dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł148 m² 21 550,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Nowoczesny apartament (148,49 mkw.) z wyraźnym podziałem na część dzienną (do wspólnego spędzania czasu) i część sypialnianą. Cześć dzienną (salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł54 m² 23 967,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,24 m , 3 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z 2017 roku -warszawa, wola, ul. Danuty Siedzikówny "inki". Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lublin

Lublin,lubelskie

1 894 200 zł6 314 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * 1. Oferujemy do sprzedaży teren podzielony na 3 mniejsze działki oraz działkę pod drogę wewnętrzną, oznaczony w planie zagospodarowania mpzp jako ag, tj. teren aktywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bańgowska

Siemianowice Śląskie,śląskie

284 358 zł34 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddane do użytkowania! bez prowizji oraz podatku pcc Podwyższony standard deweloperski: wykończone balkony płytki gresowymi (taras pływający) okna 3 szybowe 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

695 000 zł35 m² 19 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Starowiejskiej w Śródmieściu Gdyni, o powierzchni 34,5 metra kwadratowego. Idealne jako inwestycja w centrum lub komfortowe lokum na swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

594 558 zł38 m² 15 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji | 0% pcc I bez ukrytych kosztów Oferowane mieszkanie znajduję się w dzielnicy Dębniki przy ul. Jana Kantego Federowicza. Mieszkanie składa się z przestronnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

409 000 zł26 m² 15 834,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji? Mam coś dla Ciebie! Oferuje małe lokale użytkowe w sercu Gdańska - idealne pod wynajem z gwarancją wysokiego roi! Dlaczego warto? Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł62 m² 17 822,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Eurovilla prezentuje 3-pokojowy apartament na sprzedaż z tarasem i przeszkloną oranżerią, usytuowany w pobliżu Parku Wilanów na zamkniętym, zielonym i cichym osiedlu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 947 000 zł66 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowe mieszkanie Z tarasem na osiedlu woronicza qbik budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym Osiedlu Woronicza Qbik jest to nowoczesny kompleks mieszkaniowy w charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego

Jarosław,podkarpackie

420 000 zł60 m² 6 965,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu za Parkiem w bardzo dobrej lokalizacji - os. Piłsudskiego. Na osiedlu są przedszkola, żłobek, przystanki autobusowe miejskiej komunikacji, park, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nieruchomość Środkowy segment w Grodzisku Mazowieckim, idealny dla rodzin z dziećmi. Nieruchomość o powierzchni 85m2 oferuje przestronny salon z aneksem kuchennym (34m2), salon ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Lgota Wielka

Lgota Wielka,małopolskie

89 000 zł5 979 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę w malowniczej miejscowości Gmina Wolbrom. Działka znajduje się w Lgocie Wielkiej gm.Wolbrom, o powierzchni 0,5979ha. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strużańska

Rembelszczyzna,mazowieckie

1 199 000 zł139 m² 8 606,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:97 m²

Wykończony segment 1,5 km od warszawy - gotowy do zamieszkania! Doskonała nieruchomość zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Segment oferuje możliwość wygodnego zamieszkania oraz dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Niemce,lubelskie

400 000 zł1 966 m² 203,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferujemy Państwu atrakcyjne nieruchomości budowlane ulokowane w miejscowości Niemce , w gminie Niemce. Jeden z prezentowanych gruntów ma powierzchnię 1600mkw i szerokość frontu 18m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

383 571 zł43 m² 8 930,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

750 141 zł68 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie gotowe do oddania. To nowoczesna inwestycja, która powstała przy ul. W. Jagiełły w spokojnej, południowej części Gdańska Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

611 000 zł56 m² 10 971,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 500 000 zł2 513 m² 596,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę ok. 2500m2, z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka znajduje się przy głównej drodze łączącej Dziwnów z Międzywodziem. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raginisa

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł48 m² 11 554,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Osiedle nautica w ofercie do sprzedaży apartament o powierzchni 47,60 mkw z balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz boksem rowerowym w budynku przy ul. Raginisa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Heweliusza

Zielona Góra,lubuskie

787 000 zł117 m² 6 700,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokojowy apartament z tarasem oraz własnym garażem przy Heweliusza ` Nowa inwestycja deweloperska w Zielonej Górze. Brak podatku pcc więcejinformacji pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł38 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Warszawa-Ochota tuż przy Placu Zawiszy - Aleje Jerozolimskie 119a ścisłe centrum Warszawy 1,2 km od Pałacu Kultury bezpośrednio przy budynku przystanki autobusowe i tramwajowe | 1,5 km do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

343 066 zł42 m² 8 117,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji Przy zakupie nie zapłacisz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa i umów się na spotkanie. Data oddania inwestycji: IV kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Sieradz,łódzkie

290 000 zł47 m² 6 223,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z cegły zlokalizowanym przy ulicy Targowej w Sieradzu. Blokiem administruje prężnie działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zaborówek

Zaborówek,mazowieckie

670 000 zł1 671 m² 401 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nasza oferta zawiera różne opcje zakupu działki. Obok siebie są 2 działki; jedna o powierzchni 1671 m2 i druga 1321 m2. Można kupić jedną z nich, a można też kupić obie, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

319 999 zł60 m² 5 306,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Kopernik, ul. Orbitalna, mieszkanie, 3 pok z balkonem, 60,30m 2 , sprzedaż 319 999zł sprzedane! Jeśli szukasz w dobrej lokalizacji, 3 pokojowego mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cegielniana

Bytom,śląskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc! Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km od Rynku w Bytomiu! Projekt 'w malinówkach 2b' Domy są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

440 000 zł3 325 m² 132,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający Działka o powierzchni 3 325 m , położona w mrągowie/marcinkowo nr 420/7 Informacje o Działce: działka w kształcie litery L .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

145 000 zł53 m² 2 742,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Zabrzańskiej 101/3 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju, pomieszczenia gospodarczego, wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rydułtowy,śląskie

240 000 zł58 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze w niskim bloku w Rydułtowach. Szczegóły mieszkania: mieszkanie składa się z trzech pokoi z których jeden posiada wyjście na niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionna

Kamionna,mazowieckie

400 000 zł112 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu nieduży dom w malowniczej okolicy, na skraju lasu, gdzie chodziłem na grzyby. W pobliżu jest jedna z najczyściejszych rzek w Polsce, jaką jest Liwiec. Można tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

967 560 zł88 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu tę wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim, której powierzchnia wynosi 87,96 m2. Ta nieruchomość jest nie tylko przestronna, ale także oferuje nieograniczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rodziny Czosków

Starogard Gdański,pomorskie

520 000 zł78 m² 7 364,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Jeśli marzysz o przytulnym domu w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Starogardu Gdańskiego, ta oferta jest dla Ciebie. Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Mikołaja Kopernika

Stargard,zachodniopomorskie

319 000 zł48 m² 6 715,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam mieszkanie w Stargardzie, położone przy Osiedlu Kopernika: 3-pokojowe, z oknami pcv. Powierzchnia 47,48 m2, położone na I piętrze w IV-piętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Piastów,mazowieckie

695 000 zł60 m² 11 544,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,2 m2 usytuowane na parterze w wysokim budynku zlokalizowane w Piastowie. Na powierzchnię mieszkania składa sie: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł24 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka o powierzchni 23,5 m z przynależną komórką lokatorską o wielkości 4 m , usytuowana na 3., ostatnim piętrze kameralnego bloku w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Brodnica,kujawsko-pomorskie

330 000 zł34 m² 9 792,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie zlokalizowane w Brodnicy przy ul. Łokietka. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze w budynku z windą, co znacznie wpływa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Bojano,pomorskie

929 000 zł130 m² 7 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom W bojanie na granicy Z gdynią dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m2, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szeremety

Olecko,warmińsko-mazurskie

189 000 zł1 603 m² 117,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1603 m2, położona w Olecku przy ul. Mariana Szeremety. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu, z dala od ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł45 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 po podłodze 58,50m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z cegły z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł39 m² 14 359 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku, przymorze Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 39 m , usytuowanego na 8.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij