cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 308 ogłoszeń
Od najnowszych
200 308 ogłoszeń
Działka budowlana Arciechów
Arciechów,mazowieckie
569 986 zł7 933 m² 71,85 zł/m²
416 196 zł4 204 m² 99 zł/m²
Dom z garażem Lisia Góra
Lisia Góra,małopolskie
895 000 zł150 m² 5 966,67 zł/m²
Działka Chocznia
Chocznia,małopolskie
650 000 zł32 192 m² 20,19 zł/m²
Dom z garażem, ul. Oliwkowa
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
1 599 000 zł156 m² 10 250 zł/m²
Mikrokawalerka Lublin
Lublin,lubelskie
206 000 zł13,50 m² 15 259,26 zł/m²
685 000 zł63,12 m² 10 852,34 zł/m²
Działka budowlana Bolków
Bolków,dolnośląskie
121 500 zł900 m² 135 zł/m²
344 000 zł25 m² 13 760 zł/m²
Rynek pierwotny
599 404 zł76,26 m² 7 860 zł/m²
Apartament z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Bytyń
Bytyń,lubelskie
96 030 zł3 201 m² 30 zł/m²
Dom z piwnicą, ul. Wróblewskiego
Rumia,pomorskie
849 000 zł160,28 m² 5 296,98 zł/m²
279 000 zł1 122 m² 248,66 zł/m²
Działka budowlana Zabłudów
Zabłudów,podlaskie
106 000 zł1 009 m² 105,05 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament 3-pokojowy Kraków
Kraków,małopolskie
1 129 000 zł56,47 m² 19 992,92 zł/m²
Działka rolno-budowlana Kupientyn
Kupientyn,mazowieckie
440 000 zł4 468 m² 98 zł/m²
2 900 000 zł3 777 m² 767,81 zł/m²
Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bydgoska
Owińska,wielkopolskie
290 000 zł72,66 m² 3 991,19 zł/m²
Budynek użytkowy Lublin
Lublin,lubelskie
1 200 000 zł1 300 m² 923,08 zł/m²
499 000 zł600 m² 831,67 zł/m²
439 000 zł125,10 m² 3 509,19 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych
Wałbrzych,dolnośląskie
360 000 zł59,50 m² 6 050,42 zł/m²
745 000 zł134 m² 5 559,70 zł/m²
229 000 zł4 961 m² 46,16 zł/m²
110 000 zł96 m² 1 145,83 zł/m²
400 000 zł107 m² 3 738 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z miejscem parkingowym Kraków
Kraków,małopolskie
669 894 zł39,70 m² 16 873 zł/m²
680 000 zł65 m² 10 461,54 zł/m²
Działka siedliskowa Pasikonie
Pasikonie,mazowieckie
249 000 zł3 416 m² 72,89 zł/m²
Działka budowlana w górach Bukowiec
Bukowiec,dolnośląskie
150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²
719 000 zł900 m² 798,89 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z ogródkiem Zalesie
Zalesie,małopolskie
655 000 zł72,56 m² 9 027,01 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Głogów
Głogów,dolnośląskie
315 000 zł49,40 m² 6 376,52 zł/m²
799 000 zł485,18 m² 1 646,81 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działyńskich
Poznań,wielkopolskie
1 581 075 zł76,53 m² 20 659,55 zł/m²
Działka Łomnica-Zdrój
Łomnica-Zdrój,małopolskie
45 000 zł600 m² 75 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia