dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 617 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł81 m² 16 974,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w budynku otoczonym zielenią. Mieszkanie bardzo ciche, jasne okna na trzy strony: południe, wschód i zachod. Pokoje ustawne, na podłodze jest parkiet jesionowy. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

295 000 zł50 m² 5 863,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 50,31m2 znajdującego się w kamienicy w miejscowości Legnica. Cechy mieszkania: parter Powierzchnia: 50,31m2 Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nowy Konik

Nowy Konik,mazowieckie

807 500 zł9 500 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 9 500 m2 w gminie Halinów. Działka ma dostęp do prądu, wody, gazu. Działka stanowi mn, tzn. teren zabudowy mieszkaniowej. Nad działką przebiegają dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

5 000 000 zł5 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Polecam na sprzedaż halę produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalno-biurowym, położoną w bliskiej odległości od centrum Legnicy. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

407 712 zł42 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Nowa Górna

Nowa Górna,mazowieckie

300 000 zł12 800 m² 23,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Urokliwe siedlisko 12800 m Twój raj wśród natury! Powierzchnia: 12800 m Wymiary: około 35 x 370 m Media- przy działce dostępny prąd, wodociąg oraz światłowód, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Buska

Białystok,podlaskie

57 000 zł16 m² 3 607,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 15,8 m2 zlokalizowany przy ul. Buskiej w Białymstoku. Wymiary: brama szerokość w świetle 220 cm brama wysokość w świetle 195 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł38 m² 13 560,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż: lokal usługowy w atrakcyjnej lokalizacji na Bielanach - Warszawa Lokalizacja: ul. Lekka 3, warszawa, dzielnica Bielany Powierzchnia użytkowa: 38,07 m Cena lokalu: 620000pln możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł50 m² 23 991,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Bezpośrednio. Dwupokojowe mieszkanie 49,6 m2. Na Żoliborzu. Ulica Sady Żoliborskie 17. 2 pokoje z kuchnią, łazienką i osobnym wc. Trzecie piętro w budynku czteropiętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnicza

Łódź,łódzkie

965 000 zł71 m² 13 591,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż: luksusowe mieszkanie na parterze w Łodzi ul. Górnicza 24 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie premium, będące idealnym substytutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 340 000 zł200 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Oferta na wyłączność Do sprzedania wolnostojący dom w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko o powierzchni 178,42 m2. Zadbany, pięknie usytuowany dom na parterze składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 158 000 zł92 m² 12 573,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Okazja - na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, do remontu oraz własnej aranżacji wg potrzeb nowego Właściciela. Gdzie: warszawa - Ursynów, ul. Pachnąca 83 Odpowiednie dla: rodziny, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Park Stefana Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł47 m² 16 301,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

W kilku słowach: przytulne i gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego 3, położone w świetnej lokalizacji - 150m od stacji metra Słodowiec oraz licznych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

775 644 zł70 m² 11 110,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park II etap realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. H. Kamińskiego. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

540 000 zł600 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Grodzisku Mazowieckim okolice Stawów Walczewskiego! Powierzchnia działki 600m w kształcie prostokąta o wymiarach 30 x 20m, co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł42 m² 14 939,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego przy ulicy Literackiej na Bielanach. Mieszkanie ciche z balkonem, 400 metrów od przystanku autobusowego oraz 600 metrów od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nieruchomość Środkowy segment w Grodzisku Mazowieckim, idealny dla rodzin z dziećmi. Nieruchomość o powierzchni 85m2 oferuje przestronny salon z aneksem kuchennym (34m2), salon ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż odnowiona 2-pokojowa kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu! Wyjątkowa okazja w poszukiwanym rejonie Krzyków, blisko Sky Tower i Placu Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł41 m² 15 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł46 m² 7 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu ksm z dwustronną ekspozycją południowo-zachodnią. Powierzchnia - 46,1m2 Mieszkanie jest do remontu. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

749 750 zł85 m² 8 840,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dewelopera bez prowizji i podatku pcc. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania w ukończonej już inwestycji: powierzchnia mieszkania 84,81 m2 Powierzchnia balkonu 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Silna

Silna,lubuskie

112 500 zł2 500 m² 45 zł/m²

 

 

 

Grzegorzewice,mazowieckie

750 000 zł124 m² 6 048,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Do sprzedania duża i piękna działka z domem w odległości 44 km od Warszawy. Dom z cegły o wielkości 124 m2, z kominkiem i poddaszem użytkowym. Obecny dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

478 843 zł33 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,82 m , usytuowane na II piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

1 648 350 zł89 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupoziomowe na sprzedaż - ul. Paryska 6, saska Kępa Na sprzedaż oferujemy urocze dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m w odrestaurowanej kamienicy z 1939 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

490 000 zł39 m² 12 661,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż , 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,7 m , usytuowane na ostatnim piętrze 11-piętrowego budynku przy ulicy Pachońskiego na Prądniku Białym w Krakowie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lipniak

Lublin,lubelskie

499 595 zł613 m² 815 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy na Lipniaku. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 613 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

799 000 zł44 m² 18 283,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W naszej ofercie ładny, przestronny i gotowy apartament mieszkalny o powierzchni 43,7 m2, położony w kompleksie Bel Mare przy ul. Bosmańskiej w Międzyzdrojach. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Warszawa,mazowieckie

1 355 000 zł105 m² 12 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego i bardzo funkcjonalnego 5 - pokojowego II poziomowego mieszkania znajdującego się na 3 oraz 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sadowice

Sadowice,dolnośląskie

62 900 zł7 400 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cena 8,50 zł/mkw Gorąco polecam działkę rolną położoną w miejscowości Sadowice, gmina Kąty Wrocławskie. Działki w sprzedaży: - 4200 mkw - 4100 mkw - 4300 mkw - 7400 mkw możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Grędzina,dolnośląskie

109 200 zł1 400 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne Działki Budowlane na Sprzedaż w Grędzinie Oferujemy na sprzedaż trzy malowniczo położone działki budowlane w spokojnej wsi Grędzina, oddalonej zaledwie: -10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielonka,mazowieckie

530 000 zł49 m² 10 816,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne i gotowe do zamieszkania - 3 pokoje, 49 m?, zielonka Oferta dostępna tylko w Indepro nieruchomości Funkcjonalne i gotowe do zamieszkania 3 pokoje, 49 m2 , Zielonka Dzięki 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

5 200 000 zł745 m² 6 979,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do Sprzedaży: działka ( własność ) o powierzchni 5035m2 zabudowana : 1. Budynkiem magazynowo produkcyjnym z częścią socjalną i powierzchnią biurową o łącznej powierzchni 745m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

759 000 zł48 m² 15 746,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 2x sypialnia + salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 48,20 m2 na ul. Mariana Domagały. Lokalizacja: dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poloczka

Ruda Śląska,śląskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Rudzie Śląskiej Bykowinie przy ulicy Poloczka 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Parkowa

Pasikurowice,dolnośląskie

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

1 999 000 zł9 600 m² 208,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow.9600m2 w Koleczkowie tuż przy granicy z Bojanem. Fantastycznie usytuowana, z dala od miejskiego zgiełku, blisko głównej drogi a zarazem w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł49 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Digital Broker oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2009 roku, a w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Surhów,lubelskie

259 000 zł72 m² 3 577,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom położony w spokojnej i urokliwej wsi Surhów, w miejscowości Kraśniczyn. To idealna propozycja dla osób poszukujących oazy spokoju z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

760 000 zł130 m² 5 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:156 m²

Budynek mieszkalno-usługowy do własnej aranżacji | Katowice ul. Gliwicka zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Katynia

Częstochowa,śląskie

183 000 zł33 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Bohaterów Katynia 29, dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Kawalerka o łącznej powierzchni ok 33m2, mieści się na drugim piętrze.