dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 344 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 344 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

1 160 000 zł253 m² 4 579,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Biuro Nieruchomości za Rogiem prezentuje dom o powierzchni 167,74 m2 w Łosiu pod Warszawą. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1001 m2, w otulinie Chojnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Wesoła

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

2 246 400 zł7 488 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę o metrażu 7488m2 w miejscowości Rozgarty ul. Wesoła gmina Zławieś Wielka. Działka posiada wydane Warunki Zabudowy na budowę sześciu budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Komorowice,dolnośląskie

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam Piękne 3 pok mieszkanie z przestronnym tarasem 15 m2, dwupoziomowe, o pow. 62,03 m2 na drugim piętrze 2-piętrowego budynku z 2009 r, położone na kameralnym i malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziewiczówny

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł35 m² 18 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesną, kawalerkę z dużą loggią na Pradze Południe. Budynek Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

820 000 zł51 m² 16 144,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,79 m z oddzielną kuchnią i garderobą, znajdujące się przy ul. Jana Kaczary 9 w Krakowie. Lokalizacja: tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożdżałów-Kolonia

Rożdżałów-Kolonia,lubelskie

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:82 700 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Do sprzedania nieruchomość składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 8,27ha. Jedna z działek o powierzchni 4,86ha jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filtrowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

665 000 zł58 m² 11 485,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 57,9m2. (plus antresola łacznie około 90m2 oraz komórka na pietrze o powierzchni 2,5 m2 i 20m2 taras) Osiedle wybudowane przez sim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gimnazjalna

Starogard Gdański,pomorskie

239 000 zł32 m² 7 499,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować przestronną kawalerkę o powierzchni użytkowej 31,87 m2 (powierzchnia liczona po podłodze wynosi ok. 80 m2), usytuowaną na poddaszu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głosków

Głosków,mazowieckie

810 000 zł2 700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana wśród nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: miejska Prąd: jest Gaz: miejski Woda: miejska Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Polkowice,dolnośląskie

375 000 zł61 m² 6 149,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż w centrum Polkowic - 30,12m + piwnica 30,86m Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 30,12 m wraz z pomieszczeniem piwnicznym o powierzchni 30,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł88 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na Mokotowie z Pięknym Widokiem na Centrum Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu znajdującego się na Mokotowie przy ul. Woronicza. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 120 m2 (użytkowej - 105 m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

578 900 zł74 m² 7 822,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Nietuzinkowy A zarazem zachwycający apartament W sercu bydgoszczy. Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: stylowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Teofilowie - 38 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które zachwyca przemyślanym projektem i wysoką jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Stefanowo

Stefanowo,mazowieckie

399 000 zł1 200 m² 332,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Stefanowo Piękna, sucha działka o powierzchni 1200 m2 znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

344 616 zł52 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

399 000 zł57 m² 6 927,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta na wyłączność Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6m zlokalizowane w centrum miasta w pobliżu dworca pks w Białymstoku, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł51 m² 22 351,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe Mieszkanie na Ochocie - ul. Drawska 10, warszawa, tuż przy Parku Szczęśliwickim, który jest perłą dzielnicy. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle oryginalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

855 000 zł58 m² 14 741,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Czeladź,śląskie

230 000 zł43 m² 5 348,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Szpitalna, 3 pokoje z balkonem, 43 m2, niski czynsz. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Blok 4 piętrowy po termomodernizacji. Ekspozycja Wschód-Zachód. Dobrze doświetlone. 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Kobylin

Kobylin,mazowieckie

243 000 zł16 200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ogłoszenie o sprzedaży trzech działek w Kobylinie Lokalizacja: miejscowość Kobylin, gmina Goworowo, powiat ostrołęcki Powierzchnie: 1. 3197 m 2. 5312 m 3. 7474 m Z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

686 500 zł38 m² 17 985,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji | brak podatku pcc | cena Z rabatem 18%! nowoczesna inwestycja W doskonałej lokalizacji - mateczny dwa pokoje | taras I ogród | smart home N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

614 495 zł60 m² 10 226,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokojowe mieszkanie ze świetną komunikacją z centrum! Ekspozycja światła od strony zachodniej Rabat 136 tyś! kup bezpośrednio od dewelopera - bez dodatkowych opłat! Lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mikołów,śląskie

175 000 zł700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę, z bardzo dobrym dojazdem oraz mediami. Zgodnie z zamieszczonym planem do sprzedania działki nr 1, 2, 3, wraz z dojazdem w drodze - działka nr 5. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 600 zł54 m² 9 199,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Chojnów,dolnośląskie

660 000 zł100 m² 6 595,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:790 m²

Witam, sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej. Budynek wybudowany z cegły ceramicznej o grubości 24cm, docieplony styropianem 20 cm oraz tynkiem silikonowy. Zastosowane okna trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Kraków

Kraków,małopolskie

125 000 zł15 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż na sprzedaż Prądnik Czerwony Murowany w zabudowie szeregowej garaż na osiedlu Prądnik Czerwony, ul. Kwartowa / Słoneckiego, okolica Park Wodny, serenada. Doskonała lokalizacja. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Masłomiąca,małopolskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący 179m2 na dużej 12 ar działce. KB Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż nowy, funkcjonalny i atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni 179 m2 wg projektu firmy Archon "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł31 m² 17 467,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu Kawalerkę o powierzchni 31m2 zlokalizowaną na Mokotowie / Metro Wilanowska. Nieruchomość położona na 10 piętrzę w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej okolicy w miejscowości Wólka Strobowska. Działka posiada powierzchnie 3000 m2. Wymiary działki to 167x17 m2. Obszar objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chocznia

Chocznia,małopolskie

160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana położona blisko sklepów, przychodni, szkoły. Nieruchomość o powierzchni 16 arów, z czego ok 9 arów położone w terenach oznaczonych w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

446 341 zł37 m² 12 221,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Bielsko-biała, kamienica, ulica bliska 33b apartament inwestycyjny dla osób szukających inwestycji pod wynajem krótko- lub długoterminowy Proponuję apartament inwestycyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Łambinowice

Łambinowice,opolskie

765 000 zł127 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna o pow. 12,75 ha położona pod lasem w miejscowości Malerzowice Wielkie, gmina Łambinowice z dojazdem drogą asfaltową. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł35 m² 10 597,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem wyremontowane - Osiedle Leśne Lokal składa się z : - salonu z otwarta kuchnia i wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cegielniana

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - mieszkania przy ul. Cegielnianej najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skośna

Starogard Gdański,pomorskie

799 000 zł1 070 m² 746,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 2341 m2, zabudowaną budynkiem biurowym wraz z halą magazynowo-produkcyjną przy ulicy Skośnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

545 000 zł39 m² 13 949,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecamy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie na ulicy Pychowickiej. Z racji lokalizacji mieszkanie jest idealnym rozwiązaniem dla inwestora szukającego lokaty kapitału. Mieszkanie nadaje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oksywska

Rumia,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 617,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w Rumi Janowo - tylko w Mio Casa! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w samym sercu Rumi Janowo, położonego na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

570 432 zł53 m² 10 752,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Gdańsku - Orunia Górna Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku na Oruni Górnej. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

180 000 zł16 m² 11 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 16 m2 blisko szkoły metropolitarnej na Kowalach. Lokal posiada wszystkie media. Przed budynkiem znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł26 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękne studio inwestycyjne.Nieruchomosc wystawiona na bookingu .Dochód mogę udokumentować.Mieszkanie również super do zamieszkania.Lokalizacja cicha i spokojna.