dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

415 000 zł49 m² 8 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,09 m2 na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze wysokiego bloku z 1983.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł52 m² 14 288 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 mieszkania w pobliżu Rynku - Centrum Miasta Nieruchomość wynajęta, możliwość przejęcia najemcy. Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nieruchomość znajduje się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

319 000 zł32 m² 9 876,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zadbana, urządzona kawalerka z balkonem i garażem, przy ul. Nowy Świat. Blok położony jest w ogrodzonym osiedlu, jest tu sporo zieleni, przestrzeń i nowoczesne, duże klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

485 000 zł146 m² 3 321,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:699 m²

Dom wolnostojący 8km od morza! Dom w cenie mieszkania! Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 146 m2 usytuowany na działce o powierzchni 699 m2. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

289 999 zł52 m² 5 576,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa instalacja elektryczna w kuchni i w łazience Nowa instalacja gazowa Powierzchnia ok 52M - Salon z balkonem - Garderoba z możliwością przerobienia z na 3 pokój - Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smętna

Kraków,małopolskie

730 620 zł41 m² 17 811,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta - nieruchomość W dzielnicy bronowice 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

869 999 zł75 m² 11 593,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok/taras/lux/parking2/balkon/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radecz

Radecz,dolnośląskie

739 000 zł100 m² 7 418,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Do sprzedaży nowy dom (inwestycja zakończona sierpień 2024r.) w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 651m2, wybudowany wg projektu `fasano MDM Termo` pracowni Archigraph, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł49 m² 10 225,40 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w bloku na Osiedlu Orła Białego. Powierzchnia wynosi 49 m2, piętro 11 w 16 piętrowym wieżowcu. Lokal posiada: salon z wyjściem na balkon, sypialnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Gdów

Gdów,małopolskie

599 000 zł124 m² 4 835,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w centrum Gdowa. Domy w stanie surowym zamkniętym na działkach o powierzchni około 740 m2 Bardzo dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł93 m² 12 837,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Piecki Migowo - Migowskiej Tarasy | Przestronny, rozkładowy apartament - 94 m2 | 4 pokoje, łazienka, toaleta | Balkon | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka | Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 300 zł72 m² 10 094,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek gotowy - zakup umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kasztanowa

Rokitki,pomorskie

549 000 zł61 m² 8 973,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Użlis Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na kameralnym osiedlu. Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni użytkowej 61,18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 198 000 zł51 m² 23 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, przy ul. Marszałkowskiej 9/15. Mieszkanie jest położone na pograniczu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

575 000 zł62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| po remoncie | dobra lokalizacja | 3 pokoje | widok | do zamieszkania | Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

363 149 zł29 m² 12 622,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przyjemna kawalerka z balkonem, położona na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Osiedle doskonale skomunikowane z Centrum Miasta - 2 min do przystanku tramwajowego, podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ochodza

Ochodza,małopolskie

460 000 zł4 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson poleca: nieruchomość położoną północnej częsci gminy, w miejscowości Ochodza. Zgodnie z mpzp działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu dobrze skomunikowaną nieruchomość na Warszawskiej Woli przy ulicy Szulborskiej. W pełni umeblowana - 24,5 metrowa + balkon kawalerka w tej lokalizacji to świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyklamenów

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł58 m² 13 012,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży pięknego dwupoziomowego segmentu mieszkalnego z ogrodem oferującą wygodę i spokój umiejscowionego w dzielnicy Wawer. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rukosin

Rukosin,pomorskie

36 056 000 zł90 140 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 90.140 m2, mieszczącej się w miejscowości Rukosin, gmina Tczew. Nieruchomość idealna pod inwestycję! Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

490 000 zł48 m² 10 240,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 4 piętrze wysokiego bloku z windami na osiedlu Armii Krajowej (dawny zwm) w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Chełm

Chełm,małopolskie

249 000 zł17 100 m² 14,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,71 ha, położona we wsi Chełm, gmina Bochnia, powiat bocheński, województwo małopolskie. Działka ma kształt przybliżonego prostokąta o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Raczki,podlaskie

1 800 000 zł485 m² 3 711,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 711 m²

Nowoczesny, przestronny dom na sprzedaż w miejscowości Raczki (województwo podlaskie, powiat suwalski). Budynek został wykończony zaledwie 2 lata temu, co gwarantuje wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Kolincz,pomorskie

165 000 zł1 511 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1511m2 położona w Kolinczu powiat starogardzki przy ulicy Polnej. 5 min od centrum Starogardu Gdańskiego. Sieć wodociągu gminnego bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krąg

Krąg,pomorskie

80 000 zł963 m² 83,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 963m2, zlokalizowana w miejscowości Krąg, gmina Starogard Gdański. Działka o równym nachyleniu terenu, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 999 000 zł368 m² 8 149,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek komercyjny mieszkalny I witryny I 368M2 I Konstancin-Jeziorna I 2 999 000 pln + vat Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny budynek usługowy z 2024 roku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Nowy

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na ul. Nowa / pl. Nowy Lokal usytuowany jest na 2-pietrze kameralnej kamienicy z 1801 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Rynku Wełnianym

Toruń,kujawsko-pomorskie

245 000 zł29 m² 8 361,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w cegle, do zamieszkania od zaraz. Zapraszam do obejrzenia mieszkania w bloku z lat 30-tych z cegły przy ul. Przy rynku Wełnianym. mieszkanie stanowi : salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Kobylniki,wielkopolskie

910 000 zł86 m² 10 565,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Dom na sprzedaż znajduje się w malowniczych Kobylnikach przy ul. Sadowej, na zamkniętym osiedlu składającym się z sześciu nowoczesnych domów bliźniaczych. Osiedle jest spokojne, kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

631 000 zł58 m² 10 786,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o łącznej powierzchni 58,50 m (wraz z piwnicą), położonego w czteropiętrowym bloku na Gaju. Lokal jest dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

675 000 zł44 m² 15 340,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela Dokładna lokalizacja - Bronowicka 77 Na sprzedaż bardzo układne mieszkanie o powierzchni 43,89 m2. Znajdujące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karkonoska

Legnica,dolnośląskie

350 000 zł68 m² 5 131,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania w Legnicy na osiedlu Piekary A na ulicy Karkonoskiej, mieszkanie wieżowiec drugie piętro,winda,dwa mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Rokocin,pomorskie

699 000 zł103 m² 6 762,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować przytulny segment domu będący w zabudowie bliźniaczej z uroczym ogrodem zimowym, który stworzy niepowtarzalną atmosferę i zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 na 3 piętrze 6 piętrowego budynku z windą w centrum miasta przy ulicy Pereca, wrocław. Doskonała lokalizacja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

719 000 zł43 m² 16 791,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Krakowa, przy ulicy Banacha. To wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

445 000 zł36 m² 12 430,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Mieszkanie 2 pokojowe 35,80 m2 na II kondygnacji z balkonem 8,5 m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

340 000 zł1 848 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1848 m2. Według planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Działka znajduje się w pięknej malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jadowniki Mokre,małopolskie

65 000 zł2 000 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki budowlanej - Jadowniki Mokre, gm. Wietrzychowice, powiat tarnowski Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 2019 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubinowa

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł52 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskiej Oruni przy ul. Rubinowej! Rozwinięta dzielnica, w której znajdziesz wszystko co potrzebne. Bliskość głównych szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bogatyńska

Wrocław,dolnośląskie

754 000 zł68 m² 11 033,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Możliwość prezentacji online wraz z wirtualnym spacerem po mieszkaniu. Nie czekaj! Zadzwoń i sprawdź jaki możesz mieć widok z okna. Oferuję na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia