dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 813 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 813 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

419 000 zł62 m² 6 725,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Dąbrowa Górniczej To idealna propozycja dla osób szukających przestronnego i funkcjonalnego lokum w dogodnej lokalizacji, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

1 227 000 zł82 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81,80 m , 2 piętro w 7-piętrowym bloku z 2011 roku -warszawa, skorosze, ul. Ryżowa. Ekspozycja okien na trzy strony świata. Nieruchomość ma duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sowia Wola

Sowia Wola,mazowieckie

649 000 zł106 m² 6 093,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja - Sowia Wola - gmina Czosnów Osiedle składające się z 3 budynków dwulokalowych (6 lokali). Powierzchnia użytkowa to około 93,5m2, lokale posadowione na działkach od 420 do 500m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruchna,śląskie

630 000 zł170 m² 3 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:574 m²

NA sprzedaż dom w Pruchnej - zabudowa bliźniacza. Cena jednego budynku: 630.000 zł - do negocjacji. Cena za dwa budynki 1.200.000 zł Budynek mieszkalny położony jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Połomia

Połomia,śląskie

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 320 m²

Wolnostojący dom W połomi oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży dom parterowy wolnostojacy jednorodzinny w Połomi o powierzchni użytkowej ok.100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pionierów

Krosno Odrzańskie,lubuskie

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne i jasne 3 pokojowe mieszkanie w Krośnie Odrzańskim. Bardzo dobra lokalizacja - ulica Pionierów. Mieszkanie o powierzchni 61 m2, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł65 m² 13 748,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Bemowie 3 pokojowe mieszkanie na Jelonkach 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny 3 pokoje po remoncie mieszkanie z balkonem po remoncie dwustronne ciche mieszkanie wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł44 m² 10 996,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum 2 pokoje/lux/ rozkład 43m2! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 4 piętro w 5-piętrowej kamienicy z 1900 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ślusarska

Rumia,pomorskie

549 000 zł46 m² 12 060,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz wyjątkowego mieszkania w sercu miasta, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Przedstawiamy nową, prestiżową inwestycję nova Ślusarska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł33 m² 15 644,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,6m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

849 000 zł110 m² 7 689,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Wysoki standard wykończenia - pompa ciepła l rekuperacja, dojazd drogą asfaltową nowoczesne osiedle zakup od dewelopera! bez prowizji l bez pcc Dostępne 2 warianty: z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

980 000 zł156 m² 6 278,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Przedmiotem sprzedaży jest pół bliźniaka w stanie deweloperskim z garażem o powierzchni całkowitej 156,09 m2 posadowiony na działce o powierzchni 310 m2 w miejscowości Wólka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł44 m² 16 931,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Warszawa Białołęka - Żerań, ul. Krzyżówki 44 m2 | 2 pokoje z aneksem kuchennym | budynek z 2018 r. | ogródek 37 m2 | w pełni umeblowane i wyposażone w agd | stan bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Będkowo

Będkowo,dolnośląskie

139 000 zł3 402 m² 40,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Będkowie - idealna na Twój wymarzony dom! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w Będkowie, usytuowaną zaledwie 1 km od Trzebnicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wierzbowa

Łódź,łódzkie

522 000 zł174 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Więcej informacji: więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: lokalizacja: łódź (śródmieście) okolice ulicy Wierzbowej Bardzo dobra lokalizacja! Przedstawiam Państwu do kupienia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

575 000 zł50 m² 11 509,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Idealna propozycja dla wymagających Klientów- na własne lub inwestycyjne potrzeby. Lokalizacja:ciche Sródmieście: ul. Emilli Plater- bliskość Centrum i Wałów Chrobrego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

799 000 zł54 m² 14 679,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność - nowa cena -50.000 PLN STAN PRAWY - LOKAL MIESZKALNY Z KSIĘGĄ WIECZYSTĄ KOŁOBRZEG ul. Bałtycka - nowy apartament ( lokal mieszkalny), 3pok. 54,43m2, duży taras + komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

890 000 zł66 m² 13 484,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament z widokiem na Skrzyczne i Skocznie Skalite Mam ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 46,10 m oraz antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

644 900 zł69 m² 9 346,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo wygodne mieszkanie idealne dla rodziny! Piękna okolica w pobliżu lasu co docenią klienci, którzy lubią spacery a jednocześnie pracujący w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

485 000 zł51 m² 9 534,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,87 m , usytuowane na trzecim piętrze niskiego, monitorowanego budynku z 1960r. przy Al. Racławickich. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Pisarzowice,dolnośląskie

1 200 000 zł18 600 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pisarzowice/gmina Lubań | Działka usługowa położona przy drodze krajowej - 18600 m2 | mpzp Dla kogo: dla osób, które szukają nieruchomości pod obiekty produkcyjne, bazy, składy i magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 30 Stycznia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

449 000 zł85 m² 5 263,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne, rozkładowe mieszkanie w kamienicy, śródmieście, ul. 30 Stycznia. II piętro, ostatnie. Stan budynku dobry, zadbana klatka schodowa, nowy dach, drzwi z domofonem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 749 900 zł156 m² 11 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:661 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.156 m2, położony na zadbanej działce o powierzchni ok. 660 m2 w spokojnej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka V Żelaznego

Głogów,dolnośląskie

369 000 zł63 m² 5 866,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Poszukujesz nieruchomości w spokojnej lokalizacji? Cenisz sobie bliskość przyrody i zieleni? Idealnie! Mam coś, na miarę Twoich oczekiwań. Lokalizacja nieruchomości otwiera przed Tobą szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Katowice,śląskie

340 000 zł47 m² 7 296 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy z rozwiniętą infrastrukturą, licznymi sklepami, innymi punktami handlowymi. Informacje o mieszkaniu: dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

914 100 zł55 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowej inwestycji River Point - Kępa Mieszczańska, wrocław Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,4 m w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

799 000 zł155 m² 5 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Makler poleca dom W pięknym otoczeniu przyrody Blisko Bydgoszczy mini osiedle trzech domów typu bliżniak dla sześciu rodzin.Bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Rozkład domu bardzo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

886 800 zł85 m² 10 398,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

2 piętrowa inwestycja w zielonej okolicy z niską zabudową. W mieszkaniu: - podwyższone sufity - ogród zimowy - 2 łazienki - sypialnie od wschodu - pokójdzienny od zachodu z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzewiowa

Kielce,świętokrzyskie

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

budynek z cegły po termomodernizacji (okna w mieszkaniu do wymiany) mieszkanie dwustronne dwa pokoje, 1 balkon kuchnia widna łazienka z wc parking przed blokiem tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 349 000 zł263 m² 12 733,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Rezydencja chojnów|dom 263M2|6 pokoi|3 łazienki|działka 1250m2|chojnowski park krajobrazowy dane techniczne: przestronny, wolnostojący dom z 2008 roku po generalnym odświeżeniu o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. de Gaulle'a

Zabrze,śląskie

490 000 zł85 m² 5 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Tylko w Realton Nieruchomości! 4 Pokoje | 85m2 Wyremontowane Balkon 2 łazienki Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. De Gaulle'a w Zabrzu. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chrztowo

Chrztowo,pomorskie

167 000 zł1 400 m² 119,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z Pozwoleniem na Budowę domku letniskowego o powierzchni całkowitej 186 metrów kwadratowych (użytkowa 99m kw) Lokalizacja Chrztowo to spokojna miejscowość nieopodal Kościerzyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 000 zł39 m² 11 216,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jar | strobanda | 2 pokoje | 39,14 m2 | ogródek Gotowe do wprowadzenia. Prezentuję Państwu śliczne, gustownie urządzone, 2 pokojowe mieszkanie, w dużej częścipeł umeblowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

1 900 000 zł265 m² 7 169,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Nowoczesny, przestronny, a jednocześnie pełen elegancji i komfortu, dwupoziomowy dom o pow. 265 mkw. Dom położony jest na niewielkim zniesieniu. Znajduje się zaledwie 6 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowskiego

Bytom,śląskie

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy mieszkanie w rejonie bardzo spokojnym i cichym, jednocześnie oddalonym raptem 15 km od Katowic oraz 2 km od Centrum miasta. Bytom- łagiewniki, ul. Romanowskiego. Ważne informacje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Filipów

Filipów,podlaskie

89 000 zł3 000 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2, położona w okolicy Jeziora Białego pod Filipowem. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod stałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,świętokrzyskie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości własny kąt oferuje Kameralny domek na dużej działce! Blisko miasta, a jednocześnie w otoczeniu terenów zielonych > idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

279 168 zł29 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leśników

Pogorzelica,zachodniopomorskie

477 000 zł53 m² 8 998,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowy apartament z tarasem gotowy do zamieszkania! Szukasz nietuzinkowego apartamentu, który zachwyci Cię swoim układem i funkcjonalnością? Mamy dla Ciebie idealną propozycję -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żywiec

Żywiec,śląskie

155 850 zł1 039 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki z widokiem na panoramę miasta Żywiec oraz pasma górskiego. Każda z działek ma po około 10 arów. Okolice są idealne na długie, spokojne spacery. W niedalekiej.