dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Poznań,wielkopolskie

517 000 zł63 m² 8 206,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 63 m2, 3 pokoje, osiedle Rusa, rataje - Nowe Miasto Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, rodzinnego 3-pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Knosały

Radzionków,śląskie

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 36 m2 w Radzionkowie przy ul. Knosały. Lokal usytuowany na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

880 139 zł38 m² 23 284,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We invite you to purchase a two-room apartment in a new development in Mokotów. The apartment consists of: living room with a kitchenette - 19,66 m2 Bedroom - 10,11 m2 Hallway - 3,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaziębie

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł460 m² 2 606,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 455 m²

Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość, na działce powierzchni 2455 m z budynkiem o powierzchni użytkowej 340 m , położoną we Wrocławiu, psie Pole, świniary, ul. Zaziębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Poznań,wielkopolskie

583 500 zł47 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

To mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy inne w tej inwestycji. Zjawiskowy 2-pokojowy apartament, w którym nigdy nie zabraknie Ci dziennego światła. Nowe budownictwo, podziemny garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

365 000 zł130 m² 2 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu domu wolnostojącego położonego w malowniczym Żninie, idealnym miejscu dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł54 m² 22 274 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu niesamowicie przytulne, ciche mieszkanie 53,65 m2 z balkonem ok. 3.08 m2, z którego rozpościera się widok na okazałą zieleń. Lokal jest przestronny, funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

1 629 775 zł117 m² 13 917,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 117,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Inwestycję proponuję jako lokal pod usługi, ale można też zaaranżować go jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

949 000 zł124 m² 7 676,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi - Idealna inwestycja! Zapraszamy do zakupu przestronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 123,62 m , zlokalizowanego przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Borsk

Borsk,pomorskie

860 000 zł1 150 m² 747,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowoczesny dom w Borsku, 70 m na działce 1150 m z ogrodem pełnym roślin ozdobnych. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 70 mkw, położony na działce o powierzchni 1150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

759 000 zł110 m² 6 874,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Wysoki standard wykończenia - pompa ciepła l rekuperacja, dojazd drogą asfaltową nowoczesne osiedle zakup od dewelopera! bez prowizji l bez pcc Dostępne 2 warianty: z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

465 000 zł35 m² 13 263 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja / umowa przedwstępna Estate Nieruchomości prezentuje wygodne 35 metrowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Mistrzejowicach, os. Oświecenia. Bardzo dobra lokalizacja, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowskiego

Warszawa,mazowieckie

621 000 zł51 m² 12 176 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego, rozkładowego mieszkania, które można samodzielnie zaaranżować na wynajem lub dla swojej Rodziny? Czy marzysz o spokojnym, zielonym, bezpiecznym, rodzinnym osiedlu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł41 m² 15 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł87 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 87,39m2 z balkonem i dwoma wykuszami loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Pruszcz Gdański,pomorskie

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie Pruszcz Gdański, ul. Dywizjonu 303 Mam przyjemność zaoferować mieszkanie na wysokim parterze w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Dywizjonu 303. Nieruchomość jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

419 000 zł50 m² 8 308,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie w ścisłym Centrum Białegostoku! Jeśli szukasz lokalu w Centrum Białegostoku to zapraszam do odwiedzenia 2- pokojowego mieszkania, o powierzchni 50,43m2,zlokalizowanego na 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

405 360 zł39 m² 10 396,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta M3 z balkonem w pobliżu Łódzkiej Manufaktury Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu hipermarketu z dobrą komunikacją z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

439 000 zł29 m² 15 132,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

DO sprzedania: oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z osobną kuchnią, mieszkanie na IV piętrze w bloku na os. Złotego Wieku w Krakowie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

608 500 zł58 m² 10 489,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne 2pok balkonem/komórka w cenie/przejazdowa Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem przy ul. Przejazdowej 8a Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 58 m2, - 2 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stara Huta

Stara Huta,pomorskie

260 000 zł4 001 m² 64,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę nr 92/9 w miejscowości Stara Huta w gminie Przywidz. Działka jest płaska, ma powierzchnię 4001m i jest w kształcie prostokąta. Z obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

645 000 zł120 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

*** os.SKORUPY *** *** DZIAŁKA 489m2 *** *** GOTOWY DO WYDANIA *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Skorupy w Białymstoku. Dobra lokalizacja - w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 035 000 zł90 m² 11 487,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Topolowa

Kraków,małopolskie

1 337 000 zł56 m² 23 705,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W niezwykle atrakcyjnej okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 299 000 zł170 m² 7 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m , z dodatkową piwnicą i garażem (80 m ), położony na działce o powierzchni 5,6 ara. Przed posesją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

378 000 zł46 m² 8 129,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o pow. 46,50 m2 Giżycko - centrum miasta, 250 m od jeziora! Powierzchnia użytkowa: 46,50 m2; rodzaj budownictwa: budynek mieszkalno-usługowy, dwukondygnacyjny; rok budowy: 2002;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

998 000 zł298 m² 3 348,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Oferujemy do sprzedaży unikatową nieruchomość położoną tuż obok centrum Rybnika - w dzielnicy Meksyk. Lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest zaledwie 1,5 km od rynku! Wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Błotna

Gortatowo,wielkopolskie

296 000 zł927 m² 319,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wg. zapisów Plan Zagospodarowania Przestrzennego 9mn przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną , wolnostojącą. Działka prostokątna z wjazdem na działkę od strony północnej .W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

960 000 zł38 m² 25 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament Shellter - Fryderyk - przestronny, jasny. Rogowo nad morzem. Przytulne, czyste, w pełni wyposażone mieszkanie w stylowym i luksusowym kompleksie Shellter w Rogowie koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Błotna

Gortatowo,wielkopolskie

278 000 zł1 050 m² 264,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana , przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne wg. zapisów Planu Zagospodarowania Przestrzennego .Kształt działki prostokątny. Dojazd do działki od strony zachodniej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Błotna

Gortatowo,wielkopolskie

251 000 zł1 163 m² 215,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana , przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne wg. zapisów Planu Zagospodarowania Przestrzennego .Kształt działki trapezowy Wjazd na działkę od strony zachodniej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Górna Wieś,małopolskie

1 690 000 zł270 m² 6 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wszystkim Klientom, poszukującym przytulnego domu wolnostojącego z dużym ogrodem oraz z szybkim dojazdem do miasta Krakowa, serdecznie polecam prezentowaną ofertę. Lokalizacja: woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starachowicka

Radom,mazowieckie

559 000 zł81 m² 6 942,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Komfortowe trzy pokoje dla wymagających klientów, poszukujących przestrzeni i spokoju. Na przeszło 80m mieszkania składa się pokaźny pokój dzienny, posiadający duży słoneczny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

567 500 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,40 m2 z ogrodem o powierzchni 30,00 m2 położone na cichym osiedlu Stabłowice. Układ mieszkania: - przedpokój 3,88 m2 - łazienka 4,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kantorowicka

Kraków,małopolskie

360 000 zł650 m² 553,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż dwie działki budowlane mu1 - mieszkaniowo usługowa - położone przy ulicy Kantorowickiej w Krakowie, działki nr 453/2 oraz 453/3. W pobliżu zakończyła się budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Bolesławiec,dolnośląskie

349 000 zł36 m² 9 694 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu atrakcyjne mieszkanie z miejskim ogrzewaniem przy ul. Cichej w Bolesławcu. Nieruchomość o powierzchni 36 m2 składa się z; - salonu z pojemną szafą wnękową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Celownicza

Białystok,podlaskie

1 349 000 zł222 m² 6 076,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego w stanie deweloperskim zamkniętym na działce 600 m2 w Białymstoku, os. Bema, ul. Celownicza. Najważniejsze parametry działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mossakowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: na Skarpie, toruń, woj. kujawsko-pomorskie Opis mieszkania: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , znajdujące się na 8 piętrze w budynku z windą, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż eleganckie, bardzo gustownie zaaranżowane dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na osiedlu Harmonia. Salon z aneksem kuchennym. Kuchnia w jasnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

750 000 zł88 m² 8 504,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie z olbrzymim potencjałem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Milanówku, ul. Inżynierska 13/15, na ogrodzonym osiedlu - kompleksie.