dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 715 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 715 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zgierz,łódzkie

285 000 zł1 058 m² 269,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w samym sercu Lasu Chełmskiego na pograniczu Zgierza i Łodzi! Działka posiada aktualne warunki zabudowy. Położenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł131 m² 9 151,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam dom w zabudowie szeregowej na kameralnej inwestycji składającej się z 12 apartamentów. Nieruchomość posiada garaż oraz przynależny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gniezno,wielkopolskie

115 000 zł802 m² 143,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapytaj agenta o wysokość pobieranej prowizji przy obsłudze tej oferty. Mamy przyjemność zaproponować atrakcyjną ofertę działki budowlanej o pow. 802m2, usytuowanej w willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matejki

Zamość,lubelskie

649 000 zł180 m² 3 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:936 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu w Zamościu, przy ulicy Jana Matejki. Nieruchomość składa się z równej, zadbanej działki o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł65 m² 13 767,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,3 m2 , które składa się z: - salonu -sypialni -pokoju - oddzielnej widnej kuchni - holu - balkonu -łazienki - toalety Mieszkanie po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Pruszków,mazowieckie

1 340 000 zł96 m² 13 910,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament na Osiedlu Aura Vita styl, przestrzeń i piękne widoki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 96,33 mkw apartamentu, który łączy nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Dworcowa

Mieszkowice,zachodniopomorskie

1 600 000 zł1 500 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 444 m²

Oferta bezpośrednia zwalniająca kupującego Z wynagrodzenia dla biura. Na sprzedaż budynek produkcyjno-przemysłowy przy bocznicy kolejowej o pow. 1500 m2 zlokalizowanym na działce 2444 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Klifowa

Rewal,zachodniopomorskie

358 620 zł26 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament w Rewalu 50m od zejścia na plażę. Pow-25,8 łazienka+wc -3,28m2 Salon za aneksem-22,52 Apartament położony w pierwszej linii od morza, w apartamentowcu będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Bytonia,pomorskie

74 000 zł1 180 m² 62,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1180m2 położona w Bytoni gmina Zblewo powiat starogardzki. Działka położona jest osiedlu domów jednorodzinnych w trzeciej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

579 000 zł56 m² 10 321 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania bardzo ładne i widne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł60 m² 12 506,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga, wspaniałe mieszkanie na sprzedaż - okazja! Przedstawiamy klimatyczne mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokal słoneczny i bardzo ustawny, wyposażony w klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczytno

Szczytno,mazowieckie

250 000 zł200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szanowni Państwo, duży dom na działce 900m2 położony w miejscowości Szczytno pod Płońskiem przy trasie szybkiego ruchu E7. Solidna konstrukcja z cegły do remontu. W dawnych czasach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

808 000 zł10 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka10100 M2 Z wydanymi warunkami zabudowy-na sprzedaż, nowe miasto! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 10100 m2. Działka nieuzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hortensji

Pruszków,mazowieckie

230 000 zł20 m² 11 459,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kamienica w trakcie całkowitej rewitalizacji - zakończenie prac 2025 Remont polega na odremontowaniu części wspólnych: - nowa elewacja - nowy dach, ocieplenie / wykonano/ - wymiana okien, drzwi /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

330 000 zł48 m² 6 840,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonam I dwoma piwnicami Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 48,24 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w niskim bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krzyżowa

Krzyżowa,dolnośląskie

1 470 000 zł262 m² 5 615 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowy obiekt, który został przystosowany na dom pomocy społecznej ale może pełnić również inną usługową funkcję jak pensjonat, agroturystyka, biuro. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

299 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż Wojska Polskiego Nowy Sącz Na drugim piętrze kameralnego czteropiętrowego bloku czeka przestrzeń zaprojektowana z dbałością o każdy detal. Przestrzeń w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

380 000 zł1 100 m² 345,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka budowlana w Starej Wsi obok Nadarzyna. Powierzchnia 1100 m2, prawie kwadrat - wymiary ok. 33 m x 34 m Nieruchomość położona w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

441 960 zł35 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z: przedpokoju łazienki sypialni salonu z aneksem kuchennym Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

712 100 zł52 m² 13 827,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja! 3 pokojowe mieszkanie. Kupujący nie płaci pcc i prowizji. Mieszkanie składa się z : przedpokoju salonu połączonego z kuchnią 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybowcowa

Katowice,śląskie

570 000 zł48 m² 11 964,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie osiedle "francuska park", wykończone, sprzedawane Z pełnym wyposarzeniem! Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś. Odkryj, jak wspaniałe może być życie w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia mieszkanie w zabudowie szeregowej na południu Rzeszowa! Cena: 432.000 zł Termin realizacji inwestycji: IV kwartał 2024 Mieszkanie na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 846,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Sprzedaż Skrajnego Segmentu - Idealne Miejsce dla Rodziny! Kontakt: tel: oferuję na sprzedaż skrajny segment w stanie deweloperskim, gotowy do odbioru. Kupujący nie ponosi prowizji ani kosztu pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł94 m² 13 439,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania na zamkniętym osiedlu w świetnej lokalizacji na Targówku! Na pierwszym poziomie znajdziesz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

5 100 000 zł482 m² 10 583,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 264 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która zapewnia domownikom luksus i komfortową przestrzeń oraz znakomite warunki do wypoczynku i relaksu. Koniecznie zobacz film! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Pruszków,mazowieckie

650 000 zł40 m² 16 049,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie po generalnym remoncie, na przełomie. Urządzone w stylu skandynawskim. Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 3 piętrze zlokalizowane w Pruszkowie Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Energetyków

Skawina,małopolskie

1 200 000 zł3 564 m² 336,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam działkę usługowo-magazynową w Skawinie przy ul. Energetyków, ładna, w kwadracie, rondo. Tel. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chełm,lubelskie

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż parterowy dom, usytuowany przy ulicy Rolniczej w Chełmie. Dom o powierzchni 80m2 na działce o pow. 686m2 Nieruchomosc składa się z: - widnej i przestronnej kuchni - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Orzech

Orzech,śląskie

875 000 zł240 m² 3 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z duszą! dla miłośnika pięknych, ekskuzywnych pomieszczeń najwazniejsze bez prowizji! na wyłączność! jedyna taka cena W tym roku 875.000! WILLA DWURODZINNA ( dwa wykończone klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tworóg,śląskie

99 000 zł710 m² 139,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super okazja cena do negocjacji! Spełnij swoje marzenia i wybuduj własny dom w pięknej okolicy! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, o powierzchni 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

608 661 zł57 m² 10 754 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m2, zlokalizowane w pobliżu terenów zielonych, z doskonałym dojazdem do centrum. Otoczenie nieruchomości: spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł42 m² 8 612,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Premium apartment prezentuje na sprzedaż: na sprzedaż komfortowe mieszkanie w wieżowcu zlokalizowanym w centrum miasta, idealne dla osób ceniących sobie wygodę i bliskość wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Wiązowska

Józefów,mazowieckie

4 600 000 zł935 m² 4 919,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 515 m²

Nieruchomość mieszkaniowo usługowa z dużym potencjałem w Józefowie k. Otwocka/tuż pod Warszawą. W imieniu place4you mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sokoła

Gliwice,śląskie

269 000 zł26 m² 10 466,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka wyremontowana od podstaw położona przy ul. Sokoła w Gliwicach. Doskonała lokalizacja zarówno pod inwestycję, jak również pod własne cele mieszkaniowe Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 546 000 zł142 m² 24 971,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż apartament o pow. 142m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cinciały

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł70 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 70m2 + piwnica o pow. 6.5 m2 położone przy ul. Andrzeja Cinciały (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

585 000 zł61 m² 9 640,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe, dwustronne mieszkanie, o powierzchni 60,68 m2 położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na osiedlu Generałów ul. Maczka 26 w Olsztynie. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Jarosław,podkarpackie

555 000 zł80 m² 6 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie na poddaszu - komfort i wyjątkowy widok Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na ostatnim piętrze nowoczesnego bloku. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł210 m² 7 095,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Witrynowy lokal z najemcą w widocznym miejscu" Mamy przyjemność zaprezentować Państwu blisko 210-metrowy lokal użytkowy z Najemcą. Lokalizacja: lokal znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Władysławowo,pomorskie

910 000 zł61 m² 14 935,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Twoje Marzenie o Domu nad Morzem: ekskluzywne Bliźniaki w Rozewiu! Zacznij zarabiać na wynajmie krótkoterminowych. Domy wykończone pod klucz. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,wielkopolskie

459 000 zł10 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. Oferta dostępna tylko U nas Polecam ofertę działki o pow. 10200 m2 ( działka nr 390/2 ) znajdującej.