dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

760 000 zł130 m² 5 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:156 m²

Budynek mieszkalno-usługowy do własnej aranżacji | Katowice ul. Gliwicka zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Katynia

Częstochowa,śląskie

183 000 zł33 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Bohaterów Katynia 29, dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Kawalerka o łącznej powierzchni ok 33m2, mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

909 000 zł36 m² 25 391,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronny i apartament 2-pokojowy przy samym Parku Zdrojowym- inwestycja z gwarantowanym dochodem! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w pełni wykończony lokal blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Września,wielkopolskie

340 000 zł55 m² 6 204,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,8 m2 we Wrześni, przy ulicy Batorego14. Do mieszkania przynależy piwnica. W bardzo bliskiej odległości Netto, super sam,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą segmentu narożnego w cichej i spokojnej okolicy w Kobyłce, 800 metrów od stacji pkp Kobyłka Ossów. *** Układ pomieszczeń dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł69 m² 12 991,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem, na spokojnym osiedlu na Zakrzowie. Z każdego z pomieszczeń wyjście duży ogród- 43,25 m2 z widokiem na zielone pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Kraków,małopolskie

777 000 zł55 m² 14 101,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

S5/M.1.4. Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Duże 3 pokojoieszkanie 50,19m2 w bronowicach, ul. Piaskowa - 20 minut do centrum, powierzchnia 50,19 m2, na którą składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Kraków,małopolskie

997 500 zł100 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Bez prowizji od kupującego! oferta inwestycyjna! możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania (43m2 parter i 57m2 piętro) dwupoziomowe bezczynszowe mieszkanie typu open space 100m2 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Białystok,podlaskie

385 000 zł50 m² 7 623,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,5 m2 przy ul. Lniana na osiedlu Zielone Wzgórza. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Lniana oferuje spokojną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cokołowa

Warszawa,mazowieckie

4 999 000 zł407 m² 12 282,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:749 m²

Wyjątkowa Inwestycja na Bemowie - Dwa Wolnostojące Domy z Gotowym Biznesem Oferujemy do sprzedaży ekskluzywną nieruchomość inwestycyjną, składającą się z dwóch wolnostojących domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł27 m² 9 339,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy! 500m do starego rynku! Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako inwestycja, jak i pierwsze własne mieszkanie dla młodych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł51 m² 11 732,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wrocław l Leśnica l ulica Miodowa Las Ratyński l Dolina rzeki Bystrzycy l droga krajowa nr 94 Łatwy i szybki wyjazd z Wrocławia Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Raduńska

Niestępowo,pomorskie

3 610 000 zł430 m² 8 391 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W naszej ofercie: przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny wolnostojący budynek usługowo-mieszkalny, wzorowany na projekcie "murator gmc30a" ulepszony na poczet funkcji mieszkalnej na piętrze jest otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwaliszewo

Poznań,wielkopolskie

498 000 zł48 m² 10 482 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Bez prowizji dla kupującego! Najtańsze mieszkania na Chwaliszewie! Mieszkanie na sprzedaż w rewitalizowanej kamienicy w sercu Poznańskiej Wenecji 3 minuty od Starego Rynku i minutę od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

476 044 zł41 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie o powierzchni 40,95m2 z balkonem, usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencjom i biurom nieruchomości bardzo dziękuje, proszę nie dzwonić- nie współpracuję. Prezentowana nieruchomość to trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Starego Dębu 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

255 000 zł37 m² 6 906,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu: 2-pokojowe mieszkanie w wieżowcu przy ul. Paderewskiego 31b Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie o powierzchni 36,92 m , usytuowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 700 zł72 m² 7 475,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł55 m² 17 764,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Agencjom i biurom nieruchomości bardzo dziękuje, proszę nie dzwonić- nie współpracuję. Prezentowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Bukowińskiej 22a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

690 000 zł50 m² 13 883,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu mieszkanie, które można a nawet wręcz trzeba dopasować "pod siebie". Mieszkanie to znajduje się bardzo blisko serca Krakowa na Alei Pokoju i wymaga remontu. W zamian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł158 m² 7 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom, bliźniak ok.160m. Piękny rejon, premium standard Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z rekuperacją o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł73 m² 21 828,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu jasny i przestronny apartament zlokalizowany w budynku tuż przy stacji metra "dworzec Gdański'. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

600 000 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 46 m2, usytuowane na 8 piętrze w 12 piętrowym bloku z windą z 1981 roku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł39 m² 21 881,40 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Apartament 2-pokoje w centrum Warszawy 15 piętro Na sprzedaż przestronne, eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane w każdym calu To idealne miejsce do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

764 000 zł58 m² 13 259,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie z w pełni wyposażoną kuchnią, łazienką oraz częściowo umeblowanym salonem i sypialnią. W mieszkaniu znajdują się dwie spore zabudowane szafy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

815 000 zł68 m² 11 985,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia użytkowa mieszkania wraz z przynależną komórką lokatorską wynosi 68 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze przy ul. Marcellego Bacciarellego, na osiedlu Biskupin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Esperanto

Łódź,łódzkie

1 055 000 zł162 m² 6 512,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Właśnie znalazłeś swój Dom marzeń! Prezentujemy ofertę, która z pewnością sprawi, że od pierwszego kroku stwierdzisz "jestem u siebie"!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie bezczynszowe na piętrze domu, w cichej , zielonej dzielnicy (żelechowa na północy Szczecina), w pobliżu parku. Do mieszkania należy ogród, garaż oraz dwa miejsca parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piekarska

Bytom,śląskie

138 000 zł29 m² 4 729,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Bytomiu - gotowa do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29,18 m2, po generalnym remoncie, gotową do natychmiastowego wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustiańska

Kraków,małopolskie

695 000 zł36 m² 19 146 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe 36,3 m2 ul.AUGUSTIAŃSKA. Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w kamienicy z 1920r na ul. Augustiańskiej (dzielnica: kazimierz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł52 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe II piętro 51,60mkw na osiedlu Zabobrze I. Lokal składa się z bardzo ładnego słonecznego pokoju dziennego z wyjściem na loggie, dwóch mniejszych sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kordiana

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł64 m² 10 909,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ofertą sprzedaży jest w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w północnej, prężnie rozwijającej się części Szczecina. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 149 900 zł80 m² 14 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Myśliwska

Szemud,pomorskie

567 000 zł8 904 m² 63,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3001 m2+ 5900 m2 lasu, zlokalizowana bezpośrednio przy nowo wybudowanej drodze krajowej S6- droga Kaszubska w Szemudzie, przy ul. Myśliwskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jezierzany,zachodniopomorskie

750 000 zł1 414 m² 530,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestawiamy Państwu działkę nad morzem i dwoma jeziorami Wicko i Kopań, w malowniczej miejscowości Jezierzany k. Jarosławca, powiat sławieński. 1414 m2 -3 domki parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

529 000 zł64 m² 8 266 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Verso oferuje na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie w nowej technologii o powierzchni 64m, usytuowane na 1 piętrze bloku 3 piętrowym przy ul. Janowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł135 m² 11 103,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom z widokiem na panoramę Warszawy! Kup bezpośrednio od dewelopera rynek pierwotny w ofercie specjalnej Zapraszamy do nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

680 000 zł62 m² 10 971,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta od agenta nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 61,98 m2, usytuowane na 2 piętrze (ostatnia kondygnacja). Mieszkanie z oknami od południowo-zachodniej strony Pełna własność (księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokoje, 62M2, i piętro. Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, położone na I piętrze, z ładnym dużym balkonem z widokiem na zieleń. Mieszkanie zadbane, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zgoda

Gdynia,pomorskie

440 000 zł25 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zachęcam do obejrzenia mieszkania już przygotowanego pod wynajem. Lokalizacja nadmorska, śródmieście Gdyni. Pomagamy w obsłudze formalno - prawnej. Tel. Lokalizacja: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

654 230 zł47 m² 13 928,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Mieszkanie idealne na start z dwoma Loggiami W skład.