dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 451 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

791 650 zł60 m² 13 098 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem! Gotowe do odbioru! Powierzchnia użytkowa ok. 60,5 m2: - salon z aneksem - ok. 15,7 m2, - sypialnia - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Bytom,śląskie

329 900 zł48 m² 6 802,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To wyjątkowa okazja - ul. Nowa w Miechowicach. Mieszkanie o pow. 48,50m2 znajduje się na I piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzeboś,podkarpackie

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości do sprzedania dom murowany o pow 70 m2 wraz z murowanym budynkiem gospodarczym w miejscowości Trzeboś ul. Dolna. Usytuowany na działce 20 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Chorzów,śląskie

249 000 zł36 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 2. piętrze 4. piętrowego bloku po termomodernizacji, przy ulicy Władysława Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

620 000 zł45 m² 13 656,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w idealnym stanie, gotowe do wprowadzenia się, usytuowane na pierwszym piętrze w spokojnej okolicy Marek, blisko małego lasu. Mieszkanie oddano do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Mosina

Mosina,zachodniopomorskie

420 000 zł148 400 m² 2,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny, dobrzany okolica powiat stargardzki. Teren o pow. 14,84 ha składający się z dwóch działek bezpośrednio sąsiadujących ze sobą położony we wsi Mosina gmina Dobrzany. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

789 745 zł105 m² 7 492,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedaży 3pokojowe mieszkanie na parterze, z ogrodem i dwoma tarasami. Mieszkanie ma 105,4 m2. Idealne dla każdego, kto lubi wygodę, spokojne zielone otoczenie i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Daleka

Malbork,pomorskie

4 999 900 zł1 490 m² 3 355,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 275 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektów przemysłowo - produkcyjno magazynowych posadowionych na działce obszaru 18.275 m2, przy ulicy Dalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

756 000 zł80 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Marzysz o przestrzeni, świetnej lokalizacji i możliwości urządzenia mieszkania po swojemu? Ta oferta jest dla Ciebie! Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Patoka,śląskie

200 000 zł110 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:783 m²

Sprzedane Szukasz małego domu do remontu z działką poza miastem? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Gorąco polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej do remontu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierusza-Kowalskiego

Suwałki,podlaskie

279 000 zł55 m² 5 041,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2. Nieruchomość mieści się w Suwałkach przy ulicy Kowalskiego 18. Lokal usytuowany jest na IX piętrze. Blok wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł57 m² 6 917,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kapitalne mieszkanie na Kapuściskach idealne dla rodziny lub jako inwestycja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,1 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 149 000 zł209 m² 5 495,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:813 m²

Poszukujesz domu z pięknym ogrodem i tarasem, gdzie będziesz rozkoszować się letnimi grillami w gronie rodziny lub delektować się kieliszkiem wina przy zachodzie słońca? Jeśli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

548 000 zł67 m² 8 142,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,10 m2 na II piętrze z balkonem w Lubinie os. Małomice Nieruchomość składa się z kuchni częściowo otwartej na salon przesuwnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Żabianka

Jagatowo,pomorskie

2 790 000 zł8 245 m² 338 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje na ruczaju! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Dębniki - Ruczaj przy ul. Bobrzyńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Wycinki

Wycinki,pomorskie

174 000 zł1 450 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować wyjątkową ofertę dotyczącą nieruchomości gruntowej o obszarze 1450 m2, malowniczo położonej nad Jeziorem Kałębie, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł143 m² 13 979 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

To wyjątkowe mieszkanie jest idealne dla osób, które cenią sobie przestrzeń oraz możliwość relaksu w domowym zaciszu. Będzie także doskonałym wyborem dla rodzin lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Grzebienisko,wielkopolskie

306 600 zł2 555 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do realizacji swoich marzeń o domu, w gotowej do zabudowy, przestrzeni otoczonej przyrodą! Wyjątkowa Działka Pod Zabudowę Rezydencjonalną w bliskim sąsiedztwie przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krerowo

Krerowo,wielkopolskie

134 460 zł747 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki w tej cenie - 180 pln/m2! Działka budowlana w gminie Kleszczewo - okolice Krerowa, około 22 km od Poznania. Działka położona w odległości 10 km od Środy Wlkp., 14 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

619 000 zł131 m² 4 741,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedmiotem sprzedaży jest : Dom wolnostojący z garażem w Świerklańcu ul Podgórna powierzchnia całkowita 130,55m2 Działka 425m2 Cena dotyczy stanu surowego zamkniętego ( ocieplenie zew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Oleśnica,dolnośląskie

1 899 000 zł264 m² 7 189,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Świetna lokalizacja w cichym otoczeniu na willowym osiedlu nowych domów: oleśnica l Lucień l Rzepakowa 20 Wspaniały dom l Wysoki standard Dębowe parkiety l Trzy łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

220 000 zł29 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zastanawiasz się nad bezpieczną lokatą kapitału lub zyskowną inwestycją w mieszkanie pod wynajem? A może szukasz pierwszego mieszkania na start? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Kraków,małopolskie

867 000 zł27 m² 32 111,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Elegancki apartament typu Studio z antresolą w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie ma powierzchnię 27.11 m2 i składa się z: salonu połączonego z aneksem kuchennym, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł126 m² 7 943,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ostatni dostępny lokal - gotowy do odbioru gotowe domy - zakończona budowa - pozwolenie na użytkowanie Mokry Dwór, ul. Cmentarna - kameralne osiedle. Komfortowe lokale mieszkalne z ogródkami. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pogodna

Gogolewo,pomorskie

179 000 zł75 m² 2 386,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie bezczynszowe 75m2 na parterze przy ul. Pogodnej w miejscowości Gogolewo. - centrum miejscowości - blisko sklep - rozkładowe - duży balkon - murowany garaż ile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipinki Królewskie

Lipinki Królewskie,pomorskie

80 000 zł1 035 m² 77,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 1035m2. Działka zlokalizowana w miejscowości Lipinki Królewskie, gmina Lubichowo. Działka o lekkim nachyleniu terenu, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Cieciorka,pomorskie

164 000 zł1 787 m² 91,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 898 i 889 m2, usytuowaną przy ulicy Głównej w miejscowości Cieciorka, gmina Kaliska, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:897 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko. Budowa domu została zakończona w w 2018 roku. W skład domu wchodzą: dół - jeden duży pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Stefana Batorego

Brwinów,mazowieckie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 431 m²

Dworek z 1920 roku, 200m2 | Sprzedaż | Brwinów | 6341m2 | 1 299 000pln Przedmiotem sprzedaży jest Dworek "willa Topolka" z początku XX w. Budynek mieszkalny o powierzchni łącznej 200 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł58 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , usytuowane na 9. piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Jana Sebastiana Bacha. Przestrzeń zachwyca jasnym wnętrzem dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Kiełpino,pomorskie

990 000 zł147 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Tylko w biurze Mio Casa! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kiełpino pod Kartuzami. Idealna inwestycja dla rodziny z dziećmi!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

917 860 zł75 m² 12 176 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami! Gotowe, do wykończenia W cenie dwa miejsce w garażu podziemnym! Otoczenie nieruchomości: gotowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Malbork

Malbork,pomorskie

121 000 zł2 200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 2200 m2 usytuowana w Kończewicach w gminie Miłoradz w powiecie malborskim. Z Kończewic idealny dojazd do Tczewa 8km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

584 896 zł40 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł90 m² 21 998 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz biura dla Twojej firmy? Prezentuję w pełni zaadaptowany i wyposażony lokal na zielonym Żoliborzu gotowy na wprowadzenie Twojej firmy! Atuty nieruchomości: profesjonalnie zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żeromskiego

Oleśnica,dolnośląskie

255 000 zł26 m² 9 770,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Słoneczna kawalerka w centrum Oleśnicy! Przytulne 1- pokojowe mieszkanie o pow. 26,1 m2, zlokalizowane przy ul. Stefana Żeromskiego w Oleśnicy. Lokal położony jest na 3 - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Murarska

Starogard Gdański,pomorskie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Biuro Użlis Nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 141/2, obręb nr 18, o powierzchni 483m2, usytuowanej w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zalesie

Zalesie,lubelskie

189 000 zł4 632 m² 40,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w Zalesiu k. Mełgwi, gmina Milejów. Wymiary 24*193 metrów, powierzchnia 46 arów. Świetna cena, piękne położenie. Położenie: działka położona jest w Zalesiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jordanów Śląski,dolnośląskie

463 000 zł2 274 m² 203,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana o powierzchni 2274 m2 położona w pięknej okolicy w Jordanowie Śląskim z widokiem na Ślężę! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

3 000 000 zł72 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjna w malowniczym Busku-Zdroju 7,2 ha z prywatnymi stawami Oferujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość o powierzchni 7,2 ha, zlokalizowaną w urokliwym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij