dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 291 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

625 000 zł36,06 m² 17 332,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,06 m2 z balkonem i przepięknym widokiem na Odrę Prestiżowy apartament usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 064 zł81,71 m² 7 980,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, 2 łazienek, garderoby, balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 144 zł82,16 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 640 zł59,84 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł8 719 m² 5,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uwaga! Całość warunków sprzedaży do uzyskania po kontakcie za pomocą formularza. Warunki sprzedaży W trybie Z wolnej ręki gruntów rolnych składających się z działek ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł7 882 m² 76,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Czarnocin na terenie malowniczego Kociewia w województwie pomorskim. Okolica jest spokojna, zielona i sprzyjająca zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł57 m² 9 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 57,43 m . Apartament zlokalizowany jest na parterze, z przynależnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł800 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do bezpośredniej sprzedaży działki budowlane, zlokalizowane zaledwie 3 km od Siedlec, w urokliwie położonym miejscu Stoku Lackim, gmina Siedlce. Działki mają powierzchnię od 800 do 1 400.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Reden-Adamiecki Dąbrowa Górnicza

365 835 zł42,05 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Reden-Adamiecki Dąbrowa Górnicza

430 848 zł48,96 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i tarasu z ogródkiem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Przemysłowa

Reden-Adamiecki Dąbrowa Górnicza

558 281 zł66,86 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, garderoby, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wiśniowa,podkarpackie

88 836 zł963 m² 92,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki z aktualnymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne wolnostojące, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wiśniowej. Każda działka posiada wz. 4.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł870 m² 860,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, że wynagrodzenie biura re/max Na Tropie, pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w nadmorskiej miejscowości Gąski, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł18 114 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł17 703 m² 5,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł65 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Widokowy apartament z frontowym widokiem w inwestycji Granaria w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów z widokiem na Motławę i Stare Miasto Atuty: doskonała lokalizacja (.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klimatyczna kawalerka zlokalizowana w kołobrzeskim porcie, 50 metrów od plaży. Usytuowana na 5 piętrze, w budynku z windą i lokalami usługowymi na parterze. Przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł54,08 m² 16 457,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji Fort Natura w Krakowie w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji Fort Natura w Krakowie w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 000 zł53,42 m² 17 128,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł36,29 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Numer oferty W biurze: sm/el18/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mamy do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na Starych Bałutach na 3 piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy na prezentację! To jest miejsce idealne dla rodziny. Własny ogródek, a dodatkowo balkon. Duża przestrzeń z dużymi możliwościami. To mieszkanie zlokalizowane jest w Radomiu na.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł137 m² 27 518,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

140-to metrowy penthouse z 200-tu metrowym tarasem. Widok na panoramę miasta. Urządzony i gotowy do zamieszkania. English description below - please do not hesitate to contact us Na potencjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł219,64 m² 5 458,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem. Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych "leśny.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł65 m² 14 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne 3-pokojowe Z klimatycznym ogródkiem lokalizacja, budynek Prezentujemy dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,79 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Orlińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 300 m² 153,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1300 m, położona w malowniczej miejscowości Koszarawa, w powiecie żywieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Dom jednorodzinny blisko szkoły i przedszkoli to nie tylko wygoda to styl życia, który daje rodzinie spokój, bezpieczeństwo i więcej czasu dla siebie. Taka lokalizacja sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 120 m² 218,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1120 m Lewickie | 11 min od Białegostoku | Potencjał zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1120 m , położona w miejscowości Lewickie (gm. Juchnowiec.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł37 235 m² 12,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uwaga! Całość warunków sprzedaży do uzyskania po kontakcie za pomocą formularza. Warunki sprzedaży W trybie Z wolnej ręki gruntów rolnych zabudowanych składających się z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 280 zł66,19 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł205 m² 12 195,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na sprzedaż. Nowoczesny i przestronny dom położony jest w pięknej zielonej okolicy Górno-Zawada, blisko Kielc ( ok 15 min.).

Szczegóły ogłoszenia

1 669 000 zł170 m² 9 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Na sprzedaż kameralny, sześciopokojowy dom wśród zieleni w zabudowie bliźniaczej (pow. cał 170 m, pow. użytkowa 154 m) z działką 3,69 ara. os. Srebrne Uroczysko/ ul. Tyniecka, dąbrowa/.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł135 m² 9 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Funkcjonalny, słoneczny dom! Świetna lokalizacja! Gdańsk Jasień! lokalizacja: nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Jasień. To dzielnica Gdańska, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 900 zł78,90 m² 15 968,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż perełka w samym sercu Gdańska - apartament o powierzchni 78,9m2 z bajecznym widokiem na wieże kościołów. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł71,50 m² 11 888,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 1000.00 zł; Budynek: blok, z lat 90-tych wyremontowany/ocieplony; Standard mieszkania: częściowo wyremontowane; Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Komory

Komory,zachodniopomorskie

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 643 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Komory, gmina Będzino. Działka o powierzchni 5643 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

860 000 zł204,90 m² 4 197,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Wolnostojący dom parterowy Z garażem na dwa auta! tylko W naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w pelargoniach 2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

476 480 zł1 489 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1489 m , położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Olszewnica Stara, w powiecie legionowskim. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł900 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w śródmieściu w Sandomierzu, powierzchnia 900m2. Istnieje możliwość podziału na dwie działki po około 450m2. Do działki wydano zezwolenie na budowę lokalu mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74,30 m² 7 119,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Rzeszowie przy ulicy Osmeckiego 31. Oferowane mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku - wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł68,09 m² 9 972,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Słoneczne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe w Zieleniewie, 5 minut od centrum Kołobrzegu. Zlokalizowane na kameralnym osiedlu wśród zieleni, z dala od zgiełku. Usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł190 m² 8 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować nowy, gotowy do wprowadzenia, nowoczesny dom z urządzeniami smart firmy Sonoff oraz z pompą ciepła - położony na malowniczej działce z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 458 m² 63,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz idealnego miejsca pod inwestycję lub budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł950 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 937 m²