dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł42 m² 13 397,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z dużą loggią i piwnicą. Podstawowe informacje: powierzchnia nieruchomości to 41,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modra

Poznań,wielkopolskie

514 000 zł62 m² 8 357,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuję mieszkanie o powierzchni 61,5 m , usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kruszelnickiego Wilka

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł61 m² 9 787,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 825 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący położony w Kielcach przy ul. Wilka Kruszelnickiego Dom o powierzchni użytkowej 61,2, na którą składają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Tczew,pomorskie

387 500 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie po kapitalnym remoncie! mieszaknie wraz Z całym budynkiem po kapitalnym remoncie W 2024 roku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. To niezwykłe miejsce, zlokalizowane przy ulicy Tokarzewskiego, oferuje komfort, piękno i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Pruszków,mazowieckie

619 900 zł669 m² 926,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 669 m2 z dostępem do drogi publicznej, położona w Pruszkowie w pobliżu nowo powstającej zabudowy. Działka z dostępem do mediów (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zabłudów-Kolonia,podlaskie

1 990 000 zł342 m² 5 818,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Zabłudów-Kolonia w bliskim sąsiedztwie Białegostoku. Jest to przestronny dom o powierzchni całkowitej 342 m i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Gdynia,pomorskie

480 000 zł32 m² 15 047 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 31,9 m2 w Gdyni, dzielnica Wzgórze Świętego Maksymiliana. Wspaniała inwestycja! Mieszkanie mieści się na trzecim i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rakowiec

Rakowiec,pomorskie

49 000 zł895 m² 54,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 895 m2, zlokalizowaną w miejscowości Rakowiec, gmina Gniew, powiat tczewski. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

2 880 000 zł131 m² 22 011,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament klasy premium. Apartament urządzony z najwyższej klasy materiałów. Doskonały układ funkcjonalny sprawia, że jest to idealna propozycja dla dużej rodziny. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

579 087 zł52 m² 11 136,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc i Prowizji. Mieszkanie w podwyższonym standardzie deweloperskim zlokalizowane na terenie kameralnej inwestycji w Siechnicach. 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Dąbcze,wielkopolskie

315 400 zł1 213 m² 260,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1.213 m2 położona w miejscowości Dąbcze okolice ul. Brzozowej z wydanymi warunkami zabudowy. Wymiary działki: szerokość frontu ok.25 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Tczew

Tczew,pomorskie

460 000 zł65 m² 7 111,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowy koncept kolejnego etapu osiedla na terenie gminy Tczew, funkcjonalne rozkłady, windy, ogródki, komórka lokatorska na piętrze mieszkania, do wyboru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów,mazowieckie

750 000 zł109 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m ,na kształtnej działce o powierzchni 750 m w spokojnej okolicy koło Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Syski

Boguchwała,podkarpackie

459 000 zł54 m² 8 579,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 53,50 m2 | al. Syski | Boguchwała Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 53,50 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejścia z przedpokoju). Położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szałwiowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 430 000 zł136 m² 10 479,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Proponuję Państwu zapoznanie się z ofertą domu przy ulicy Szałwiowej w Toruniu. Lokal mieszkalny dwupoziomowy w budynku jednorodzinnym został wybudowany i oddany do użytku we 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa

Dąbrowa,warmińsko-mazurskie

190 000 zł3 018 m² 62,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ( nr 160/44 ) budowlana.W planie zagopodarowania przestrzennego możliwość budowy domu jednorodzinnego na powierzchni 800 m2.Pozostała powierzchnia to tereny zielone.Położona ok. 250 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł31 m² 18 237,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 31,21m2 zlokalizowane na Mokotowie / Starym Mokotowie. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł51 m² 11 448 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania mieszczącego się w miejscowości Kielanówka, tuż za ul. Staroniwską w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Czechowice-Dziedzice,śląskie

400 500 zł57 m² 6 989,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Czechowicach-Dziedzicach, idealne dla rodziny! Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z 1983 roku, który przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

620 000 zł37 m² 16 949,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla singla/pary jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -ruczaj-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

475 000 zł53 m² 8 945,39 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego i dobrze skomunikowanego 3 pokojowego mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Główne atuty nieruchomości: - doskonale skomunikowana lokalizacja - zaledwie kilka minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 185 000 zł105 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie prezentuje właściciel. Oglądanie możliwe w każdy dzień tygodnia, także weekendy, po wcześniejszym umówieniu. Do sprzedania eleganckie i stylowe mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaświat

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

735 000 zł60 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze apartamentowca z 2023r. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48 m2 na 4 piętrze 10-piętrowego bloku w Siemianowicach Śląskich na osiedlu Tuwima, składające się z 3 pokoi, widnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pod Grapą

Ustroń,śląskie

259 000 zł3 219 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ustroń, działka Z możliwością zabudowy Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3219 m2. Działka leży w obszarze, dla którego brak jest Miejscowego Planu Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Konieczkowa

Konieczkowa,podkarpackie

269 000 zł1 600 m² 186,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Na Miarę Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1600 m , idealną pod budowę hali magazynowo-produkcyjnej lub innego obiektu przemysłowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockich

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Wawrze. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Potockich na Marysinie Wawerskim. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

638 000 zł43 m² 14 768,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o łącznej powierzchni 45m2 ( mieszkanie 43,2m2 + komórka 1,8m2) na Targówku, 300m od Stacji Metro Bródno, przy ulicy Suwalskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł62 m² 25 790,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowy apartament na osiedlu Apartamenty Ludwiki. Nieruchomość Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie. Jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grzybka

Starogard Gdański,pomorskie

999 000 zł140 m² 7 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Przedmiotem oferty jest przepięknie usytuowany, wolnostojący dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej 140m2 wraz z wolnostojącym murowanym garażem. Budynki posadowione na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Prudnicka

Nysa,opolskie

2 300 000 zł530 m² 4 339,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Szukasz wyjątkowej okazji inwestycyjnej w samym sercu Nysy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - pawilon o powierzchni ok. 530 m2 zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji, tuż przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł48 m² 7 557,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w biurze Forma Nieruchomości! na sprzedaż salon kosmetyczny z wyposażeniem, bazą klientek oraz najemczyniami stanowisk po generalnym remoncie na bydgoskim Śródmieściu Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sętal

Sętal,warmińsko-mazurskie

399 000 zł13 490 m² 29,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka nr 116/12 z linią brzegową jeziora Sętal.Możliwość uzyskania warunków zabudowy.Uzbrojenie - woda i prąd.Dojazd nową drogą asfaltową. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

548 999 zł36 m² 15 119,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Top 2M z balkonem Kołłątaja+klimatyzacja/winda Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 36,3 m , położonego.