dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 465 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 465 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Starogard Gdański,pomorskie

365 000 zł49 m² 7 464,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania 3-pokojowego o powierzchni użytkowej 48,9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamotulska

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ nieprzejściowy, jasna kuchnia, balkon. Ogrody ul. Szamotulska. Oferta dostępna wyłącznie w bzm Nieruchomości. Mamy klucze. Zapraszam na prezentację tel. Wymagana płatność ze środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Bielsko-Biała,śląskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:673 m²

Na sprzedaż dom w stanie do generalnego, zlokalizowany w świetnej lokalizacji niedaleko ulicy Cieszyńskiej (niedaleko pizzeria Stodoła). Nieruchomość: budowa zakończona w 1978 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

750 000 zł46 m² 16 293,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie przy ulicy Domagały. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronne, bardzo elegancko urządzone, 2 pokojowe mieszkanie, na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Rezerwacja! Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z duszą, starannie urządzone przez projektanta. Idealne dla osób ceniących unikalny styl i wygodę. W skład mieszkania wchodzi: - 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Borowa Góra

Borowa Góra,mazowieckie

699 000 zł119 m² 5 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Będąc aktywnymi uczestnikami rynku nieruchomości od kilkunastu lat mamy świadomość jak ważną decyzją w życiu każdego człowieka jest wybór odpowiedniego miejsca do zamieszkania. Trudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

409 630 zł32 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty W trakcie odbiorów! klucze styczeń 2025 rok Prezentacje mieszkań na budowie odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 17:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł71 m² 8 152,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

8 tys/m! Świetna lokalizacja na Ołbinie/rzeka! Dobra inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko uczelnie, parki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta aktualna do zakupu O zamieszkania od zaraz. Idealne mieszkanie do wlasnego zamieszkania od zaraz lub pod inwestycję i wynajmowanie. Mieszkanie posiada dwa niezależne pokoje, jasna kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

1 158 000 zł97 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal na sprzedaż o pow. 98 m2 na parterze: - przestronny - wysoka (3,5m) i otwarta powierzchnia typu open-space - jasny - przeszklona niemal cala ściana z dużymi witrynami - widoczny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kolonia Maszewo,zachodniopomorskie

1 900 000 zł262 m² 7 251,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Klimatyczna posiadłość dla konesera, składająca się z nowo wybudowanego piętrowego domu wolno stojącego w stylu wiejskim, z dwóch całkowicie zmodernizowanych murowanych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

480 000 zł43 m² 11 181 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe w Redzie, wieniawskiego Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,93 m2, zlokalizowane na niskim piętrze w bardzo spokojnej i ciągle rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

265 000 zł48 m² 5 493,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kameralnie położone 2-pokojowe mieszkanie z niedużym balkonem o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Lokal dwustronny, słoneczny i ciepły, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świeszyno

Świeszyno,zachodniopomorskie

75 000 zł1 225 m² 61,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości o łącznej powierzchni 1225m2 w kształcie prostokąta, teren płaski, porośnięty trawą. Działka znajduje się w kompleksie 5 działek. Możliwość zakupu: 1. kompleksu 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Boluminek

Boluminek,kujawsko-pomorskie

104 999 zł1 250 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia przepięknie usytuowanej działki przy samym lesie w miejscowości Boluminek gmina Dąbrowa Chełmińska. Ta bardzo ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

588 000 zł52 m² 11 417,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Mieszkanie własnościowe. Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (50 m2 ) z aneksem kuchennym, balkonem oraz komórką lokatorską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

228 900 zł34 m² 6 794,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zapraszam do zapoznania się ze świetnie zlokalizowanym, 2-pokojowym mieszkaniem. Z ogromnym potencjałem. Idealne miedzy innymi pod wynajem krótkoterminowy. Mieszkanie ma powierzchnię 33,69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

567 000 zł52 m² 10 849,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Szukasz mieszkania, które nie nadwyręży Twojego budżety? Twoja rodzina potrzebuje dodatkowego pokoju? Świetnie się składa! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł136 m² 9 460,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentuję na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 136 m , położony na trzecim piętrze kameralnego bloku z 2007 roku, znajdującego się w Starej Miłosnej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 281 132 zł56 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy na Starym Mieście , o wygodnej pow. 56,19m2 z dużym tarasem 36,47m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia z widokiem na panoramę Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł53 m² 10 319,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Oferuję dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Bukowym z ogródkiem i balkonem w bloku z 2008r. Na powierzchnię użytkową 49,70 m2 składają się: -duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł52 m² 11 939,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położone na osiedlu zakrzów/psie Pole, niedaleko wysoko rozwinięta infrastruktura, liczne sklepy, szkoły przedszkola, przychodnie, wygodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

490 000 zł126 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przed Państwem oferta sprzedaży nieruchomości położonej w centrum miejscowości Rajcza na ulicy Polnej. Znakomite miejsce nie tylko do codziennego życia , ale też do spędzania wolnego czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Skrzetuskiego

Lipków,mazowieckie

1 600 000 zł1 632 m² 980,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę na osiedlu Eko-Lipków, usytuowaną w urokliwej okolicy, tuż przy Puszczy Kampinoskiej. To prestiżowe miejsce, które z każdym rokiem zyskuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przemysłowa

Białystok,podlaskie

2 654 600 zł2 042 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis: duża działka inwestycyjna z możliwością zabudowy szeregowej (wykonana analiza zabudowy). Cześć działki z możliwością zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Zagospodarowanie: na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Przemysława II

Tczew,pomorskie

1 890 000 zł7 559 m² 250,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu działkę o przeznaczeniu produkcyjnym z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

748 000 zł49 m² 15 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Gustawa Morcinka - Strefa Cegielnia. Nieruchomość położona na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

329 000 zł1 000 m² 329 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Super oferta! Gorąco polecam działkę budowlaną o pow 1000 mkw położoną w Nadolicach Małych, gmina Czernica. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam lub zamienię komfortowe, słoneczne i ciche mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Giermków 18. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45 m po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

1 290 000 zł196 m² 6 567,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 546 m²

Biuro Nieruchomości za Rogiem prezentuje dom o powierzchni 134,56 m2 w Łosiu pod Warszawą. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni aż 1546 m2, w otulinie Chojnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł44 m² 12 074,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość po generalnym remoncie znajdującą się na jednej z najmodniejszych lokalizacji w Poznaniu czyli Jeżycach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stary Zamek

Stary Zamek,dolnośląskie

1 390 000 zł111 m² 12 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wyjątkowa działka w otoczeniu drzew zamieszkiwanych przez dzikie ptaki (na posesji domki dla ptaków), piękny ogród, osobny wjazd, teren bez sąsiedniej zabudowy od frontu działki (naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

502 375 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

799 000 zł109 m² 7 351 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest gotowe do wprowadzenia, dwupoziomowe, niezwykle przestronne mieszkanie położone w urokliwej, spokojnej i zielonej okolicy Wejherowa Śmiechowa w otulinie puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 055 880 zł88 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 87,99 m ,położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - na spokojnymi kameralnym Ołtaszynie przy ul. Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

305 000 zł54 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość znajduje się na II piętrze w X piętrowym budynku z windą. Stan budynku bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Al. Zwycięstwa

Tczew,pomorskie

189 000 zł43 m² 4 395,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu komercyjnego o powierzchni 43m2, zlokalizowanego w pasażach handlowych, przy ulicy Aleja Zwycięstwa w Tczewie. Obecnie trwa wyodrębnienie własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł102 m² 19 490,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Świetnie zaprojektowany i wykończony 3p apartament z funkcjonalnym rozkładem. Przestrzenny, lekki w formie, charakteryzuje się doskonale wyważonym połączeniem elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Luboń

Luboń,wielkopolskie

1 064 713 zł208 m² 5 123 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

638 000 zł37 m² 17 450,80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne mieszkanie 36,58 m , 2 pokoje, blisko centrum Warszawy i stacji skm/km! Na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko stacji skm i km Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

292 000 zł42 m² 6 919,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji Gryfina! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia - Mieszkanie w topowej lokalizacji aglomeracji Gryfińskiej - Gotowanie.