

400 000 zł2 750 m² 145,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania piękna, widokowa działka, ostatnia w linii do zabudowy, oferująca wyjątkowe walory krajobrazowe i szerokie możliwości inwestycyjne. W opisie nieruchomości znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Rynku Wełnianym

Toruń,kujawsko-pomorskie

254 000 zł29 m² 8 668,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w cegle, do zamieszkania od zaraz. Zapraszam do obejrzenia mieszkania w bloku z lat 30-tych z cegły przy ul. Przy rynku Wełnianym. mieszkanie stanowi : salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Targowa

Łódź,łódzkie

690 383 zł89 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu mieszkań w nowoczesnej, kameralnej inwestycji zlokalizowanej w Ksawerowie pod Łodzią. Lokalizacja: ksawerów, ul. Targowa 34 W razie chęci spotkania w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przesieczna

Przesieczna,dolnośląskie

459 000 zł160 m² 2 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Masz dosyć zgiełku miasta? Masz pomysł na zaprojektowanie wnętrza? Idealnie! Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W cuprum house Do zaoferowania mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Suwałki

Suwałki,podlaskie

236 790 zł877 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 877 m2 do 1245 m2, położonych na Osiedlu Zastawie w Suwałkach. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Suwałki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Bielawa,dolnośląskie

279 900 zł60 m² 4 665 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam gotowe do zamieszkania, ustawne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie. Lokal położony jest przy ul. Bohaterów Getta. Nieruchomość znajduje na 2 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowa

Ząbki,mazowieckie

698 000 zł55 m² 12 672,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dzień dobry! Mam do sprzedania 2 mieszkanie z podziemnym garażem w Ząbkach przy ulicy Gajowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym. W mieszkaniu mamy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

697 807 zł40 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego mieszkania w Krakowie? Miejsca, które połączy nowoczesny styl życia z bliskością natury? Zobacz naszą nową inwestycję na Zabłociu - stworzoną specjalnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Spacerowa

Łęgowo,pomorskie

215 000 zł27 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - atrakcyjna lokalizacja: wszystkie niezbędne udogodnienia znajdują się w bliskiej odległości, co podnosi komfort życia codziennego - Dogodne zakupy: obecność sklepu Żabka w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Marcówka

Marcówka,małopolskie

135 000 zł900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękne działki budowlane w miejscowości Marcówka, gm Zembrzyce, pow suski. Z działek rozpozciera się widok na okoliczne pasma górskie, włącznie z widokiem na Babią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

196 900 €88 m² 2 237,50 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grzybowska

Parcela-Obory,mazowieckie

1 490 000 zł164 m² 9 085,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

### Energooszczędny Bliźniak w Parceli pod Konstancinem - 164 m na działce 700 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, trzykondygnacyjny bliźniak o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bystrzycka

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 026 135 zł76 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polanica Living - Nowe apartamenty premium w prestiżowej dzielnicy Polanicy Zdrój. Apartamenty Polanica Living znajdują się w prestiżowej lokalizacji uzdrowiskowej w miejscowości Polanica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł60 m² 9 951,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam Państwu funkcjonale mieszkanie w samym Centrum miasta na ul Wyszyńskiego z miejscem parkingowym na zamykanym szlabanem podwórku! Doskonała lokalizacja w pobliżu komunikacja we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

800 000 zł109 m² 7 369,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest segment w zabudowie szeregowej dwulokalowy. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu (brama na pilota) na działce 1295/96 położonej przy ul. Konopnickiej 43a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jędrowizna

Łódź,łódzkie

499 000 zł76 m² 6 566 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji: 669*068*998 @: wszystkie oferty na stronie: 4alternatywy Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane w cichej i spokojnej części Gdańska przy ul. Nieborowskiej. To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł60 m² 15 374,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne mieszkanie w centrum miasta - 3 pokoje, balkon, garaż Lokalizacja: centrum miasta, wrocław Cena: 930 000,00 pln Czynsz: 630 pln Powierzchnia: 60,49 m Udogodnienia: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

837 000 zł43 m² 19 465,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Marymonckiej - okolice szpitala Bielańskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 330 000 zł150 m² 8 867 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Parterowy Dom z antersolą w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy z antresolą, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Wodziłki

Wodziłki,podlaskie

78 000 zł2 800 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2800 m2, położona przy jeziorze w miejscowości Wodziłki, gmina Jeleniewo. Kształt działki zbliżony do prostokąta o wymiarach około 31 m x 92 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Ustronie

Tarczyn,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze bloku zlokalizowanego na osiedlu Ustronie w Tarczynie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

234 000 zł56 m² 4 201,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie M-4 w atrakcyjnej cenie - do własnej aranżacji Wyłącznie w naszym biurze mieszkanie do remontu o powierzchni 55,70 m , usytuowane na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł259 m² 7 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:732 m²

Zapraszamy do zakupu przestronnego domu położonego na spokojnym osiedlu 800 metrów od stacji pkp Gocławek, a przy tym cisza i spokój, ponieważ dom położony jest z dala od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bystrzycka

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 492 020 zł111 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy w nowym apartamentowcu Polanica Living w sercu Polanicy Zdroju. Apartamentowiec Polanica Living znajdują się w prestiżowej lokalizacji uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Osiedle Mickiewicza

Lubaczów,podkarpackie

199 000 zł41 m² 4 857,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą atrakcyjnego lokalu usługowo-handlowego o powierzchni 40,97 m2, zlokalizowanego na parterze w świetnej lokalizacji na ulicy osiedle Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

685 000 zł62 m² 11 091,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Zadzwoń i zapytaj o możliwości uzyskania dodatkowych atrakcyjnych rabatów i podatku pcc Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 61,76 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

279 900 zł60 m² 4 665 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

719 000 zł136 m² 5 213,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Dom to powierzchnia całkowita z garażem 136 m2 , użytkowa 117 m2 | działka prawie 400 m2 | cena 719 000 pln Tylko 5200 zł/m2 na gotowo Prezentowany dom znajduje się w samym centrum Zgierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł76 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Poloneza, wybudowanym przez dewelopera arche. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze czterokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

189 000 zł54 m² 3 493,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w idealnej lokalizacji - w ścisłym centrum Olecka! Powierzchnia mieszkania wynosi 54,10 m2. Rozkładowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

841 610 zł55 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

R| Property prezentuje atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa, która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Kraków,małopolskie

790 000 zł57 m² 13 835 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią - Świetna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie zlokalizowane w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 065 000 zł135 m² 7 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka w urokliwej miejscowości Szczęsne. Nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji, została solidnie wykonana, ma funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bytom

Bytom,śląskie

595 000 zł147 m² 4 059,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, luksusowego apartamentu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ta w pełni wyposażona i umeblowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Ligota Łabędzka,śląskie

260 000 zł962 m² 270,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną 1 km od granicy Gliwic o powierzchni 962 m2 zlokalizowaną w zacisznym i widokowym miejscu Ligoty Łabędzkiej (ulica Szkolna) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

459 000 zł61 m² 7 536,95 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży częściowo wyposażone, komfortowe mieszkanie na 6. piętrze 11. piętrowego bloku z widokiem na panoramę Gliwic. Mieszkanie posiada przynależną piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

789 000 zł85 m² 9 292,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gliwice Plac Grunwaldzki Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe czteropokojowe,mieszkanie na parterze bezpośrednio przy Parku Grunwaldzkim w Gliwicach.Do użytku czworo właścicieli pozostaje.