dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 416 270 zł56 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 55,54 m2 na Wilanowie położone przy Al. Rzeczypospolitej 31b. Miasteczko Wilanów jest idealnym miejscem do zamieszkania dla każdego, kto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Radomsko

Radomsko,łódzkie

20 000 000 zł4 000 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn wraz z chłodnią i mroźnią. Lokalizacja okolice Radomska. Chłodnia 3200 m2 + biura-socjal 500 m2 Powierzchnia działki wynosi ok 4,5 hektary. Chłodnie składowe są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeleńska Huta

Jeleńska Huta,pomorskie

140 000 zł1 029 m² 136,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - 1029 m2 - Jeleńska Huta, gmina Szemud Cena: 140 000 zł Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1029 m2, położoną w miejscowości Jeleńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Sopot,pomorskie

850 000 zł62 m² 13 714,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca do zamieszkania w pięknej części Sopotu, z loggią i widokiem na zieleń? Ta oferta jest dla Ciebie! rezerwacja atuty: -Blisko do centrum, -Świetna komunikacja, -8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dolina Żurawi

Sulmin,pomorskie

1 500 000 zł119 m² 12 642,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny, 118,65 m Sulmin, powiat gdański Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży piętrowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 118,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

240 000 zł1 950 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę budowlaną w Luszowicach gmina Chrzanów, małopolska .Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklep, kościół, szkoła, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lipinki Szlacheckie

Lipinki Szlacheckie,pomorskie

172 000 zł1 715 m² 100,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 1715m2, zlokalizowana w miejscowości Lipinki Szlacheckie, gmina Starogard Gdański. Działka o równym nachyleniu terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Markwarta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł40 m² 7 286,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka z wnęką, loggią z widokiem na park Witosa. Topowa lokalizacja. Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 39,66 m , zlokalizowana w centrum, przy ul. Markwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł83 m² 13 564,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Marzysz o mieszkaniu pełnym światła i przestrzeni, w którym poczujesz się komfortowo i swobodnie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania które urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem

Wisełka,zachodniopomorskie

2 500 000 zł537 m² 4 652,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

! oferta dostępna tylko U nas! Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż w Wisełce - przy Wolińskim Parku Narodowym, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł36 m² 15 206,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie 2 pokojowe, dostępne od zaraz, idealne dla osób ceniących sobie komfort i nowoczesne wykończenie. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

679 000 zł214 m² 3 180,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedstawiamy Państwu przestronny dom piętrowy, podpiwniczony, o powierzchni całkowitej 213,50 m2, wybudowany na działce o powierzchni 1800 m2. Działka: nieruchomość została umiejscowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

32 400 000 zł72 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni lekko ponad 7 ha, przeznaczenie zgodne z miejscowym planem zagospodarowania oznaczone symbolem up - teren zabudowy usługowo produkcyjnej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł115 m² 11 062,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

>Twoja oaza spokoju w mieście< zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 72/115m , położonego w cichej i zielonej okolicy Warszawy. Idealne dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Licznerskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł63 m² 6 230,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon bohaterów, ul. Licznerskiego Prezentuję Państwu gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Nowa Sarzyna

Nowa Sarzyna,podkarpackie

669 000 zł212 m² 3 155,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Łętownia, gmina Nowa Sarzyna budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 211,98 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 425 000 zł143 m² 16 958 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 143 m , położony w zielonej i historycznej dzielnicy Wrocławia - Dąbie. Apartament składa się z: 4 komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Dolice,zachodniopomorskie

385 000 zł74 m² 5 202,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam. Sprzedam mieszkanie 4pokojowe znajdujące się na 2 piętrze w spokojnej okolicy w miejscowości Dolice. Duży salon (umeblowany), duża sypialnia (meble pod wymiar), i dwa pokoje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Trzebuska

Trzebuska,podkarpackie

350 000 zł6 500 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 65 arów - Trzebuska, gmina Sokołów Małopolski Na sprzedaż działka o powierzchni 65 arów. Lekko nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 30m x 215m. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 456 169 zł102 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji oraz brak podatku pcc Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji z własnym parkiem o powierzchni 1 ha. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Kolejowa

Jędrzejów,świętokrzyskie

13 500 000 zł13 764 m² 980,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 764 m²

Na sprzedaż kompleks nieruchomości produkcyjno-magazynowo-handlowych położony w Jędrzejowie, przy ul. Kolejowej 2, województwo świętokrzyskie. To doskonale prosperujące miejsce oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Knota

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł32 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Muchobór wielki|kawalerka|do zamieszkania|piwnica| - Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się na Muchoborze wielkim w głębi osiedla lecz jednocześnie blisko komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marzycieli

Zielonki,małopolskie

889 000 zł72 m² 12 347,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Chciałbyś zamieszkać otulony zielenią a jednocześnie cieszyć się bardzo dobrą komunikacją oraz bogato rozwiniętą infrastrukturą ? Nie mogłeś lepiej trafić! Prezentuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Radom,mazowieckie

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Świetna oferta Inwestycyjna! Duże możliwości w jednej nieruchomości. Nowoczesny , piękny dom wolnostojący z basenem na działce o powierzchni 800m2, wyposażony w fotowoltaikę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Skalskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 999 999 zł5 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam na sprzedaż działkę usługowa w Pruszczu Gdańskim idealna pod Hale czy budynek. Działka 301/1

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł59 m² 10 661 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej na parterze z dużym ogrodem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| mieszkanie | 2 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia witomino | blisko lasu | lokalizacja: nieruchomość położona jest w górnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 800 zł68 m² 6 835,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na II piętrze w dwupiętrowym bloku ze strychem użytkowym na bydgoskim Siernieczku. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lencewicza

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł46 m² 14 891,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie po generalnym remoncie na Bemowie. 9 piętro, przestrzenny widok, nie ma sąsiadów zaglądających w okna. Blok świetnie utrzymany, dwie windy, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

2 188 900 zł125 m² 17 537,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Prestiżowa inwestycja ekskluzywne domy W zabudowie bliźniaczej wola justowska|park decjusza|las wolski gotowe do odbioru oferta specjalna - jacuzzi gratis prowizja 0% Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | winda | 2 piętro | wsch-widok na zieleń | komórka | W pełni umeblowane | pełen remont | komróka Na sprzedaż w pełni umeblowane , jak na zdjęciach, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

769 355 zł60 m² 12 744 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,37m2, położone na 1-piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku Piecki - Migowo. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

1 486 760 zł124 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe: nieruchomość: mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 124 m2 składa się z: salonu z kuchnią, 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 058 157 zł80 m² 13 206 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym ogródkiem! Komórka lokatorska i miejsce w garażu podziemnym w cenie. Otoczenie nieruchomości: kameralny blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 58 m 2 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku do remontu. Znajduje się w kameralnej części osiedla XV-lecia. Składa się z pomieszczeń, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Osada

Kopciowice,śląskie

149 000 zł938 m² 158,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 938 mkw. Położona w Kopciowicach ul. Osada Wymiary około 23m x 40m Oznaczona w miejscowym planie jako mn - tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączkowska

Tczewskie Łąki,pomorskie

299 000 zł30 m² 9 867,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż kawalerki o powierzchni użytkowej 30,30 m2, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sarabandy

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł100 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić Państwu, jasne, nowoczesne mieszkanie, usytuowane w niskim, kameralnym budynku wielorodzinnym, położonym na Ursynowie , przy ul. Sarabandy. Oferowana nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Lutynia,dolnośląskie

999 000 zł139 m² 7 194,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Lutyni - bez podatku pcc i prowizji! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego domu w stanie deweloperskim w malowniczej miejscowości Lutynia, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spokojna

Pinczyn,pomorskie

120 000 zł1 190 m² 100,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 1190 m2, usytuowaną przy ulicy Spokojnej, w miejscowości Pinczyn, gmina Zblewo, powiat starogardzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 800 000 zł7 282 m² 659,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis: na sprzedaż działka o powierzchni 7282 m2 , działka w kształcie litery L , pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub rezydencjalną , wysokość zabudowy do 9 metrów i do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij