dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

730 000 zł69 m² 10 579,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 68,8 m2. Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe z jasną kuchnią. Łazienką i osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kukuczki

Rzeszów,podkarpackie

179 000 zł824 m² 217 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie - Matysówka. Nowa niższa cena! Grunt na sprzedaż o powierzchni 8,24 arów przy ulicy Kukuczki w Rzeszowie. Przedmiotowa działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

768 000 zł40 m² 18 981,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji | 0% pcc I bez ukrytych kosztów Oferowane mieszkanie znajduję się w dzielnicy Krowodrza przy ul. Józefa Wybickiego. Mieszkanie składa się z przestronnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogodna

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł74 m² 5 399,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Wspaniałe przestronne mieszkanie o pow. 74 m2 położone na II piętrze niskiego bloku przy ulicy Pogodnej w Stargardzie. W skład nieruchomości wchodzi : - słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

649 000 zł70 m² 9 324,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalne, przestronne 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Doskonała oferta pod wynajem. Ciekawa oferta zarówno dla rodziny. Możliwość pozostawienia w cenie sprzedaży pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wrzosowa

Borzechowo,pomorskie

109 000 zł1 289 m² 84,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu działkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1289 m2, zlokalizowana przy ulicy Wrzosowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Płonkowska

Łapy,podlaskie

260 000 zł1 394 m² 186,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy w Łapach, woj. podlaskie. Działka o powierzchni 1394 m2 położona jest w miejscowości Płonka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł50 m² 26 363,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

618 800 zł34 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli poszukujesz mieszkania, zapraszam do kontaktu telefinicznego, sms, email, wyślę pełną ofertę niepublikowanych mieszkań - różne rozkłady, atrakcyjne ceny, wszystko W jednym miejscu Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mirsk

Mirsk,dolnośląskie

110 400 zł1 200 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę położoną w miejscowości Kwieciszowice (gmina Mirsk). Powierzchnia: 1200 m2. Działka objęta studium uwarunkowań zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł58 m² 8 969,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne i gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,86m2 ,znajdujące się w samym centrum Torunia. . Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

389 600 zł28 m² 13 718,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/1pok./Uniwersytet Ekonomiczny/okazja/Kamienna Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę do remontu mieszczącą się na 6-tym piętrze 10-piętrowego budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

877 000 zł226 m² 3 880,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:884 m²

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Dom przeznaczony dla rodziny z dziećmi. Na 3 kondygnacjach znajduje się bardzo dużo pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 470,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Opole

Opole,opolskie

289 000 zł25 m² 11 432 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - rezerwacja Tylko u nas, oferta na Wyłączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży kawalerki, zlokalizowanej w Opolu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potokowa

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł65 m² 10 771,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,52 m2 z dwoma tarasami w otoczeniu zieleni, usytuowane na zamkniętym osiedlu Staroniwa wchodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

529 000 zł76 m² 7 006,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja! oferta na wyłączność - tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego przy al.Niepodległości 98 Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł51 m² 11 837,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz mieszkania w pełni wyposażonego i umeblowanego, położonego w spokojnej okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie. To przestronne, dwupokojowe mieszkanie oferuje doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł119 m² 2 760,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu dwupoziomową nieruchomość komercyjną o powierzchni 119,17 m2, zlokalizowaną w centrum Gorzowa Wlkp. przy ulicy Sikorskiego. Na każdym piętrze rozplanowano po 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bażancia

Warszawa,mazowieckie

2 920 000 zł290 m² 10 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:871 m²

Prezentuję Państwu do sprzedaży, elegancki dom (willa) usytuowany w cichej i spokojnej dzielnicy przy ulicy Bażanciej w Warszawie. Klimatyczna, spokojna ulica, otoczona eleganckimi domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Iława,warmińsko-mazurskie

295 000 zł50 m² 5 951,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,57m , usytuowane na drugim piętrze, w budynku czteropiętrowym w Iławie przy ul. Ostródzkiej. Budynek został wybudowany w 2009 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł43 m² 8 060,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania na ul Warszawskiej w Kielcach 3-pokoje, lokal o powierzchni 43,4 m2 usytuowane na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

350 000 zł53 m² 6 647,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 52,65m2. Mieszkanie usytułowane na II piętrze, 4-piętrowego bloku z parkingiem ogólnodostępnym pod blokiem. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rzepiska

Rzepiska,małopolskie

699 000 zł1 350 m² 518 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Do sprzedania widokowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1350m2. Prawomocne warunki zabudowy. Rzepiska. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Rzepiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

415 546 zł47 m² 8 860,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pomoże Ci wybrać i dostosować do Twoich potrzeb architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

450 000 zł1 100 m² 409,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Helton ma przyjemność zaprezentować nową ofertę - działki w miejscowości Wielka Wieś. Opis: na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o idealnych wymiarach, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Knurów

Knurów,śląskie

780 000 zł131 m² 5 954,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom jednorodzinny, z pięknym, otwartym, przestronnym salonem z antresolą. Dom jest w stanie surowym, zamkniętym, z ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 080 000 zł131 m² 8 244,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Oferta bez podatku pcc i bez prowizji. Kwadrans od centrum Wrocławia w Długołęce na nowopowstałym osiedlu do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny. Dom o powierzchni całkowitej 131.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szybowników

Leszno,wielkopolskie

459 000 zł86 m² 5 350,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Nowobudowane kameralne osiedle w Wilkowicach na ul.Mórkowskiej (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 5 domów w zabudowie czterorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 070 000 zł143 m² 7 500,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 142,65 m2 z działka powierzchni 359 m2. Nowoczesny design. Dwupoziomowy dom z przestronnym salonem, jadalnią, aneksem kuchennym, trzema sypialniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

452 000 zł29 m² 15 843 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji? Mam coś dla Ciebie! Oferuje małe lokale użytkowe w sercu Gdańska - idealne pod wynajem z gwarancją wysokiego roi! Dlaczego warto? Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gradowa

Wrocław,dolnośląskie

1 020 000 zł68 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronny, komfortowy apartament z antresolą i windą na wrocławskich Krzykach o powierzchni 68m2 (po podłodze 78m2) Układ pomieszczeń: poziom I *salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 549 000 zł72 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji Osiedla City Park przy Alei Jana Pawła II w Gdańsku. Oferowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

729 000 zł82 m² 8 933,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 82 m , położone na trzecim piętrze kameralnego budynku przy ul. Niemierzyńskiej w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tulipanowa

Łysomice,kujawsko-pomorskie

331 000 zł158 m² 2 094,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:662 m²

Oferta dodana za pomocą addom Informuję o możliwości wzięcia udziału w pisemnym konkursie ofert na sprzedaż prawa własności nieruchomości w miejscowości Łysomice, powiat i woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

839 000 zł53 m² 15 705,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane w prestiżowej inwestycji Aleja Parkowa w Wieliczce, przy ul. Szymanowskiego. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

740 000 zł104 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie położone w inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 104m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji. Parter budynku to przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

980 000 zł156 m² 6 278,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Przedmiotem sprzedaży jest pół bliźniaka w stanie deweloperskim z garażem o powierzchni całkowitej 156,09 m2 posadowiony na działce o powierzchni 310 m2 w miejscowości Wólka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł300 m² 4 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Wstęp: przestronny dom wolnostojący na dużej działce - Gdańsk Osowa. Dla kogo?: -Dom dla rodziny -dla miłośników przestrzeni i ogrodu -dla tych, którzy chcą urządzić się od nowa we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

576 516 zł41 m² 13 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:na skróty: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,19 m2 w promocyjnej cenie 576 516 zł, w nazywanej ostatnio dzielnicy Morenowy Jasień :dla kogo?: -Dla studentów -dla rodziny -dla singli.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij