dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 812 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 812 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Ludomy

Ludomy,wielkopolskie

117 500 zł1 305 m² 90,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dużą działkę 1305 m2 z warunkami zabudowy w miejscowości Orłowo, gmina Ryczywół, woj. wielkopolskie. Lokalizacja działki umożliwia dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

70 000 zł42 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie bez czynszu Opłaty za śmieci, wodę,ścieki Opłata podatku od nieruchomości Przyjazne i uczynne sąsiedztwo. Okolica spokojna. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 960 zł41 m² 9 757,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 3012.2024 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

644 500 zł38 m² 16 960,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Świetna opcja dla inwestora - mieszkanie cały czas wynajmowane. 2-pokoje z widokiem na zieleń, loggią i parkingiem! Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju. Najdynamiczniej rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

618 500 zł36 m² 17 204,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 35,95m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Jarzębinowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

449 000 zł981 m² 457,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mokronos górny, przedmieście wrocławia. Działka (dz 73/7) na sprzedaż Z projektem I pozwoleniem na budowę. Projekt archon "dom W zdrojówkach"- rozpoczęta budowa. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

440 000 zł53 m² 8 345,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży świetnie rozplanowane m4 na 53m z przestronną kuchnią. Świetnie przearanżowane dające poczucie przestrzeni nietypowej w tradycyjnym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Witosa

Szczucin,małopolskie

369 000 zł42 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Poszukujesz mieszkania, w którym będziesz się czuć bezpiecznie i komfortowo? Chcesz mieć możliwość aranżacji według własnego gustu? świetnie! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

3 800 000 zł192 m² 19 791,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój, a do tego bliskość centrum? atuty: - ogromny reprezentacyjny salon o powierzchni 58,1 m2! - położenie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wisła

Wisła,śląskie

2 099 000 zł307 m² 6 837,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 049 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż dom we wspaniałej cichej I okolicy wisła tokarnia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, klimatycznie położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł66 m² 7 536,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon (osiedle Tatrzańskie). Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rychłocice

Rychłocice,łódzkie

3 500 000 zł64 309 m² 54,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1812

Oferta dworu szlacheckiego w stylu klasycystycznym z XIX wieku. Dwór położony jest w miejscowości Rychłocice nad rzeką Wartą. Posiadająca długą historię nieruchomość była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 799 000 zł290 m² 6 203,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Emmerson prezentuje: do sprzedania pensjonat oraz dom w Krakowie przy ulicy Tynieckiej. Budynek: funkcjonujący pensjonat wraz z domem mieszkalnym o powierzchni ok. 290 m2 z 2 garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

1 524 350 zł71 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Unikalne mieszkanie w topowej lokalizacji! Rynek Starego Miasta na wyciągnięcie ręki. Sąsiedztwo Multimedialnego Parku Fontann i Bulwarów Warszawskich. Kamienica z 1952r. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konfederacka

Kraków,małopolskie

899 000 zł56 m² 15 939,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Biuro nieruchomości Lakado ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o przestronnym układzie funkcjonalnym, z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Kielecka

Radoszyce,świętokrzyskie

209 000 zł11 230 m² 18,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana. zlokalizowana w gminie Radoszyce obręb Budki. Działka zlokalizowana przy drodze asfaltowej, 3km od Radoszyc. Nr ewidencyjny 6991 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krosno,podkarpackie

319 000 zł48 m² 6 701,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie o powierzchni 47.6 m znajdujące się w Krośnie przy ul. Grodzkiej! Główne atuty Nieruchomości: powierzchnia: 47.6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzcianka

Trzcianka,mazowieckie

229 000 zł66 m² 3 469,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 119 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną domem i budynkiem gospodarczym do generalnego remontu o numerze 25/1 położoną w Trzciance gm. Regimin o powierzchni 1,1119 ha wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kościelna

Zwierzyn,lubuskie

57 350 zł1 147 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ul. Kościelnej - zwierzyn. Przedmiotem oferty jest działka i przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Zwierzyn,powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

210 000 zł791 m² 265,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka budowlana 791m2 o wymiarach 23 x 35m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy Pogorii IV. Działka w trzeciej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grunwaldzka

Mielec,podkarpackie

199 900 zł28 m² 7 139,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28 m , zlokalizowane na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Grunwaldzkiej 15a. Lokal składa się z: przestronnego salonu, który umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Tarnów,małopolskie

329 900 zł45 m² 7 331,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. To idealne miejsce zarówno dla rodziny, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

976 957 zł62 m² 15 870 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro bb Partner Real Estate oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, dostępne w 3 kwartale 2025, usytuowane na wysokim parterze w budynku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

225 000 zł48 m² 4 658,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 48,30 m2 usytuowane na I piętrze w budynku przy ul. Kilińskiego 31 w Ełku. Lokal składa się z kuchni, 3 pokoi, łazienki, wc oraz przedpokoju. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Lubelska

Chełm,lubelskie

299 007 zł91 m² 3 285,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Tylko do końca listopada niższa cena, warto skorzystać! Dom na ul Lubelskiej, w okolicach stacji pkp Chełm miasto, parterowy, 3 pokojowy, z kuchnią, łazienką z wc , zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

635 000 zł72 m² 8 819,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Good life estates prezentuje bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 4 pokoju. Lokalizacja Lokal usytuowany na trzecim piętrze budynku znajdującego się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

C.m1-8 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Położone w krakowskich Czyżynach, blisko al. Pokoju - bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Bez pcc 2% , Bez prowizji! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Garbów,lubelskie

560 000 zł300 m² 1 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z 1960 r. o pow. całkowitej ok 300 m2 i użytkowej 120 m2. na działce o pow. 2764 m2. w Garbowie ul. Jarzębinowa 14. Działka 88/5. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szumleś Szlachecki

Szumleś Szlachecki,pomorskie

150 000 zł3 263 m² 45,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka położona w malowniczym otoczeniu kaszubskich łąk i lasów we Wsi Szumleś Szlachecki, jedynie 30minut drogi od Gdańska. nr 30 o powierzchni 3263m2 Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

419 000 zł53 m² 7 935,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 52,8 m , które przeszło gruntowny remont, łącznie z wymianą okien. Lokal mieści się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł82 m² 7 340,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Jeśli szukasz alternatywy dla mieszkania, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - 82 metrowy dom z ogrodem w cenie mieszkania! Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

967 699 zł37 m² 26 375 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu dwu -pokojowego mieszkania z dużą loggią aż 9,9 m2. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym 18,58 m2 sypialni 9,75 m2 łazienki 3,76 m2 komunikacji 4,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łąkta Górna

Łąkta Górna,małopolskie

155 000 zł1 300 m² 119,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwie bardzo atrakcyjne działki budowlane. Każda o powierzchni - 1300 m2 (13 ar). Działki zlokalizowane są w miejscowości Łąkta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

607 809 zł73 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2024r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcice

Wójcice,dolnośląskie

138 975 zł1 635 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wójcicach, gm. Jelcz- laskowice o powierzchni 1635 m2, przeznaczenie; dom mieszkalny wolnostojący. Wydanie warunków przyłączy mediów w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł48 m² 15 248 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego mieszkania na osiedlu przy ul. Rybnickiej, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i unikalną lokalizację. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łazienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

490 000 zł50 m² 9 809,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament - 2 pokoje - 49,95 m2 - 3 piętro - toruń - stare miasto Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu o pow. 49,95 m2, mieszczącego się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość pod Pułtuskiem. Link do filmu znajduje się w parametrach oferty. Dom wykończony materiałami premium. Duża działka z zadbanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

584 123 zł29 m² 19 854,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego mieszkania w Krakowie? Miejsca, które połączy nowoczesny styl życia z bliskością natury? Zobacz naszą nową inwestycję na Zabłociu - stworzoną specjalnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

724 000 zł56 m² 12 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

C-1-7 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, idealne dla rodziny z dziećmi. Położone w krakowskich Czyżynach, blisko al. Pokoju - bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

599 000 zł38 m² 15 680,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: kawalerka z balkonem o powierzchni 38,2 m2 przy ul. Obozowej w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica: dębniki ul. Obozowa Wyjątkowa dzielnica.