dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 397 000 zł82 m² 16 991 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga oferta zawiera wizualizację mieszkania! Dzień otwarty odbędzie się w środę 26/02/25 od godziny 14:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. English version below!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Broniewskiego

Starogard Gdański,pomorskie

1 300 000 zł265 m² 4 911,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:559 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować piętrowy budynek mieszkalny, zlokalizowany na działce o łącznym obszarze 559 m2 pomiędzy ulicą Zblewską i Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Południowa

Starogard Gdański,pomorskie

999 000 zł8 294 m² 120,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 8294m2 o przeznaczeniu pod zabudowę usługową komercyjną. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł41 m² 14 146,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż bardzo ładne, ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2 na 2 piętrze 4 piętrowego budynku na Grabiszynie przy ul. Stalowej Lokal składa się: - salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł53 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą usytuowane na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z lat osiemdziesiątych należącym do zamkniętego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miodowa

Cis,pomorskie

129 000 zł100 m² 1 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Na sprzedaż działka budowlana z budynkiem do adaptacji w miejscowości Cis gmina Zblewo, powiat starogardzki. Działka o powierzchni 1222m2 w kształcie przypominającym prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł49 m² 18 775,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 2/6 z windą, w budynku z 2009r., Ursynów Natolin. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Zasań

Zasań,małopolskie

378 000 zł3 600 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlano-rolna w malowniczej miejscowości Zasań położona blisko drogi asfaltowej. Idealna pod zabudowę, z możliwością cieszenia się spokojem i urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gołków

Gołków,mazowieckie

350 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień Dobry! Dziś pragnę zaprezentować Państwu, działkę budowlaną w miejscowości Gołków gm. Piaseczno Może najpierw o samej miejscowości, jest to spokojna miejscowość w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł89 m² 10 678,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkań w naprawdę atrakcyjnej cenie od ogólnopolskiego dewelopera. Inwestycja znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

534 000 zł24 m² 22 250 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki w stanie umożliwiającym natychmiastowe wprowadzenie. Nieruchomość położona jest na drugiej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

429 000 zł50 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.50 m2 mieszczące się na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł33 m² 16 232,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 890 000 zł7 310 m² 258,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowo-usługowa w Woli Batorskiej Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną na Wschodnim Obszarze Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej w miejscowości Wola Batorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

311 580 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i 2% podatku pcc nieruchomosc Na sprzedaż ostanie 2 pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanej inwestycji w stanie deweloperskim z oddzielną sypialnią, kuchnią połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

325 000 zł33 m² 9 954,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Idealna lokata kapitału lub jako pierwsze mieszkanie dla singla lub pary! Oferujemy mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina, oddalone 5 minut pieszo od Bramy Portowej! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świątniki Górne

Świątniki Górne,małopolskie

420 000 zł1 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zakupu wyjątkowej działki budowlanej z pełnym dostępem do mediów w malowniczych Światnikach Górnych. Ta atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 15 ar (1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Sopot,pomorskie

2 095 000 zł101 m² 20 783,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferowany Apartament usytuowany jest w Sopocie Dolnym. W zasięgu krótkiego spaceru plaża i tereny rekreacyjne w pasie nadmorskim, a także liczne kafejki, restauracje, galerie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tropiszewo

Tropiszewo,pomorskie

126 150 zł1 682 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu działkę w atrakcyjnej cenie! Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 1682 m2, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

815 000 zł63 m² 12 936,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu na sprzedaż, 3-pokojowe, nowe, świeżo wykończone mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w podwarszawskich Markach. Lokal o powierzchni użytkowej 63 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Wisła,śląskie

3 200 000 zł1 204 m² 2 657,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:8 526 m²

Willa ostoja, dyskretny urok "moderny" willa na zboczu tuż obok jeziora Więcej zdjęć: www ostojawisła pl 43-460 Wisła ul. Słoneczna 1 ostoja 1 1204,04 m2 ostoja 2 331,72 m2 nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bartąg

Bartąg,warmińsko-mazurskie

1 499 000 zł177 m² 8 468,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w urokliwej miejscowości Bartąg, gdzie natura spotyka się z wygodą miejskiego życia. Ten wspaniały, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł39 m² 20 487,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na Wilanowie o powierzchni 39 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest niedaleko Świątyni Opatrzności Bożej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł78 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Widziałeś kiedyś tęczę w nocy? Tak rzadki widok, jak to ogłoszenie. Mieszkanie, które ma potencjał, jakiego nie znajdziesz codziennie! Jeśli marzysz o przestronnej przestrzeni, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł65 m² 10 138,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej części Wrocławia - Wrocław, złotniki Nieruchomość stanowi świetną okazję dla osób poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

380 644 zł46 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

797 375 zł64 m² 12 362 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26,2 - Sypialnia 12,9 m2 - Pokój 10,9 m2 - Korytarz 8,7 m2 - Łazienka 4,3 m2 - wc 1,5 m2 - Ogród 104 m2 Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

610 700 zł54 m² 11 295 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: do końca sierpnia klimatyzacja gratis! Dwa pokoje z dużym balkonem, gotowe do odbioru! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*** krzyki*** *** księże wielkie*** *** media miejskie *** *** 2 pokoje *** *** antresola *** *** garderoba *** *** kuchnia Z oknem*** *** duży balkon *** *** klimatyzacja *** *** bez windy*** *** II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł73 m² 23 972,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż piękne mieszkanie położone w Wilanowie o powierzchni 73 m2. Mieszkanie położone na parterze, jest świeżo po generalnym remoncie i składa się z: przedpokoju kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

412 677 zł57 m² 7 268 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wileńska

Słupsk,pomorskie

600 000 zł86 m² 6 959 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą położone w Słupsku przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie posiada całkowitą powierzchnię użytkową 86,22m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Olszyc Szlachecki

Olszyc Szlachecki,mazowieckie

76 000 zł2 550 m² 29,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka o charakterze budowlanym położona w Olszycu Szlacheckim w gm. Domanice Polecam, na sprzedaż działka o charakterze budowlanym o pow. 2550 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Raszczyce,śląskie

185 000 zł4 340 m² 42,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena. Zapraszamy do Inwestycji - Unikalne Działki z Potencjałem Biznesowym! Przedstawiamy Państwu okazję inwestycyjną - dwie działki o łącznej powierzchni 4.340 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Wrocław,dolnośląskie

707 000 zł47 m² 14 978,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, dwustronne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,2 m2 na 3 piętrze 4 piętrowego budynku - Śródmieście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

904 740 zł89 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu 15-lecia Mieszkanie do wprowadzenia aczkolwiek wymaga remontu. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

702 440 zł83 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duże wygodne mieszkanie oznaczone jako E81 Udogodnienia: w okolicy inwestycji znajdują się tereny zielone, plac zabaw oraz lokale usługowe. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

1 183 000 zł61 m² 19 298,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie mieszkanie wyposażone w wysokim standardzie, 3-pokojowe, piętro 7 z 8.