dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 386 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 386 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceglarska

Kraków,małopolskie

890 000 zł62 m² 14 385 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,87 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze nowoczesnego, trzypiętrowego bloku z 2011 roku. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

385 000 zł37 m² 10 405,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

W czasach, gdy Słońce rozświetlało krainy niczym złote pieśni Elbereth, w sercu tajemniczej krainy Łodzi znajdowało się miejsce niezwykłe, czekające na swego wybrańca. Było to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

548 900 zł28 m² 19 506 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel.: Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż przy ulicy Braniborskiej. Nieruchomość idealna do zaaranżowania pod lokal mieszkalny lub usługowy. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Księginice,dolnośląskie

1 249 000 zł205 m² 6 099,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 204,78 m , położony w malowniczych Księginicach, przy ulicy Słonecznej, zaledwie 3 km od Trzebnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olmonty

Olmonty,podlaskie

560 000 zł126 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Klient kupujący nie płaci pcc! Przedstawiam nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126m2 na działce 260m2, wraz z kompleksowym zagospodarowaniem terenu i drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łukowa,świętokrzyskie

450 000 zł152 m² 2 960,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz wymarzonego Domu w świetnej lokalizacji lubisz ciszę, spokój, naturę - ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż domy jednorodzinne budowane według projektu ,dom w Jabłonkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Konin

Konin,wielkopolskie

55 000 zł300 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki rekreacyjnej w miejscowości Konin. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 3 a Typ działki: rekreacyjna rod Media: w działce /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,06m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

1 246 000 zł64 m² 19 517,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie - Wyczółki przy ul. Kłobuckiej. Mieszkanie Metraż mieszkania to 63.84 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kwiatowa

Żabokliki,mazowieckie

199 000 zł869 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej Żabokliki. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zlokalizowana w miejscowości Żabokliki, tylko 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Tuwim w Siemianowicach Śląskich. Zlokalizowane zostało na parterze wysokiego bloku. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Czernin

Czernin,zachodniopomorskie

13 750 000 zł250 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna 25 ha. Lokalizacja gmina Dygowo, powiat Kołobrzeski, województwo zachodniopomorskie mzpz: pu oraz mn a) Obszary magazynów i obiektów produkcyjnych, baz, magazynów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Golina,zachodniopomorskie

799 000 zł152 m² 5 273,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do oferty komfortowego domu znajdującego się w miejscowości Golina (1km od Barzkowic). Urokliwa lokalizacja , cisza i spokój zadowoli nie jednego miłośnika przyrody. Informacje:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Księginice Małe

Księginice Małe,dolnośląskie

250 000 zł1 070 m² 233,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1070m2 na sprzedaż Działka znajduje się w miejscowości Księginice Małe, 5km od Sobótki, 35km od Wrocławia na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Olszówka

Olszówka,mazowieckie

2 480 000 zł247 m² 10 040,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 947 m²

To unikatowa możliwość inwestycyjna dla osób, które poszukują gotowego i zyskownego biznesu w branży noclegowej. Zapraszam do kontaktu, by dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

349 000 zł1 453 m² 240,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w Książenicach Na sprzedaż działka budowlana o dużym potencjale, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Książenice. Nieruchomość zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

310 000 zł43 m² 7 151,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,35 m2 położone w Nowym Sączu na zielonym osiedlu Wólki. Lokal jest w pełni wyposażony oraz gotowy do zamieszkania. Mieszkanie zostało oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Lubawa,warmińsko-mazurskie

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z potencjałem w korzystnej lokalizacji? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Lubawie na ul. Warszawskiej, w otoczeniu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Wasilków,podlaskie

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie położone w pięknej okolicy, blisko lasu. Mieszkanie posiada nowe, wymienione okna z systemem wyciszającym, który zapewnia wysoki komfort akustyczny. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

688 000 zł59 m² 11 661 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy Państwu nieruchomość, która świetnie nada się zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Mieszkanie 59m2 posiada 3 oddzielne pokoje oraz osobną kuchnię dzięki czemu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Przylesie

Bietowo,pomorskie

100 000 zł1 087 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić bardzo malowniczo położoną działkę budowlaną nr 176/18, o powierzchni 1087 metrów kwadratowych, usytuowaną w Bietowie, gminie Lubichowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

651 833 zł65 m² 10 028,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadbane mieszkanie na spokojnym osiedlu w Kiełczowie! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybno,pomorskie

1 030 000 zł196 m² 5 255,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Niespełna dziesięcioletni dom jednorodzinny o powierzchni 196 m2 posadowiony na działce o powierzchni 3020 m2 w Rybnie, gm. Gniewino. Poziom I o powierzchni użytkowej 98,60m 2: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł121 m² 8 252,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę do końca grudnia, a otrzymasz nawet 50 tysięcy rabatu! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

647 292 zł39 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kameralna inwestycja kraków - prądnik czerwony Ok. Parku Zaczarowanej Dorożki 0% prowizji Najnowsza inwestycja deweloperska to kameralny budynek usytuowany w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Tczew,pomorskie

316 200 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie po kapitalnym remoncie! mieszaknie wraz Z całym budynkiem po kapitalnym remoncie W 2024 roku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szkotowo

Szkotowo,warmińsko-mazurskie

123 000 zł1 025 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu działkę w urokliwym miejscu. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 1025 m2, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łużycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 200 000 zł236 m² 5 085 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:311 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 236 m2 z tarasem i garażem położony w Kołobrzegu ul. Łużycka super lokalizacja! Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Siestrzeń

Siestrzeń,mazowieckie

3 231 900 zł8 100 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 8100 m , położoną w Siestrzeni, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S8. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

885 000 zł75 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 75 m2 (pow. użytkowa 67 m2) z 70-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji ścisłe centrum Rzeszowa. Idealne dla osób ceniących spokój i wygodę życia w sercu miasta! Rozkład: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

522 200 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Agent prowadzący: tel. Tylko w sdp Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 37,3m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

550 000 zł141 m² 3 900,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Świerklańcu, usadowiony jest na działce ok.600m 2. Dom budowany jest na podstawie projektu Dom w Murajach (gb) z uwzględnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domańskiego

Opole,opolskie

760 000 zł169 m² 4 489 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży szeregówki wybudowanej w latach 90-tych zlokalizowanego w cichej uliczce niedaleko Jednostki Wojskowej na ul.Domańskiego. Nieruchomość wybudowano na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Letnisko II

Osowo Leśne,pomorskie

97 000 zł961 m² 100,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 961 m2, zlokalizowaną na terenie Borów Tucholskich na Osiedlu Letnisko II w miejscowości Osowo Leśne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stolarska

Gdańsk,pomorskie

565 000 zł37 m² 15 086,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Tylko u nas! Mieszkanie na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, gdańsk Sródmieście, ul. Stolarska Mocne strony nieruchomości: _bardzo dobra lokalizacja _funkconalny rozkłąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Kaliska,pomorskie

620 000 zł140 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować okazję zakupu nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 2300 m2, położonej w miejscowości Kaliska przy ulicy Starowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76 m2 wybudowany w 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Słocińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

389 000 zł51 m² 7 683,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48,60 m2, na 10 piętrze 10 piętrowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Polne. Lokal po kapitalnym remoncie , posiada 2 pokoje, widną kuchnię, łazienkę z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ściegny

Ściegny,dolnośląskie

275 520 zł861 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z pięknym widokiem na góry Oferuję do sprzedaży pieknie położoną działkę w miejscowości znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza.Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Koszyce Małe,małopolskie

419 999 zł63 m² 6 641,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnego mieszkania o wysokiej funkcjonalności, wykonanego z materiałów najwyższej jakości. Do sprzedaży jedno mieszkanie o powierzchni 63,24 m2 na pierwszym.