dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piotrów,wielkopolskie

1 250 000 zł205 m² 6 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowa cena - duża działka - 7 km od kalisza cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 205 m2 na działce o powierzchni 2,000 m2. Cena sprzedaży wynosi 1,250,000 zł.Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Powstańców Warszawskich

Ciechanów,mazowieckie

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w Ciechanowie przy ul. Powstańców Warszawskich 8. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 110 m2, posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

933 555 zł78 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, czteropokojowego mieszkania w prężnie rozwijającej się lokalizacji - osiedle Piastów w Krakowie. Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł47 m² 18 617 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 47 m2 położonego na zielonym i spokojnym osiedlu Harmony Park na pograniczu Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54m , usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Jasnej na Prawobrzeżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

858 990 zł75 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru ogródek- 114,93 m2 garderoba do własnej aranżacji oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości W ofercie posiadamy także inne mieszkania o podobnym metrażu- zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Straussa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania przestronny i rozkładowy apartament 3 pokojowy o powierzchni.: 55 m2 przy ul. Straussa na Jagodnie w cichej i spokojnej okolicy z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kaliny

Czarnówka,mazowieckie

210 000 zł1 213 m² 173,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

210 000 zł | Sprzedaż | działka 1213m2 | Czarnówka | gm. Wiązowna Na sprzedaż pięknie położona działka w Czarnówce przy ulicy Kaliny w Gminie Wiązowna, w głębi od drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

521 700 zł47 m² 11 064,70 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pyzdry

Pyzdry,wielkopolskie

520 000 zł107 m² 4 859,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dobrze utrzymane siedlisko o powierzchni 1,08 ha w otoczeniu lasów i w pobliżu Warty. Na posesji znajduje się wolnostojący dom z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Poznań,wielkopolskie

791 466 zł57 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zaprojektowane z dbałością o każdy detal, gotowe do zamieszkania od zaraz - idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na remonty. Apartament M19 w Rezydencji Rejtana 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy

Legnica,dolnośląskie

275 000 zł32 m² 8 487,65 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne i przytulne mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Lokal o powierzchni 32,40 m2 składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

646 247 zł57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego o pow. 57,19 m realizowanego w nowej inwestycji. Nieruchomość: na powierzchnię 57,19 m składają się: salon (19,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 887,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,2 m2 znajdujące się przy ul. Solarza na osiedlu Krakowska Południe w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 099 000 zł210 m² 5 230,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę komfortowego domu o powierzchni 210 m , położonego na przestronnej działce o powierzchni 1,24 ha. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

100 000 zł22 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 22,5 m Garaż znajduje się w bryle murowanego budynku mieszkalnego przy ul. Zamostnej 11 w Bolszewie. W garażu podłączony jest prąd. Brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

445 000 zł55 m² 8 113,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaż inwestycji deweloperskiej, poleca: niepowtarzalna Okazja Czeka! Oszczędzaj Dziś, zyskaj Jutro! Skorzystaj Już Teraz! Czym się wyróżniamy: bezprowizyjny Zakup, oszczędzaj na kosztach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Żytkiejmy,warmińsko-mazurskie

70 000 zł48 m² 1 452,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2 zlokalizowane przy ul. Lipowej w miejscowości Żytkiejmy - 30 km od miasta uzdrowiskowego Gołdap! Lokal mieszkalny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

4 500 000 zł1 000 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:36

 

Powierzchnia działki:20 257 m²

Jedyny w swoim rodzaju! Fragment twierdzy modlin. Własność hipoteczna. Do sprzedaży część hotelowa, leżąca na terenie Twierdzy. Nad ziemią jest około 1.800 m2 + podziemia do zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł49 m² 15 408,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż w bardzo pożądanej okolicy! Budynek powstał w 1920r i wpisany jest do wykazu gminnej ewidencji zabytków, co z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

699 999 zł3 000 m² 233 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrężna

Warszawa,mazowieckie

1 780 000 zł138 m² 12 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem w domu z 1929 r. na Sadybie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 r. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Elbląg,warmińsko-mazurskie

479 000 zł56 m² 8 491,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

NA sprzedaż komfortowe 4 pokojowe mieszkanie, elbląg, ul. Henryka barona 8. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję Państwu mieszkanie 4- pokojowe o powierzchni 56,4m2, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piszkawa

Piszkawa,dolnośląskie

157 500 zł1 050 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Piszkawa, gm. Oleśnica. Bez prowizji dla kupującego Teren objęty mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług. Atuty: - 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Udziejek

Udziejek,podlaskie

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaż zabytkowy młyn z przełomu XIX i XX wieku, położony w Suwalskim Parku Krajobrazowym w Udziejku. Budynek znajduje się nad brzegiem rzeki Szeszupy w popularnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stilonowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

255 000 zł48 m² 5 257,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 48,5 mkw położone na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku na os. Dolinki przy ul. Stilonowej. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

389 579 zł62 m² 6 280,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poborzańska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł62 m² 17 819,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość usytuowana w super lokalizacji. W pobliżu budynku: - 2 min spacerem do autobusu oraz tramwaju. - 2 min spacerem do stacji metra Bródno mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

351 546 zł52 m² 6 723,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołkowyska

Poznań,wielkopolskie

595 188 zł45 m² 13 226,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne do objęcia od zaraz. Rewelacyjna lokalizacja- blisko tereny rekreacyjno-spacerowe nad Maltą Mieszkanie z miejsce podwójnym postojowym w hali garażowej i komórką Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zygmunty,podlaskie

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

!rezerwacja! Urokliwe siedlisko na Szlaku Królowej Bony - wieś Zygmunty, gm. Krypno, woj. podlaskie. Ako House Biuro Nieruchomości ma zaszczyt zaprosić do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

280 000 zł59 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cenisz sobie spokój i relaks jaki dają piękne widoki? Ważna jest dla Ciebie lokalizacja? Chcesz mieć wszędzie blisko ale nie chcesz tracić bliskości przyrody? Idealnie! Mam coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różany Stok

Gdańsk,pomorskie

774 000 zł70 m² 11 057,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Karczemkach Kiełpińskich , usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku z 2002 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 600 000 zł7 532 m² 477,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna znajdująca się w centralnej części strefy przemysłowej Grodziska Mazowieckiego. Bezpośrednie sąsiedztwo budowanej obwodnicy zachodniej, bliski dojazd do autostrady A2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

579 999 zł128 m² 4 519,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler nieruchomości zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Czarnowo (7,5 km od Bydgoszczy). Mieszkanie jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kamionka,podlaskie

177 250 zł1 418 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki Budowlanej w Kamionce, gmina Zabłudów Lokalizacja: kamionka, gmina Zabłudów, województwo podlaskie Nr działki: 371/30 Powierzchnia: 1418 m Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł104 m² 7 656,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Osiedle Wiosenny Zakątek w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej, w urokliwym i spokojnym miejscu. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, którzy pragną ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

907 124 zł63 m² 14 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starzyńskiego

Witnica,lubuskie

780 000 zł189 m² 4 129,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego domu, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Witnicy. Powierzchnia użytkowa domu to 188,90m2. Prezentowany dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł106 m² 12 169,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji zlokalizowanej na bliskim Wawrze przy ul. Trakt Lubelski. Inwestycja to juz 3 etap lokalnego dewelopera w tym miejscu. Budynki w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 900 000 zł330 m² 17 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu ofertę domu na sprzedaż na kameralnym osiedlu składającym się z zaledwie 4 domów. Zielona i cicha okolica, piękne stare drzewa. W najbliższej okolicy liczne sklepy.