dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

670 996 zł58 m² 11 651,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W otoczeniu lasu, w bardzo spokojnej części Nowej Dąbrowy, w powstającym kompleksie, jednocześnie doskonale skomunikowane z Obwodnicą Trójmiasta. Osiedle nowoczesne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalińskiego

Przemyśl,podkarpackie

250 000 zł41 m² 6 147,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie 40,67m2 na oś. Kazanów, 2 pokoje z balkonem. Mieszkanie własnościowe na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku nr 19 przy ul. Kazimierza Opalińskiego w Przemyślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

412 287 zł42 m² 9 807,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta M3 o powierzchni 42,04 mkw blisko Łódzkiej Manufaktury Nieruchomość położona w odległości 800m od Łódzkiej manufaktury, idealna oferta pod inwestycję lub do zamieszkania. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Miasteczko

Nowe Miasteczko,lubuskie

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W nowym miasteczku Oferujemy Państwu działkę budowlaną położoną w Nowym Miasteczku w województwie lubuskim. Dla terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Logi

Poznań,wielkopolskie

589 000 zł47 m² 12 531,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeżeli szukasz jasnego i funkcjonalnego mieszkania, lubisz spokój i ciszę, a jednocześnie chcesz mieszkać w miejscu pozwalającym na bardzo dobrą komunikację ze ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

666 722 zł75 m² 8 889,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 149 900 zł121 m² 9 488 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż funkcjonalny Segment o pow. ok.120m2, usytuowany w pięknym rejonie, w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Segment jest gotowy do zamieszkania i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

715 000 zł62 m² 11 513,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z super ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania trzypokojowego o powierzchni ok.63m2., położonego w atrakcyjnej lokalizacji miasta, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł85 m² 8 210,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Bez prowizjii! bez pcc! zakup od dewelopera! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki około 500 mkw Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

289 000 zł55 m² 5 293,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie około 54,60m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Z przepiękmi widokami na góry. Obszar mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wyzwolenia

Częstochowa,śląskie

499 999 zł71 m² 7 042,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M5 zlokalizowane w dzielnicy Północ, w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest rozkładowe, z wystawą okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzecha

Rzeszów,podkarpackie

747 000 zł93 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trio Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż w Rzeszowie położone przy ul. Rzecha. Mieszkanie położone jest na 3 z 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

480 213 zł47 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń, umów się na spotkanie i poznaj inwestycję przy wsparciu doradcy. tel.: Spotkania: Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00 Soboty - po wcześniejszym umówieniu Oferta z rynku pierwotnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 437 zł42 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w nowo powstającej inwestycji w Lipie Piotrowskiej. W odległości kilkuset metrów przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego, rozkładowego mieszkania, które idealnie łączy funkcjonalność z dogodną lokalizacją. Mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Ptakowice

Ptakowice,śląskie

670 000 zł264 m² 2 539,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż teren inwestycyjny z budynkiem biurowo - usługowym + hala (warsztat) z nową bramą wjazdową, na terenie działki dodatkowo znajduje się mniejsza hala o konstrukcji stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. 100-lecia Niepodległości

Żukowo,pomorskie

183 000 zł822 m² 222,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Żukowie (miasteczku położonym nad Radunią w powiecie kartuskim w województwie pomorskim). Oferowana na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 29 Listopada

Warszawa,mazowieckie

2 320 000 zł58 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulne, nowocześnie zaprojektowane mieszkanie W rezydencji łazienki park budynek: w prestiżowym budynku Rezydencja Łazienki Park przy ul. 29 Listopada, tuż obok wejścia do ulubionego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaperska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 049 000 zł120 m² 8 741,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 5 pokojowe (103,43m2)(pow. Całkowita ok. 120M2) z Dużym Balkonem. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Oferujemy do sprzedaży duże 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze ładnej, zadbanej kamienicy przy ul. Robotniczej. Mieszkanie ma powierzchnię 78m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Dąbrowskiego

Myślenice,małopolskie

2 250 000 zł450 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Niniejsza oferta sprzedaży dotyczy absolutnie wyjątkowej nieruchomości. dla wyjątkowych klientów. To dom o wyglądzie i standardzie rezydencji. Zarówno sam budynek w typie pałacyku, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

589 691 zł80 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Centum Inwestycji Deweloperskich nowe, 80 metrowe mieszkanie w II etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 80,23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubniewice

Lubniewice,lubuskie

230 000 zł55 m² 5 306,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa cena Przedmiotem oferty jest 54,65m2 mieszkanie znajdujące się w budynku czterorodzinnym. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, dodatkowo strych i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

614 742 zł51 m² 12 161,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

716 782 zł105 m² 6 826,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem: ul. Pszczyńska 67/I, 44-100 Gliwice Lokal niemieszkalny o powierzchni 105,08 m2. Suma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

560 000 zł1 119 m² 500,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Top cena!duża działka+dom 200m2 ogród/karwiany! Na sprzedaż dom o łacznej powierzchni ok 200 m2 do generalnego remontu wraz z ładną działką ok 1118 mkw, niedaleko Ołtaszyna, bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

286 799 zł41 m² 6 912,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deszczowa

Wrocław,dolnośląskie

573 000 zł44 m² 13 022,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Skarbowców, ul. Deszczowa Do sprzedania bardzo ładnie położone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2. Salon z aneksem kuchenny, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

751 190 zł68 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w stanie deweloperskim z dużym balkonem na lubelskich Czubach! W skład nieruchomości o powierzchni 68,29 m2 wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

490 000 zł37 m² 13 182,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2-pokojowe Mieszkanie w Otwocku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,17 m zlokalizowanego w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 397 000 zł61 m² 22 841,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

2018, 3-pokojowe z loggią, miejscem parkingowym w garażu podziemnym, komórka lokatorską, stan do wprowadzenia. Budynek z 2018 roku, wyposażony w windę do poziomu garażu, "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

337 937 zł28 m² 12 191,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, winda, stacja ładowania samochodów elektrycznych, pakiet antysmogowy, smart home, komórki lokatorskie, strefa rekreacyjna z placem zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

570 000 zł36 m² 15 966,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Lasówka, w dzielnicy Płaszów. Okolica ulicy Myśliwskiej Widok na Park - Taki widok to rzadkość w Krakowie Gotowa inwestycja. Można od.