dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 898 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bałtycka

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

350 000 zł2 062 m² 169,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania dwie działki budowlane w Nowym Dworze Gdańskim. Przy ulicy Bałtyckiej. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 999 zł57 m² 10 680,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja/poleska/top/3pok/loggia/piwnica/tanio Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bażanowice

Bażanowice,śląskie

780 000 zł222 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 368 m²

Nowocześnie rozplanowany budynek na bardzo dużej, słonecznej i widokowej działce. Bardzo łatwy dojazd do centrum Cieszyna i szybki wjazd na S52 do Bielska. Bardzo duża, słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

536 096 zł52 m² 10 289,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł61 m² 10 570,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Winogrady ul. Ziarnista/hawelańska/naramowicka. Doskonała lokalizacja! brak podatku pcc bez prowizji mieszkanie 4 pokojowe (61,49m2) 1 piętro w bloku z windą 2 balkony, łazienka I wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jarszewko

Jarszewko,zachodniopomorskie

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Dwa domy w cenie jednego - pięknie położona posiadłość na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się we wsi Jarszewko, w powiecie goleniowskim, gmina Stepnica. Na dużej prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Topólno

Topólno,mazowieckie

595 000 zł20 200 m² 29,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna -> przemysłowo - usługowo - mieszkaniowa Idealna do podziału na: * dwie działki: jedna większa budowlano-mieszkaniowo-usługowa z wjazdem z drogi wojewódzkiej, druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 590 000 zł221 m² 7 194,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Serdecznie polecamy: klimatyczny dom na sprzedaż Lokalizacja Miasto: bydgoszcz Dzielnica: górzyskowo Okolica: spokojna, z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej Opis nieruchomości Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nysa,opolskie

995 000 zł140 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:904 m²

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny, słoneczny oraz wykończony dom o powierzchni 140m2 umiejscowiony na działce o powierzchni 904m2 znajdujący się w Goświnowicach. Dom posiada garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kiedrzyn

Kiedrzyn,mazowieckie

100 000 zł1 200 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana położona w Kiedrzyniu w gminie Gózd. Działka o powierzchni 1200m2, w kształcie kwadratu 35x34 Nr działki 97/10 Wydane warunki zabudowy Blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ikara

Gdynia,pomorskie

660 000 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy plaży! Mieszkanie znajduję się na Babich Dołach. W skład mieszkania wchodzą: - pokój salon - 17m2 (z wyjściem na balkon) - pokój - 11m2 - pokój - 10m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

540 000 zł90 m² 6 025,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89.62m2 z BALKONEM przy ul. Dębickiej w Rzeszowie! Informacje: - mieszkanie bezczynszowe - Niska zabudowa szeregowa - Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

799 998 zł103 m² 7 736,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Premium/ok.Ołtaszyna/obniżona cena!/4Podkowy/top/Wysoka/Partynice/3pok./Okazja/balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaroszewo

Jaroszewo,kujawsko-pomorskie

129 750 zł93 m² 1 395,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym, położonej przy Jaroszewo 74,Jaroszewo, 88-400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Armii Krajowej

Jastkowice,podkarpackie

639 000 zł94 m² 6 764,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja Sosnowa Przystań to miejsce, które oferuje wyjątkowe domy wolnostojące w stanie deweloperskim zlokalizowane na malowniczej, zalesionej działce o powierzchni 7,5 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł74 m² 22 297,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Hamton Home przedstawia atrakcyjny 74 metrowy apartament, na ul. Łuckiej tuż przy Rondzie Daszyńskiego. Budynek w 2024 r. przeszedł generatory remont klatek schodowych, na dole jest punkt ochrony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abramowskiego

Łódź,łódzkie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Jasne, przyjemne mieszkanie, od strony sypielni widok na Park Abramowskiego. Obok nowe osiedle Tylna, sklepy, markety, przedszkola, żłobek. Centrum kulturalno-rozrywkowe Fabryka Sztuki oraz osiedle "fuzja".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 999 zł66 m² 9 062,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

ogrzewanie miejskie/okazja!/3pok./toplokalizacja/Inżynierska/Tarasy Grabiszyńskie/ogród DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,09m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

621 010 zł41 m² 15 146,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elewów

Gdańsk,pomorskie

1 026 900 zł79 m² 12 998,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie mieszczące się w zielonej dzielnicy Gdańska - Matarnia. Lokalizacja: matarnia to świetnie skomunikowana dzielnica, z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Prusice

Prusice,dolnośląskie

2 980 000 zł14 900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Miejscowość: prusice Powierzchnia 1,49h z możliwością powiększenia do 1,78h Działka nr: 628/5 Położona na obszarze czesciowo 1u, 9mn-U Podstawowe przeznaczenie terenu ( zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mosty,pomorskie

2 500 000 zł273 m² 9 150,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej usytuowane w cichej i spokojnej okolicy w Mostach k. Gdyni przy ulicy Polanki. Lokalizacja Mosty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Skierniewice,łódzkie

495 000 zł68 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skierniewice ul. Bolesława Prusa - widok Mieszkanie o powierzchni 68 m2. Atut! Z czynszem i opłatami małymi jak przy mniejszym metrażu. 3/4 pokojowe 3 piętro Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

820 000 zł82 m² 10 011 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - zapraszam do współpracy inne biura nieruchomości. Oferta premium - mieszkanie sprzedawana z całym umeblowaniem i wyposażeniem, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rączna

Rączna,małopolskie

750 000 zł68 m² 10 961,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Biuro nieruchomości Lakado prezentuje nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

600 000 zł136 m² 4 408,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł48 m² 12 733 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie na Szczepinie. Opiekun Oferty Nr. licencji pfrn 23867 Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w odpowiednim oddaleniu od ulicy Legnickiej - pod tym numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł61 m² 13 163,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Szukasz 4 pokojowego mieszkania blisko Centrum Gdańska? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty: - dogodna lokalizacja, ok. 10 min spacerem do Stacji skm Gdańsk Politechnika - mieszkanie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł39 m² 19 771,60 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy przy Alei Jana Pawła II Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Miernicza

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej wyremontowanej kamienicy z windą. Mieszkanie idealne pod wynajem jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworska

Modlniczka,małopolskie

865 000 zł69 m² 12 736,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe Modlniczka, blisko Krakowa Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w bliźniaczej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

1 947 000 zł195 m² 9 987,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokalizacja na Starej Ochocie, okolice Placu Narutowicza. Kamienica z roku 1937 wpisana do rejestru zabytków. Budynek po rewitalizacji w bardzo dobrym stanie technicznym. Duży, widny, przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 998 zł54 m² 13 419,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/komandorska/rozkład/piwnica/premium/krzyki/ue/wielka/3pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W trakcie generalnego remontu. Idealne pod inwestycję- na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

330 000 zł37 m² 8 982,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zamieszkaj w spokojnej i zielonej okolicy! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: chojny-Dąbrowa, ul. Tatrzańska 104 Metraż: 36,74 m O mieszkaniu: to przytulne mieszkanie na parterze idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zagrodowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

218 250 zł1 848 m² 118,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Syndyk ogłasza I pisemny przetarg nieograniczony! Przedmiotem przetargu jest wchodząca w skład masy upadłości Anny Kloczkowskiej nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Łódź

Łódź,łódzkie

454 923 zł37 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta nieruchomości z rynku pierwotnego. Kawalerka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, w pobliżu Łódzkiego metra. Nieruchomość o powierzchni 37,35 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gronik

Kościelisko,małopolskie

1 799 750 zł73 m² 24 546,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowy Apartament z Widokiem na Tatry w Inwestycji Taternik Lokalizacja: kościelisko, w pobliżu Zakopanego Twoje Miejsce w Sercu Tatr: wyobraź sobie weekendy spędzane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

168 000 zł33 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-2 o powierzchni ok 33 mkw położone w samym centrum miasta przy ulicy Śląskiej. Przestronny, widny i słoneczny pokój, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

555 000 zł55 m² 10 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,5m2 m2 znajdujące się w spokojnej dzielnicy Osowa Góra w Bydgoszczy z pięknym widokiem na las. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł74 m² 15 424,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Serdecznie zapraszam do prezentacji okazyjnej, niezwykle ciekawej nieruchomości - dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 74,49 m2 na poddaszu powojennej kamienicy na Starym Mokotowie, przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij