dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 813 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 813 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

16 500 000 zł595 m² 27 731,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:786 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować elegancką rezydencję o powierzchni 577 m2 usytuowaną na działce o powierzchni 780 m2, z krytym basenem, garażem na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Radom,mazowieckie

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 46,5 m , zlokalizowanego na 10. piętrze budynku w centrum Radomia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

545 278 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 -pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim , zlokalizowanego w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kańczuga

Kańczuga,podkarpackie

239 000 zł140 m² 1 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 464 m²

Sprzedam dom położony na płaskie pięknej działce w gminie kańczuga Dom do remontu wybudowany w 1970 roku o powierzchni 140 m2 pokryty blachą. Budynek, garaż oraz budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wygonowa

Kobyłka,mazowieckie

1 249 000 zł168 m² 7 434,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Good Life Estates zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego domu w zabudowie szeregowej, położonego na działce o powierzchni 333 m , otoczonej pięknymi drzewami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

826 503 zł55 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% Prowizji 0%pcc R| Property prezentuje atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

860 000 zł130 m² 6 624,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,83 m2 wraz z garażem 18,14 m2 zlokalizowany na działce 3,38 ara. Dom sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko na Naszym Biurze! Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37m2 położone w bloku na 2 piętrze przy ul. Baczyńskiego. Składa się z: - 2 oddzielne pokoje o pow. 15/8, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

319 000 zł66 m² 4 797,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o pow. 66,49 m2, położone w Chorzowie, w odległości zaledwie 100 m od Parku Róż. Wnętrze tego mieszkania składa się z: przedpokoju;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

3 700 000 zł4 035 m² 916,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w Siechnicy bezpośrednio przy ul. Opolskiej, obszar "a", działka objęta jest mpzp. Zakres opracowania oznaczono jako 5u z podstawowym przeznaczeniem pod nieuciążliwe usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

390 668 zł20 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 702 000 zł49 m² 34 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sol Marina, ul. Łąkowa - oferta aktualna! Komfortowy trzypokojowy apartament położony na ostatnim drugim piętrze w luksusowej inwestycji Sol Marina. Apartament całkowicie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Poznań,wielkopolskie

769 000 zł67 m² 11 477,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Abak poleca do sprzedaży na jednej ze spokojniejszych ulic , w samym sercu Grunwaldu przy ulicy Belwederskiej , mieszkanie na parterze w domu trzykondygnacyjnym. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pilzno

Pilzno,podkarpackie

329 000 zł138 m² 2 384,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka rolno-budowlana 22 a w Machowej. Na działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 138 m2 według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gubin

Gubin,lubuskie

599 000 zł92 m² 6 510,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:488 m²

Nowy dom W zabudowie szeregowej W gubinie Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej (narożny). Segment dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 004 000 zł2 510 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo - budowlana o powierzchni 2510 m2 położona w Ożarowie Mazowieckim. Przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stara Wieś

Stara Wieś,małopolskie

168 000 zł1 051 m² 159,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w górach? Mamy idealną ofertę dla osób, które cenią spokój i piękne widoki. Działka w miejscowości Stara Wieś, powiat limanowski, to świetne miejsce na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł40 m² 10 272,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka na os.Dąbrowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 40,40 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z 4- piętrowym z 1960 roku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Nasutów

Nasutów,lubelskie

260 000 zł5 021 m² 51,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zagrodowo-rolna o oznaczeniu mr/r, w miejscowości Nasutów, gm. Niemce o powierzchni 5021 metrów. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł64 m² 9 147,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł54 m² 8 936,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 53m2 przy ul. Magórskiej. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

445 000 zł77 m² 5 809,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż bardzo przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Podzamcze. Forma własności: pełna własność. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 71,90m2 zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł79 m² 16 391,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,7 m2 znajdujące się w ciekawej lokalizacji Krakowa osiedle Kliny. Lokalizacja: ul. Borkowska. Dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł57 m² 19 860,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

580 000 zł59 m² 9 857,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Royal Broker z przyjemnością prezentuje mieszkanie w dwulokalowym budynku w cichej i spokojnej dzielnicy Zaczernie. Inwestycję tworzą wyjątkowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł66 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o imponującej powierzchni 66m2, zlokalizowanego wraz z miejscem postojowym oraz obszernym tarasem o powierzchni 77m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lechicka

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł64 m² 15 503,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dzień dobry, w swojej ofercie mamy do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Lechickiej na warszawskim Rakowcu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

459 000 zł60 m² 7 605,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaż inwestycji deweloperskiej, poleca: niepowtarzalna Okazja Czeka! Oszczędzaj Dziś, zyskaj Jutro! Skorzystaj Już Teraz! Czym się wyróżniamy: bezprowizyjny Zakup, oszczędzaj na kosztach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Kleszczów

Kleszczów,małopolskie

700 000 zł7 500 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji. Działka idealna dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą, jednocześnie z bliskim dostępem do wszystkich udogodnień miejskich. Nie zwlekaj, skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! tylko U nas- oferta na wyłączność Na sprzedaż klimatyczny dom w Karpaczu. Nieruchomość znajduje się na na niewielkiej 470 metrowej kameralnej zagospodarowanej działkce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

477 644 zł56 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje blisko Rynku w Głogowie na ul. Głowackiego Oferta Deweloperska zapewnia klientowi brak podatku pcc oraz innych ukrytych kosztów. Największe atuty inwestycji: -liczne tereny spacerowe, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 670 000 zł315 m² 8 486,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 314.60m ,położony na parterze apartamentowca "Altus".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiślica

Wiślica,śląskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:953 m²

Działka budowlana, zagospodarowana, zadbana ,obsadzona, zabudowana budynkiem gospodarczym 38 m2,:dół salon ,łazienka, kuchnia ,pokój oraz 2 pokoje na poddaszu -wykorzystywany jako domek na weekendy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 225 000 zł131 m² 9 343,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralna, zielona okolica, centrum 6 km, prowizja 0% - Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera. - bezpłatna konsultacja z architektem i projektantem wnętrz! - Obsłużymy Cię także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

1 090 000 zł180 m² 6 049,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

*** skrajny szereg W dogodnej lokalizacji *** *** 2008 *** *** fotowoltaika + pompa ciepła *** Polecamy atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - szereg skrajny , z 2008 roku , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kępa Oborska

Kępa Oborska,mazowieckie

1 160 000 zł168 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Jeśli szukasz domu w ciszy i spokoju blisko Warszawy - ta oferta jest dla Ciebie! Idealne miejsce do spacerów, wycieczek rowerowych. Proponujemy do sprzedaży dom jednorodzinny dwulokalowy. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

680 000 zł51 m² 13 452 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego, 9-piętrowego bloku z 2018 roku w dzielnicy Mistrzejowice Nowe. Powierzchnia nieruchomości wynosi 50,55 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

915 000 zł44 m² 20 976,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji dla biura! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży apartramentu dwupokojowego w stanie deweloperskim o powierzchni 43,62 m2 (7 pietro) w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daktylowa

Opole,opolskie

470 000 zł55 m² 8 514,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na ciągle rosnącym, piękniejącym z każdym rokiem osiedlu Róży Wiatrów w Opolu Chmielowicach. Mieszkanie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tarnów Grodkowski

Tarnów Grodkowski,opolskie

69 000 zł746 m² 92,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Tarnowie Grodkowskim, 2 km od Grodkowa, 12 km od autostrady A4. Działka ma powierzchnię 746 m2 i bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

1 421 000 zł75 m² 18 997,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Poranna kawa na balkonie z widokiem na Park Szczęśliwicki ? Widok wart milion dolarów! Jazda na nartach 500m od mieszkania ? Tak, tu jest to możliwe. Jasne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie.