dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 934 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł63 m² 6 856,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Uwaga! Marzysz o lokalu, w którym możesz szybko zamieszkać? Lubisz przestrzeń w mieszkaniu i spokojną okolicę? Ważne jest dla Ciebie, aby mieć wszystko, co potrzebne do wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Falenty Nowe

Falenty Nowe,mazowieckie

1 439 000 zł173 m² 8 317,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

: krótko: oferujemy segment mieszkalny o powierzchni sprzedażowej 173 m2 w nowym osiedlu Droga Hrabska w Falentach Nowych II etap. Idealne rozwiązanie dla rodzin poszukujących komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

280 000 zł63 m² 4 460,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

!oferta na wyłączność! Przedstawiamy Państwu przestronny lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Dzieci Wrzesińskich w Koszalinie, idealny dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W naszej ofercie mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 49,92 m2 znajduje się na 2 piętrze 4-piętrowego budynku z windą i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

534 800 zł3 820 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 3800m2. Działka w kształcie prostokąta, szerokość to 23m, a długość 172m. Idealna lokalizacja na siedzibę firmy, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gilów

Gilów,lubelskie

1 100 000 zł268 m² 4 104,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Loft gilów - Siedlisko położone na Roztoczu w malowniczym regionie Lubelszczyzny. Oryginalna nieruchomość, która łączy miejski komfort z sielankowym klimatem lubelskiej wsi. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cesarza

Kraków,małopolskie

519 600 zł40 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja. Urokliwe mieszkanie w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego Kraków, ul. Benedykta Cesarza Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40 m , usytuowane na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

817 000 zł54 m² 14 999,10 zł/m²

 

Piętro:4/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 54,47 m2 położone w centrum miasta, w budynku capital towers przy ulicy Podwisłocze 27. Mieszkanie znajduje się w wieży C na 4 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Orneta

Orneta,warmińsko-mazurskie

239 000 zł100 m² 2 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:68 m²

Każda nieruchomość posiada swój indywidualny klimat. Szczególnie jeśli chodzi o starsze budowle, które często cechują się niepowtarzalnym charakterem. Również, a może przede wszystkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pomiechówek

Pomiechówek,mazowieckie

158 625 zł2 115 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Stare Orzechowo gmina Pomiechówek. Powierzchnia działki wynosi 21115 mkw. Cena za metr kwadratowy wynosi 75 zł. Cena jednej działki wynosi 158 625.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Koszalin,zachodniopomorskie

550 000 zł73 m² 7 504,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu przestronny lokal w samym centrum Koszalina! Nieruchomość o powierzchni 73,29m2 przy ul. Kaszubskiej szuka swojego nowego właściciela. Nowsze budownictwo, efektowna duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

2 790 000 zł212 m² 14 103,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż W sercu lasu sosnowego - magdalenka dane techniczne: nowoczesny dom z 2011 roku o powierzchni 212 m2 z przylegającym 40-metrowym tarasem wychodzącym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Hermanowa,podkarpackie

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący w Hermanowej. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomosci do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 20 ara. Nieruchomość położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -warszawa, bielany, ul. Marymoncka. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mączniki

Mączniki,wielkopolskie

940 000 zł106 m² 8 867,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Nowy, atrakcyjny dom W granicach kalisza. Dom w zabudowie bliźniaczej/połowa bliźniaka/, o wysokim standardzie wykończenia z 2023r. Aranżacja architekta wnętrz. Miłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

460 000 zł31 m² 14 748,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim! Chciałabym zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok 31m2, w pełni wykończone i wyposażone, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Feliksów

Feliksów,mazowieckie

852 500 zł2 750 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w szybko rozwijającym się rejonie Zaborowa w miejscowości Feliksów. Woda i prąd przy działce, gaz ok. 100 metrów od działki, kanalizacja w przyszłości. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smolec

Smolec,dolnośląskie

5 000 000 zł323 m² 15 491,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Rezydencja w Smolcu dla wymagającego klienta, gmina Kąty Wrocławskie. Nieruchomość położona we wsi Smolec, gmina Kąty Wrocławskie, tuż przy granicy Wrocławia. Dojazd do wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 450 000 zł160 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przestronny dom w pobliżu pkp , okolica cicha i spokojna. Przedstawiamy do sprzedaży nieruchomość o pow. ok. 160 m 2 , posadowioną na działce 1600 m 2. Ten urokliwy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jeziórko,mazowieckie

215 000 zł205 m² 1 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Zapraszam do zakupu pięknej działki budowlanej z domem do remontu położonej we wsi Jeziórko przy ul. Prostej 10 (gm. Prażmów, pow. piaseczyński) oferta na wyłączność specyfikacja działki: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

618 039 zł57 m² 10 919,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rabat z 671 782 zł na 618 039 zł 0% prowizji Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera promocja - oszczędź 53 743 zł do końca roku! Mieszkanie na sprzedaż przy terenach zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

498 051 zł39 m² 12 737,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

376 465 zł1 751 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Miłoszycach, gmina Jelcz-Laskowice. Media: woda, prąd, gaz w drodze przy działce. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chorowice

Chorowice,małopolskie

280 000 zł1 548 m² 181 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną w Chorowicach w gminie Mogilany. Działka znajduje się na delikatnym zboczu, kształtem zbliżona jest do prostokąta. Znajduje się w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Cisowa

Manowo,zachodniopomorskie

79 079 zł1 001 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w Manowie Prezentujemy Państwu działkę z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w obrębie ul. Cisowej, gm. Manowo - nr 28/28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobrzyń

Dobrzyń,opolskie

155 000 zł2 002 m² 77,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni ok. 0,2002 ha w miejscowości Sielska Woda, obręb Dobrzyń, gmina Lubsza. Media - woda, prąd - w drodze. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł39 m² 18 015 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni ok. 40 m , w budynku z 1971 roku. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze bloku z balkonem. Budynek wyposażony jest w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł79 m² 8 428,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 79,37 m2 z w zabudowie szeregowej dwulokalowej zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Projektant przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

339 000 zł35 m² 9 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Śmiechowskiej w Wejherowie na Śmiechowie. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł39 m² 9 134,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

519 999 zł41 m² 12 667,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Słupsk,pomorskie

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 37m2 na 4 piętrze przy ulicy Zygmunta Augusta w Słupsku. - komfortowa lokalizacja - cisza spokój, mimo to blisko do centrum miasta - w sąsiedztwie park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mirków

Mirków,dolnośląskie

1 200 000 zł111 m² 10 805,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mirków/bliźniak/4pok./2024/ogród/parking/top/taras/strych Prezentujemy Państwu nowy, wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku w Mirkowie. Nieruchomość składa się z: -pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Bogdany

Bogdany,warmińsko-mazurskie

155 000 zł3 126 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży urokliwie położoną działkę nad Kanałem Kiermas, który łączy dwa Jez. Umląg i Bogdańskie. Działka ma status rolny lecz posiada Warunki Zabudowy. Jej powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kozubszczyzna,lubelskie

1 990 000 zł240 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Mam do zaoferowania 5 pokojowy Dom Wolnostojący o powierzchni użytkowej 240m2 z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku, umiejscowionym na jedynej w swoim rodzaju działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

13 600 000 zł718 m² 18 954,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową wille mieszczącą się w pierwszej linii brzegowej Wisły. Jest to inwestycja która na nowo zdefiniowała pojęcie luksusu w kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

159 000 zł30 m² 5 298,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:338 m²

Makler poleca Do sprzedania działka rod w Bożenkowie.Miejsce bardzo urokliwe w lesie, niedaleko woda, dużo terenów spacerowych i rowerowych.Z dojazdem do nieruchomości nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowiec

Tarnowiec,małopolskie

279 000 zł1 800 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego! Do sprzedania przepiękna działka budowlana w Tarnowcu koło Tarnowa. Powierzchnia działki to 18 arów, z możliwością dokupienia drugiej części 16 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł39 m² 14 980,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Pilczycach przy ul. Lotniczej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 12-piętrowym budynku z 2016r. i składa się z :.