dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 812 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 812 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janosika

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł36 m² 9 310,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 1 pokojowe (36,41 m2) oraz przynależne korzystanie z piwnicy (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł53 m² 9 665,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji dla kupującego! Oferta tylko u nas! Parametry mieszkania: 3 pokoje na III piętrze w stanie deweloperskim do własnej aranżacji funkcjonalne mieszkanie w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

15 460 000 zł204 m² 75 821,50 zł/m²

 

Piętro:48/52

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament na Złotej 44 - ikona elegancji i nowoczesności Zamieszkaj w najbardziej prestiżowym adresie Warszawy - Złota 44. Ten wyjątkowy apartament łączy w sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Palędzie,wielkopolskie

1 199 000 zł173 m² 6 939,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:804 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Palędziu ul. Leśna 53, przy lesie. Lokal posiada pozwolenie na użytkowanie. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, lokal o powierzchni 172,78 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

166 000 zł56 m² 2 987,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Tylko u nas! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o pow. 53,5m2 położone na parterze niewielkiej kamienicy nieopodal ścinawskiego rynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Faszczyce

Nowe Faszczyce,mazowieckie

1 769 900 zł230 m² 7 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Przestronny Piękny Dom ok. 235m2. Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom o powierzchni ok. 235m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, usytuowany w cichej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł69 m² 9 492,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie do własnej aranżacji! Dwa balkony! Polecam na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 68,69 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

498 000 zł70 m² 7 134,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna inwestycja, zlokalizowana w Niemczu, obejmująca 8 nowoczesnych mieszkań 4 na parterze z ogródkami 54m oraz 4 na piętrze z balkonami 6,5m. Nie brakuje więc miejsca, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

365 000 zł45 m² 8 174,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne Mieszkanie w Centrum - Gotowe do Zamieszkania! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego i komfortowego mieszkania. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

964 900 zł150 m² 6 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny Dom ok.152m2. Bardzo Ładna Działka. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.152m2, usytuowany na nowym osiedlu, na działce o powierzchni ok. 550 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rusiec

Rusiec,mazowieckie

455 000 zł1 200 m² 379 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Ruścu gm nadarzyn o powierzchni 1200m2. Mpzp. Dostępne Media: prąd, gaz, woda, światłowód. W okolicy domki jednorodzinne, autobus, sklep, duża Nowoczesna Szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26m2 Wrocław, krzyki, ul. Lubuska. Usytuowane jest na piętrze 6/10 (winda) bloku z przełomu lat 70/80 tych. budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Grójec

Grójec,mazowieckie

269 000 zł28 m² 9 700,69 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przytulna kawalerka o powierzchni 28 m 2 położona na III piętrze w Grójcu. Mieszkanie składa się z: ustawnego pokoju, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z w-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śląska

Gubin,lubuskie

599 999 zł197 m² 3 045,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Super okazja na gwiazdkę, dom marzeń tylko teraz, na wyciągnięcie ręki nowa super cena! oferta aktualna do 31.12.2024. Zamontowany piec gazowy i grzejniki. Po więcej szczegółow zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. J. Lea w centrum Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 48,09 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jałowcowa

Częstochowa,śląskie

640 000 zł120 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:718 m²

Dom wolnostojący, jednorodzinny zlokalizowany w Częstochowie przy ul. Jałowcowej 2a, w dzielnicy Gnaszyn. Idealny dla rodzin z dziećmi, zapewniający przestrzeń i swobodę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

406 000 zł49 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli chcesz mieszkać w zielonej części Dąbrowy Górniczej to mam dla Ciebie ostatnie wolne mieszkania w willi miejskiej na Osiedlu Parkowa położone przy ulicy Parkowej w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klęczany

Klęczany,podkarpackie

1 499 000 zł136 m² 11 022,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż wolnostojący dom w Klęczanach. Biuro Rzeszowskie - Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą wolnostojący dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł48 m² 14 134,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie, które położone jest przy ulicy Wrzeciono w dzielnicy Bielany. Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pszczyńska

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł38 m² 15 631,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Super lokalizacja blisko komunikacji miejskiej! Atrakcyjne jednopokojowe z możliwością aranżacji na dwa pokoje (duży salon z aneksem plus sypialnia) Mieszkanie w kameralnym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bakałarzewo

Bakałarzewo,podlaskie

130 000 zł4 200 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad jeziorem położona na obrzeżach miejscowości Bakałarzewo. Powierzchnia: 4200 m2. Nieruchomość posiada notarialny udział w brzegu pobliskiego Jeziora Sumowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowa

Osowa,świętokrzyskie

550 000 zł190 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Biuro Nieruchomości oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży domu w spokojnej miejscowości Osowa, gmina Sobków, powiat Jędrzejów. Fantastyczny Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Młyńska

Gdańsk,pomorskie

483 421 zł25 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Serdecznie polecam na sprzedaż kawalerkę planowaną do oddania na grudzień 2026. Ta niepowtarzalna inwestycja zlokalizowana na dawnych terenach Stoczni Gdańskiej, tuż nad Martwą Wisłą i zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chełmońskiego

Mosina,wielkopolskie

165 000 zł20 m² 8 068,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Planujesz otworzyć firmę i szukasz miejsca na swój biznes? Zapraszamy! W imieniu naszego Klienta oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w budynku mieszkaniowym wchodzącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Suwałki

Suwałki,podlaskie

362 710 zł1 577 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane, położone na Osiedlu Zastawie w Suwałkach. - powierzchnia od 1577 m2 do 1723 m2; - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego; - zabudowa mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

473 568 zł50 m² 9 592 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 30.12.2024 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzikiej Jabłoni

Piaseczno,mazowieckie

1 260 000 zł113 m² 11 150,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż zadbany i pięknie doświetlony segment skrajny 113 m2 z ogródkiem Tylko 17 km od Centrum Warszawy! Zadbane osiedle domów w zabudowie szeregowej w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Toruń,kujawsko-pomorskie

498 000 zł58 m² 8 586,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (17m/11m/10m), kuchni, łazienki z wc, dodatkowego wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

14 000 000 €33 000 m² 424,24 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:33 000 m²

Sprzedaż - zakład produkcyjny zlokalizowany w Piasecznie pod Warszawą. Powierzchnia produkcyjna 16750 m2 z roku 1998 oraz 2008. Powierzchnia biurowa i socjalna dla około 200 pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie Stoprocent Nieruchomości 4-pokojowa narożna szeregówka o powierzchni 85m2 z ogródkiem 100m2 w północno- zachodniej części Rzeszowa. Główne atuty inwestycji: lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chojnice

Chojnice,pomorskie

529 000 zł155 m² 3 412,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Budynek: bliźniak z lat 80tych zbudowany z pustaka. Na powierzchnie parteru składają się słoneczny salon połączony z przestronną kuchnią i częścią jadalną oraz niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Korczyna

Korczyna,podkarpackie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Planujesz budowę domu i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórska

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł45 m² 12 175,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na prężnie rozwijającym się lewobrzeżu. Na powierzchnię 45,09 m2, składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniewomirowice

Gniewomirowice,dolnośląskie

460 000 zł167 m² 27,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy w swojej ofercie nowoczesny dom jednorodzinny na malowniczym osiedlu Południowym w Gniewomirowicach. - piękny i wygodny dom - cicha okolica - dobra lokalizacja co sprzedajemy? 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

570 000 zł1 514 m² 376,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka 1514 m2 pośród nowej zabudowy w Nadarzynie. Wymiary 25 x 60 m, na działce prąd, w drodze na wodociąg oraz zaprojektowany gaz. Częściowo ogrodzona, spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł31 m² 15 673,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dobrze skomunikowane 1-Pokojowe ( z możliwościa wydzielenia 2 pokoju, propozycja aranżacji na końcu galerii.) mieszkanie na Mokotowie 32,1 m . Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

875 108 zł52 m² 16 767,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Poznań,wielkopolskie

1 199 000 zł106 m² 11 311,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Biuro nieruchomosci abak poleca do sprzedaży lokal mieszkalny O powierzchni 106,6 m2 Budynek, w którym znajduje się lokal, mieści się przy ul. Kraszewskiego w pobliżu skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Słomin

Słomin,mazowieckie

880 000 zł106 m² 8 301,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

We invite you to purchase a detached house of 102 m2 at a promotional price: pln 880,000 Ground Floor: foyer- 3,19 m2 hallway- 1,13 m2 salon with kitchenette - 33,31 m2 bathroom - 3,62 m2 utility.