dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Mochnaczka Wyżna

Mochnaczka Wyżna,małopolskie

1 600 000 zł61 000 m² 26,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo dużej działki o powierzchni 6,1 ha znajdującej się w miejscowości Mochnaczka Wyżna tuż przy drodze głównej wiodącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

620 000 zł130 m² 4 766,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie - 4 pok. w Polkowicach przy ul. Liliowej. Mieszkanie bezczynszowe. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. Zdjęcia, które umieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 873,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 47,5m2 + piwnica w Lubinie na oś. Ustronie III Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie wymaga własnej aranżacji/remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Leszno,wielkopolskie

382 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonem w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Sopot,pomorskie

759 000 zł48 m² 15 649,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania pełnego potencjału w sercu Sopotu, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! główne atuty: -Położenie 100 metrów od ul. Bohaterów Monte Cassino -komfortowy układ mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Sobin

Sobin,dolnośląskie

355 000 zł123 m² 2 882,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż -bliźniak w Sobinie k. Polkowic Projekt domu "dom W murajach gb". Dostępny jeszcze segment lewy. Dom o powierzchni całkowitej 123,16m2 (użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

178 608 zł153 m² 1 169,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem jest łącznie: udział 1/2 prawa własności nieruchomości gruntowej o numerze ewidencyjnym nr 227/13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

330 000 zł44 m² 7 551,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, przynależną piwnicą, znajduje się na 2-gim piętrze w bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane w Bielsku-Białej na os. Śródmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnopolska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

789 355 zł62 m² 12 725,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,03 m2 z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się na Podczelu przy ul. Tarnopolskiej 3b w Kołobrzegu. Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łany

Wieliczka,małopolskie

1 099 000 zł157 m² 6 988,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowy dom z garażem i podpiwniczeniem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (każdy dom zbudowany został na niezależnych ścianach) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

894 881 zł69 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,70 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

379 000 zł73 m² 5 191,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 4 -pokojowego mieszkania o powierzchni 73m 2 położonego w Tarnowie na Osiedlu Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

780 000 zł1 680 m² 464 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu ładną i foremną działkę budowalną znajdującą się w gminie Brwinów miejscowości Owczarnia. Nieruchomość objęta mpzp z którego wynika przeznaczenie podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

299 999 zł25 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna idealna pod całoroczny najem w nowej prestiżowej inwestycji przy samej Motławie. - zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

626 700 zł53 m² 11 780,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Narożne, świetnie doświetlone 3 pokojowe mieszkanie z dodatkowym poddaszem w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach rabat dla zdecydowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świdnik

Świdnik,lubelskie

1 199 000 zł130 m² 9 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesny dom w idealnej lokalizacji z ceną do negocjacji Świdnik! Szukasz miejsca, które łączy komfort, przestrzeń i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 450 000 zł288 m² 5 034,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 288 m , użytkowej 190 m 2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tychowo

Tychowo,zachodniopomorskie

160 000 zł1 314 m² 121,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli marzy Ci się swój własny dom z pięknym widokiem na zachód słońca, w zaciszu, ale z szybkim dostępem do miasta to ta oferta jest skierowana do Ciebie! Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł106 m² 9 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 107m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc termin oddania - styczeń 2026 Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na poznańskich winogradach! pewna I bezpieczna inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Kozy

Kozy,śląskie

440 000 zł3 991 m² 110,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa (23,5 ara) oraz częściowo stanowiąca zieleń (15,5 ara) o łącznej powierzchni 3991 mkw., położona w Kozach. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł50 m² 23 980 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, kompletnie urządzone i wyposażone mieszkanie z ogródkiem, gotowe do wprowadzenia. Bardzo racjonalnie wykorzystano przestrzeń mieszkania - na powierzchni 50 m2 urządzono salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł20 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio! nie agencja! bez prowizji! Kawalerka w zadbanej czteropiętrowej kamienicy z 1966 roku, na parterze na Mokotowie, blisko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niezdara

Niezdara,śląskie

400 000 zł374 m² 1 068,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:938 m²

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 169,6 m2 usytuowana na działce o powierzchni 938 m2. W cenie nieruchomości indywidualny projekt budowlany, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

750 473 zł58 m² 12 984 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

449 000 zł47 m² 9 464,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,44 m, zlokalizowanego na trzecim piętrze niskiego bloku. Idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Opole

Opole,opolskie

249 000 zł25 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 3 piętrze w Kamienicy w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z dużego pokoju, aneksu kuchennego, łazienki, schowku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radziszów

Radziszów,małopolskie

208 000 zł1 054 m² 197 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piekna działka widokowa o pow.10,54a położona w malowniczej części miejscowości Radziszów. Działka w miejscowym planie przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Lotnicza

Racibórz,śląskie

169 000 zł28 m² 6 035,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Idealne mieszkanie na start lub jako inwestycja. Niezwykle atrakcyjna kawalerka o powierzchni 28 m2 położona na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 119 900 zł141 m² 7 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na Pięknej Działce Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 141 m2, posadowiony na pięknej, działce ok. 500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wyspiańskiego

Kłodzko,dolnośląskie

89 000 zł157 m² 566,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 157 mkw z paczkomatami Orlen i dpd Stały dochód zwrot około 7.5% po podatkach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

630 800 zł59 m² 10 608,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni prawie 60 m2, znajdujące się na 4-piętrze nowoczesnego budynku z windą. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Orunia Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Poznań,wielkopolskie

849 900 zł98 m² 8 708,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

585 900 zł43 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zadbane mieszkanie dwupokoje Z balkonem | przy parku tysiąclecia N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,4 m2 z balkonem i oddzielną, jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Plac Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

487 448 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Polecamy Wieliczka! Mieszkanie 2-pokojowe do wejścia z ogródkiem Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Kościuszki 36 G w Wieliczce ( okolica Lidla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

445 000 zł53 m² 8 405,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu piękne nowo wykończone mieszkanie na Os Zachód w Stargardzie. Mieszkanie składa się na: * salon z wyjściem na przestronny balkon z widokiem na zieleń * dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

433 112 zł47 m² 9 223 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,96m2 z balkonem, usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bytom

Bytom,śląskie

40 000 zł8 m² 4 790,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 8,35 m2. Lokal znajduje się na parterze z bezpośrednim wejściem z drogi i jest całkowicie samodzielnym lokalem. Posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

440 000 zł76 m² 5 751,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 76,50 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku na osiedlu Chopina. Nieruchomość składa się z : - pokoju dziennego - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żabieniec,mazowieckie

1 999 000 zł241 m² 8 303,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Zapraszamy na weekend otwarty, który odbędzie się w dniach 18-19 stycznia, w godzinach 10-16! Wyjątkowa nieruchomość - oaza spokoju w sercu zieleni Ta pięknie zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł87 m² 11 436,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie na parterze na spokojnym osiedlu w Wesołej obok stacji kolejki skm. Atutem jest lokalizacja: 200 m do stacji skm.