dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 469 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Ustroń

Ustroń,śląskie

399 750 zł1 599 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustroń, działka inwestycyjna Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1599 m2. Działka leży w obszarze, dla którego brak jest Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Myszków

Myszków,śląskie

550 000 zł6 200 m² 88,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę Inwestycyjną 6200m2. Teren idealnie nadający się pod hale, magazyny, bazę transportową. Kształt działki (front 29m) pozwala na zaplanowanie zaplecza wraz z wjazdem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Miroszowice,dolnośląskie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Domplus Nieruchomości proponujemy: na sprzedaż dwie działki budowlane każda po 1000 m2 w miejscowości Miroszowice Gmina Lubin. Dla terenów oznaczonych symbolami mn/u8 ustala się: * przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł42 m² 23 809,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Eurovilla prezentuje nowy, słoneczny i nowocześnie urządzony apartament na ostatnim piętrze w Miasteczku Wilanów - 2 pokoje z dużym balkonem. English version below. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młyńska

Tczew,pomorskie

213 000 zł32 m² 6 635,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w świetnej cenie blisko Dworca pkp! Przedmiotem oferty jest sprzedaż 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 32,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł60 m² 11 314,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Gdańsk / Morena / ul. Marusarzówny I 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 I 2 piętro w 4 piętrowym budynku I Miejsce postojowe ogólnodostępne Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

205 000 zł1 689 m² 121,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną nie tylko pod względem lokalizacji, ale także i ceny, w pełni budowlaną nieruchomość składającą się z 2 działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kościelna

Orzesze,śląskie

149 000 zł897 m² 166,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko W realton! oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka zlokalizowana przy ul. Kościelnej w Orzeszu - Zazdrość. Działka o powierzchni 897 mkw ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borszewice Kościelne

Borszewice Kościelne,łódzkie

100 000 zł2 200 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka płaska bez zadrzewień, bezpośrednio przy drodze, częściowo ogrodzona (ogrodzenia od stron sąsiadów)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

498 000 zł56 m² 8 892,86 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz O porannej kawie Z widokiem na skyline katowic? to mieszkanie, którego szukasz! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Starowiejska

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Świetna lokalizacja, stare Winogrady, ul. Starowiejska. Zapraszam do zapoznania się sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej. Powierzchnia działki - 110 m2. Woda ze studni, w 2025 r. nastąpi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Kobylin

Kobylin,mazowieckie

47 990 zł3 197 m² 15,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ogłoszenie o sprzedaży działki leśnej w Kobylinie Lokalizacja: miejscowość Kobylin, gmina Goworowo, powiat Ostrołęcki Powierzchnia: 3197 m Z przyjemnością informujemy, że na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Nowa Wieś Wrocławska,dolnośląskie

500 000 zł1 699 m² 294,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia nieruchomości 1699 M dolnośląskie, wrocławski, kąty wrocławskie, nowa wieś wrocławska W bliskiej odległości - 1,5 km zjazd do autostrady A4 Przeznaczenie działki w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł65 m² 17 965 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Warszawa / Mokotów / kamienica / 2 pokoje na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie. Klimatyczna nieruchomość w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

853 000 zł62 m² 13 648 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Gotowe do zamieszkania od zaraz!. Okazja cenowa!. Mieszkanie bardzo funcjonalne I przestronne , wydaję sie jakby miało 70M2 mieszkanie po remoncie -meble W zabudowie wymiana całej elektryki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Wojska Polskiego

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

4 499 000 zł1 470 m² 3 060,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:38

 

Parking:garaż wolnostojący

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż! Koniecznie zobacz film oraz wirtualny spacer. Zabytkowe Kasyno Oficerskie w Mrągowie - gotowy biznes z ogromnym potencjałem rozwoju Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Biskupice

Biskupice,lubelskie

69 000 zł3 200 m² 21,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu interesującą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Biskupice (gm. Trawniki). Działka o całkowitej powierzchni 3200 mkw , mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

515 870 zł33 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł47 m² 13 889 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** biuro ładna willa prezentuje****! cena okazyjna - szybka sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu. Oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego. Metro natolin fenomenalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

540 000 zł90 m² 6 025,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Rzeszowskie-Nieruchomości przedstawia III etap budowy mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej przy ulicy Dębickiej. III etap składa się z 20 mieszkań. Mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

587 000 zł68 m² 8 596,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przybyszewo

Przybyszewo,wielkopolskie

2 790 000 zł1 280 m² 2 179,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:12 761 m²

Nowa niższa cena Oferujemy Państwu nieruchomość do sprzedaży w Przybyszewie położoną blisko lasu z bardzo dużym potencjałem na prowadzenie działalności gastronomicznej (komunie, wesela,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Tychy

Tychy,śląskie

675 000 zł1 665 m² 405,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tychy Wygorzele, ul. Jakuba aktualny plan zagospodarowania - 6mn dla dewelopera, dla inwestora indywidualnego obok nowej zabudowy, uzbrojenie przy działce Do sprzedaży dwie działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filtrowa

Kraków,małopolskie

745 000 zł38 m² 19 605,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc , system 20/80 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m z balkonem, dostępne w 4 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Poznańska

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 283 840 zł1 888 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji pośrednika! działka inwestycyjna w centrum tarnowa podgórnego w pierwszej linii, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Z usługami! Na sprzedaż działka budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Frygnowo,warmińsko-mazurskie

399 000 zł122 m² 3 270,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej we Frygnowie pod nr 13 , gmina Grunwald, powiat Ostródzki. Nieruchomość położona na działce nr 322/1 o powierzchni 304 m2. Dom częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł115 m² 10 065,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły u doradcy w sekcji kontakt. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 4-5-cio pokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Rybnik,śląskie

150 000 zł593 m² 252,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Działka znajduje się w centralnej części dzielnicy Boguszowice , co zapewnia doskonałą lokalizację zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mruli

Rybnik,śląskie

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Szukasz działki pod budowę z dala od zgiełku miasta, położonej na obrzeżach Rybnika? To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży biura nieruchomości Royal Broker jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33 m2 w Rzeszowie przy ul. Marszałkowskiej. Nieruchomość znajduję się w Centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

316 000 zł53 m² 6 011,03 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Poszukujesz nowoczesnego mieszkania o wysokim standardzie wykończenia? Nie masz czasu na pracochłonne remonty i chciałbyś znaleźć coś "na gotowo" dla siebie lub w celach inwestycyjnych?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

310 075 zł39 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność cena do negocjacji! Zapraszam do składania ofert dotyczących mieszkania w stanie developerskim w inwestycji Boguszyce 110. Inwestycja jest już po odbiorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

890 000 zł42 m² 21 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Eng For sale a beautiful apartment 42 m2 + mezzanine located at Dietla in Krakow. Do sprzedania pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 42 m2 + antresola położone przy ul. Dietla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałkańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 000 zł55 m² 9 036,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż Atrakcyjnie zlokalizowany trzypokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż o powierzchni 56 m2, usytuowany na 5 piętrze, ul. Bałkańska wzgórze wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Białka,podkarpackie

280 000 zł8 084 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Miło nam przedstawić działkę zabudowaną domem oraz budynkiem gospodarczym na sprzedaż w cichej okolicy w Białki , gmina Błażowa, powiat rzeszowski. Szukasz domu na dużej działce ? Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

499 000 zł47 m² 10 543 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Elbląg, ulica łęczycka nowe osiedle, nowe mieszkanie W standarcie premium po remoncie, 3 pokoje. Opis: lokalizacja: prężnie rozwijająca się część miasta, na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Częstochowa,śląskie

419 000 zł40 m² 10 602,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-u pokojowe, w nowoczesnym budynku, w dzielnicy Tysiąclecie na granicy z dzielnicą Parkitka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł50 m² 23 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z 2017r. o powierzchni 50m2 na Służewcu - w biznesowej części Mokotowa. Nieruchomość W skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

6 500 000 zł4 702 m² 1 382,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Gold House oferują na sprzedaż działkę budowlaną w Karpaczu - idealną pod inwestycje! Masz świetną okazję zainwestować w atrakcyjną nieruchomość składającą sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Grunwaldzka

Starogard Gdański,pomorskie

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy o powierzchni użytkowej ok. 110m2, usytuowany na parterze, budynku mieszczącego się przy ul. Grunwaldzkiej w Starogardzie Gdańskim. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krosno

Krosno,podkarpackie

108 220 zł773 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na ul. Zielonej Z warunkami zabudowy! Na sprzedaż kompleks 3 działek w kształcie prostokąta o wymiarach i powierzchniach kolejno: - 23x33 m o powierzchni 0,0773 ha -.