dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 830 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 830 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

650 000 zł87 m² 7 453,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Sprzedane! :) Inwestycja lub na potrzeby własnej firmy. Lokal biurowy położonego w nowoczesnym biurowcu, oferujący nie tylko wygodne miejsce pracy, ale także prestiż wynikający z lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Porzeczkowa

Żukowo,pomorskie

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cicha i spokojna okolica, 750 m do jeziora Głębokiego, działka pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja: działka umiejscowiona w Żukowie przy ul. Porzeczkowej otoczona zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

599 800 zł60 m² 9 996,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 3.02.2025r. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu - osiedle Gaj, ul. Krynicka Cena: 599 800 zł Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Szczegóły oferty: powierzchnia: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zielona Góra,lubuskie

490 000 zł72 m² 6 777,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie Z ogromnym potencjałem! Marzysz o słonecznym mieszkaniu z duchem starych ceglanych murów? Piwnicy pełnej zakamarków i wielkim ogrodzie? Mamy coś dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

520 000 zł74 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Posiadamy na sprzedaż komfortowe czteropokojowe mieszkanie przy ul. Palisadowej na Podzamczu. Blok docieplony, zadbana klatka schodowa. Lokal znajduję się na dziewiątym piętrze , piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Paderewskiego

Przemyśl,podkarpackie

119 000 zł1 262 m² 94,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży działeki pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej lokalizacji w Przemyślu przy ul. Ignacego Paderewskiego o powierzchni od 1262m2. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 013 661 zł80 m² 12 643,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Polecam komfortowe mieszkanie na gotowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Unikatowe pod względem zabudowy, gdyż jest parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

358 120 zł32 m² 11 336,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupuj w najlepszych cenach. Zgłoś się do mnie przed końcem listopada, podpisz umowę rezerwacyjną, utrzymaj tę cenę. Termin realizacji budynku to koniec grudnia 2025 roku. Odbiory lokali to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

438 966 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja składająca się z 160 mieszkań, 92 garaży i 48 schowków, podzielona na 4 etapy budowy. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

5 100 000 zł5 828 m² 875,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w Opatkowicach. Lokalizacja: nieruchomość ta ma doskonałą lokalizację. Znajduje się w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

287 232 zł30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z Loggią w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł23 m² 20 997,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

We speak pl, ua, ru, en Na sprzedaż apartament typu studio - ul. Wolska Na sprzedaż jasny i klimatyzowany apartament typu studio o powierzchni 22,86 m . Mieszkanie usytuowane jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Koplany

Koplany,podlaskie

199 000 zł1 009 m² 197,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1009 m z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł63 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Istnieje opcja 4 oddzielnych pokoi. Na sprzedaż bardzo ładne , w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 2 piętrze 11 piętrowego bloku z windą z 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

*** jelenia góra - sobieszów *** *** dom plus budynek usługowy Z garażem *** *** duży ogród *** *** spokojna okolica *** *** ogrzewanie gazowe *** *** 1992 R. Budowy *** *** księga wieczysta ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gilowa

Kraków,małopolskie

2 090 000 zł12 556 m² 166,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 125.56 a z czego ok. 65.47 a stanowi teren budowlany oznaczony w MPZP jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - 26 MN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Półwiejska

Kostrzyn,wielkopolskie

189 000 zł600 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Opole,opolskie

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 48 m, znajdujące się na III piętrze w bloku na osiedlu zwm w Opolu. Opis mieszkania: powierzchnia: 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Zielona Góra,lubuskie

419 000 zł62 m² 6 758,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże, ustawne trzypokojowe mieszkanie w bloku w niskim bloku przy ul. Batorego. Opis mieszkania: 62,00 m2, duży balkon, 4 piętro, składa się z: - salonu z dużym balkonem, - sypialnia 1, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przedmieście Czudeckie,podkarpackie

279 000 zł150 m² 1 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Nowa, niższa cena! Acres Management przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

499 000 zł25 m² 19 630,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się ofertą apartamentu o wysokim potencjale inwestycyjnym. Nieruchomość zlokalizowana jest w prestiżowej inwestycji Bel Mare. Najważniejsze atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kwiatowa

Opole Lubelskie,lubelskie

99 000 zł1 670 m² 59,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szeroka, działka obok ulicy Kwiatowej w Opolu Lubelskim. Spokojne miejsce, dobre sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych, dobry dojazd do centrum, blisko obwodnicy. Lokalizacja: nieruchomość leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Otwock,mazowieckie

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie usytuowane na ładnym, zielonym osiedlu, blisko pkp. W okolicy sklepy spożywcze, przemysłowe, piekarnia. Dużo miejsc parkingowych. Mieszkanie z księgą wieczystą - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kadłubia

Kadłubia,lubuskie

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Kadłubia sam początek, 200 m2 od granicy miasta Żary. Działka w ciekawej lokalizacji z dobrym dojazdem, i z własnym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 098 000 zł63 m² 33 143,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dizajnerskie, wysmakowane, kamieniczne, wysokie (3,48m)! Najbardziej energetyczny adres w mieście. Mokotowska 26! Tuz obok Pl. Zbawiciela. Ciekawa kamienica z lat 50tych. Balkon. Parking. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radlin

Radlin,świętokrzyskie

600 000 zł179 m² 3 353,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Tylko U nas! Homelia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 5 pokojowy dom szeregowy w Radlinie. Cena w ogłoszeniu dotyczy środkowego segmentu. W naszej ofercie dostępny także ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

499 443 zł42 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! Mamy specjalną rewelacyjną promocyjną cenę na ostatnie wolne apartamenty w prestiżowej inwestycji pba! Prezentujemy apartament C6 znajdujący się w nowoczesnej inwestycji Pobierowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

393 000 zł47 m² 8 291,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Cena do negocjaci # super lokalizacja # 1 piętro # miejsca parkingowe pod blokiem Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Usytuowane na 1 piętrze, gdzie znajdują się tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

693 275 zł61 m² 11 296,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Narożne mieszkanie z balkonem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wiejska

Dębiniec,opolskie

309 000 zł70 m² 4 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 810 m²

Oferta zawieszona tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom o powierzchni użytkowej ok. 70 m2 (możliwa adaptacja poddasza o pow. ok. 70 m2), wraz z zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

499 443 zł42 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Spełnij marzenia i już teraz kup swój apartament nad morzem! bardzo dobra inwestycja! lokal W promocyjnej cenie! Przedstawiamy Państwu lokal D2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klepacze

Klepacze,podlaskie

830 000 zł108 m² 7 701,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:146 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Klepacze. Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 107,77m2 w stanie do zamieszkania(pod klucz). Rozkład nieruchomości: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

786 000 zł39 m² 20 179,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nazywam się i specjalnie dla Ciebie przygotowałam poniższą ofertę. _________ Z przyjemnością prezentuję mieszkanie na sprzedaż, które - mam nadzieję - przypadnie Ci do gustu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

392 576 zł31 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament inwestycyjny!okazja!lokal E4. Uwaga!aktualnie wprowadziliśmy super promocję! Lokal w bardzo atrakcyjnej, obniżonej cenie! Przedstawiamy na sprzedaż apartament dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

437 000 zł48 m² 9 098,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe na III/IV kwartał 2025. Brak dodatkowych kosztów tj. Podatek pcc2% oraz brak wynagrodzenia dla biura! Mam przyjemność przedstawić Tobie inwestycje, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zamkowa

Tczew,pomorskie

1 190 000 zł400 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować atrakcyjną kamienicę o powierzchni użytkowej 395,75 m2, położoną przy ulicy Zamkowej w Tczewie. Obiekt posiada 11 mieszkań. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Trzebów

Trzebów,lubuskie

1 367 500 zł54 700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora. Miejsce idealne ze względu na walory przyrodnicze i turystyczne. Przedmiotem oferty jest teren o pow. 5,47 ha przeznaczony w mpzp pod zabudowę usług turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczowa

Warszawa,mazowieckie

764 000 zł46 m² 16 504,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Wawer. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zapraszam do zakupu trzypokojowego w pełni rozkładowego mieszkania z osobną kuchnią położonego w cichej i spokojnej okolicy na Wrocławskim Kozanowie przy ul. Dokerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł34 m² 15 264,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Pomagamy w znalezieniu najemców Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą kawalerkę o powierzchni 33m2 w budynku z 2001 roku. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Lokal się składa z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

360 000 zł39 m² 9 216,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,06m2, drugie piętro, stan deweloperski, w Busku Zdroju, przy ul. L.Waryńskiego. Mieszkanie posiada duży piękny taras o pow. 17m2 Idealna.