dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Cieciorka,pomorskie

164 000 zł1 787 m² 91,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 898 i 889 m2, usytuowaną przy ulicy Głównej w miejscowości Cieciorka, gmina Kaliska, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:897 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko. Budowa domu została zakończona w w 2018 roku. W skład domu wchodzą: dół - jeden duży pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Stefana Batorego

Brwinów,mazowieckie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 431 m²

Dworek z 1920 roku, 200m2 | Sprzedaż | Brwinów | 6341m2 | 1 299 000pln Przedmiotem sprzedaży jest Dworek "willa Topolka" z początku XX w. Budynek mieszkalny o powierzchni łącznej 200 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł58 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , usytuowane na 9. piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Jana Sebastiana Bacha. Przestrzeń zachwyca jasnym wnętrzem dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Kiełpino,pomorskie

990 000 zł147 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Tylko w biurze Mio Casa! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kiełpino pod Kartuzami. Idealna inwestycja dla rodziny z dziećmi!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

917 860 zł75 m² 12 176 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami! Gotowe, do wykończenia W cenie dwa miejsce w garażu podziemnym! Otoczenie nieruchomości: gotowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Malbork

Malbork,pomorskie

121 000 zł2 200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 2200 m2 usytuowana w Kończewicach w gminie Miłoradz w powiecie malborskim. Z Kończewic idealny dojazd do Tczewa 8km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

584 896 zł40 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł90 m² 21 998 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz biura dla Twojej firmy? Prezentuję w pełni zaadaptowany i wyposażony lokal na zielonym Żoliborzu gotowy na wprowadzenie Twojej firmy! Atuty nieruchomości: profesjonalnie zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żeromskiego

Oleśnica,dolnośląskie

255 000 zł26 m² 9 770,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Słoneczna kawalerka w centrum Oleśnicy! Przytulne 1- pokojowe mieszkanie o pow. 26,1 m2, zlokalizowane przy ul. Stefana Żeromskiego w Oleśnicy. Lokal położony jest na 3 - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Murarska

Starogard Gdański,pomorskie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Biuro Użlis Nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 141/2, obręb nr 18, o powierzchni 483m2, usytuowanej w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zalesie

Zalesie,lubelskie

189 000 zł4 632 m² 40,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w Zalesiu k. Mełgwi, gmina Milejów. Wymiary 24*193 metrów, powierzchnia 46 arów. Świetna cena, piękne położenie. Położenie: działka położona jest w Zalesiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jordanów Śląski,dolnośląskie

463 000 zł2 274 m² 203,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana o powierzchni 2274 m2 położona w pięknej okolicy w Jordanowie Śląskim z widokiem na Ślężę! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

3 000 000 zł72 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjna w malowniczym Busku-Zdroju 7,2 ha z prywatnymi stawami Oferujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość o powierzchni 7,2 ha, zlokalizowaną w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Przemysława

Poznań,wielkopolskie

829 000 zł96 m² 8 653,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Maltańska zieleń w Centrum Miasta, oferta harmonijnie komponuje się z maltańską zielenią i jest doskonałym miejscem do życia. Przekonaj się sam i umów się ze mną na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł27 m² 22 222,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mam w ofercie przytulną kawalerkę zlokalizowaną na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie ma 27m2, znajduje się na 7 piętrze co daje piękny widok na Sady Żoliborskie. W bloku są dwie windy. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kopernika

Nowa Sól,lubuskie

240 000 zł46 m² 5 194,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3- pokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni użytkowej 46,20 m2. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kiełpiny

Kiełpiny,warmińsko-mazurskie

118 118 zł1 001 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Unikalna oferta! Działka w Kiełpinach z pełnymi warunkami na dom letniskowy Lokalizacja: kiełpiny, gmina Lidzbark Powierzchnia: 1001 m Opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

350 000 zł43 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium apartment prezentuje: szukasz mieszkania, które możesz zaaranżować według własnego gustu? To mieszkanie na 1 piętrze to doskonała okazja, aby wcielić w życie Twoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

366 360 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne I gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

609 855 zł54 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Dwustronne mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dąbrowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

2 200 000 zł1 166 m² 1 886,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości z przyjemnością przedstawia unikalną ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego wraz z dwoma działkami o łącznej powierzchni 1166 m2. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sokola

Olecko,warmińsko-mazurskie

900 000 zł401 m² 2 246,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z funkcją usługową o łącznej powierzchni użytkowej 400,7 m2, położony w centrum Olecka przy ul. Sokolej. Przestronny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Kielce,świętokrzyskie

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium apartment prezentuje na sprzedaż : Przestronne , rozkładowe mieszkanie po remoncie na 3.piętrze w bloku 4 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji na os.Szydłówek. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesne domy szeregowe w Kobierzycach Przedstawiamy ofertę sprzedaży domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w Kobierzycach, nieopodal ronda Magnice i trasy S8 w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Pawlikowskiego

Żory,śląskie

250 000 zł34 m² 7 309,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Świetna oferta dla inwestorów lub "na start" dla młodych! Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią(34,2 m2) z pięknym widokiem z balkonu! Mieszkanie jest gotowe do wejścia nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

760 000 zł46 m² 16 703 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Ul. Na Błonie - Bronowice Nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

899 000 zł125 m² 7 186,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu piętrowego w zabudowie bliźniaczej, urzekającego na każdym kroku wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Kotomierz

Kotomierz,kujawsko-pomorskie

119 000 zł988 m² 120,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Syrokomli

Kraków,małopolskie

1 899 000 zł132 m² 14 386,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Oferta tylko u nas. Zapraszam do obejrzenia mieszkania osoby zainteresowane oraz agencję nieruchomości do współpracy. Cena: 1.899.000 PLN Na sprzedaż wyjątkowy apartament, mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybałtów

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł68 m² 18 851,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gałkówek-Parcela

Gałkówek-Parcela,łódzkie

1 950 000 zł30 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 3 ha Rozpoczęta budowa hali o pow. 1400 m2 oraz bud biurowo-socjalny 800 m2 Lokalizacja Gałkówek Parcela Cena 1,95 mln Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Pępowo,pomorskie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przestronny Dom Jednorodzinny w Pępowie z Urokliwym Ogrodem - Projekt "dom w Złoci G2" Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suków

Suków,świętokrzyskie

639 000 zł100 m² 6 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 100 m2 w stanie surowym zamkniętym w świetnej lokalizacji, około 7 km od centrum Kielc. Wolnostojący dom położony na ogrodzonej siatką działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krzeptowskiego

Zakopane,małopolskie

1 900 000 zł47 m² 40 092,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, przedstawiamy apartament w inwestycji Poziom 905 zlokalizowanej przy ul. Krzeptowskiego w Zakopanem. Prezentowana inwestycja to kameralny, 3 poziomowy budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podleśna

Rzeszów,podkarpackie

364 000 zł2 800 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy (wz) położonej w Rzeszowie, w dzielnicy Budziwój, przy ul. Podleśnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

230 000 zł18 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam przytulną, jasną kawalerkę (18,5 m2) zlokalizowaną na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy mieszczącej się na zamkniętej posesji przy ul. Kilińskiego 142a, 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borowina

Borowina,mazowieckie

750 000 zł1 900 m² 394,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Kawęczynek-Borowina. Powierzchnia 1900 m2. Lokalizacja bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Wymiary ok. 40x52. Dostępne media w drodze: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Sochaczew,mazowieckie

556 800 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta mieszkania deweloperskiego na 4 piętrze o powierzchni 69,6 m2 z narożnym balkonem o powierzchni 12,75 m2. Idealne dla rodziny z dziećmi lub do dalszego wynajmu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 198,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.5m2 przy ul. Bajana na Gądowie Małym. Mieszkanie to jest gotowe do zamieszkania od zaraz. A przestrzeń i rozkład pokoi zapewni nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dworcowa

Gliwice,śląskie

1 599 000 zł186 m² 8 597 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 186m2 zlokalizowany na ulicy Dworcowej w Gliwicach. Lokal składa się z : reprezentatywnego frontu wraz.